Re: pillid ja päevad

#4
Üldiselt on nii, et esimeste kuude jooksul võib väga tõenäoliselt esineda kõrvaltoimeid nagu määrimine. See läheb tavaliselt aja jooksul üle, st tsükkel loksub paika. Kui ei lähe, tasub kaaluda pillide vahetamist. Sinu puhul pole see vist isegi vaheveritsus, vaid pigem päevade oodatust varasem algus. Selles pole midagi hullu.

Tavaliselt on küll nii, et päevad hakkavad pillivaba nädala 1.-4. päeval, aga võib ka olla, et sinu keha käitub teistmoodi ja algavadki juba viimase pilli ajal, näiteks. Seda ei saa sa praegu ette teada, vaid alles mõne kuu pärast läheb see tsükkel paika. Praegune keha käitumine on pigem juhuslik.

Re: pillid ja päevad

#6
Ütleksin ka, et näiteks minul oli alguses pillidega nii, et jooksin kuu aega korralikult verd, nagu tavaliselt päevade ajal, polnud mingi lihtne määrimine. Helistasin arstile ja see pidavat olema normaalne. Enesetunne oli küll lõpuks üsna halb, aga tarvitasin erinevaid toiduaineid, mis verd nö parandasid ja sain enesetunde korda.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”