Päevad... Tüdrukud vastake!

Nii mul hakkasid vist nüüd päevad, Loodan südamest et veel mitte aga ma ei tea. Ma lihtsalt nimodi kardan et ma ei tea, ma lihtsalt ei taha neid! Emale ütlemisega probleeme pole, ema on ise küsinud et kas koolis on räägitud ja ütles ka et kui mul hakkavad ss ma ikka ütleks talle. Ma isegi ei tea miks ma ei taha neid päevi aga ma tahaks et teie, ükskõik kas teil on päevad alanud või ei aga et te natuke kirjutaks kuidas te päevadeks valmistute, kuidas toime tulete, kas teie arust on see väga halb et päevad algavad jne. Asi lihtsalt selles et ma kohutavalt kardan...

Re: Päevad... Tüdrukud vastake!

Tere!

Ütlen kõigepealt seda, et võid kõik oma päevade küsimused ühte teemasse panna, ei ole vaja samal teemal palju uusi teemasid avada.

Hirm on normaalne. Eks need päevad olegi ju uued ja harjumatud asjad. Aja jooksul aga harjub, päris kindlasti. Usun, et kui sul juba kolmed-neljad päevad ära on olnud, võtad neid normaalse elu osana. Oluline on leida enda jaoks sobivad (mugavad, lekkimiskindlad) hügieenitarbed päevade ajaks. Võid proovida, kas sulle sobivad rohkem sidemed või tampoonid. Tampoonidega polegi nagu suurt vahet, kas on päevad või ei, lihtsalt aeg-ajalt tuleb vahetada, muud midagi üldiselt tunda pole (kui just suuri valusid pole).
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”