peegelpiltt

Teree
ma ei tea mida enam mõelda,aga arvan et pole ainuke kellel see mure on.Nimelt mulle ei meeldi oma peegelpilt ma ei tea miks,see on lih nii imelik,teised küll ütlevad et sa oled mega ilus ja nii edasi.Kas ma lihtsalt ei näe ennast kõrvalt ja ma pole harjunud oma peegelpildiga võimis?? :(( .Ja näiteks see ka veel,et keegi meie klassist paneb endast pildi üles siis ta nagu näeb samamoodi välja nagu päriselus,aga kui keegi teeb must pildi ss ma nagu ei näe päris samasugune välja kui teen endast pilti :(..

Re: peegelpiltt

Millest see alguse sai? Kas keegi kunagi ütles midagi? Või Sulle endale midagi kindlat ei meeldi enda juures? Ma arvaks, et see on ehk liigne enesekriitika.
Vaata end peeglist mõni päev ja proovi mõista, mida selles ilusat. Kui teised näevad, näe ka Sina. Proovi alguses kasvõi poolvägisi leida, mis oleks see kõige ilusam koht.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

imrecycleable kirjutas:Pead lihtsalt ära harjuma ja leppima.

Piltidega on nii, et ega sul ongi oma pildi üle rohkem kontrolli, kui siis kui keegi teine seda teeb.
Teine võimalus on see, et su telefon keerab esikaameraga tehtud pildid peegelpilti.
esikaameraga keerabki ju peegelpilti

Külaline kirjutas:
imrecycleable kirjutas:Pead lihtsalt ära harjuma ja leppima.

Piltidega on nii, et ega sul ongi oma pildi üle rohkem kontrolli, kui siis kui keegi teine seda teeb.
Teine võimalus on see, et su telefon keerab esikaameraga tehtud pildid peegelpilti.
esikaameraga keerabki ju peegelpilti
Jah, aga pildid on tavaliselt õiget pidi.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”