Re: Päevad

emale lihtsalt ütle, mul hakkasid päevad. Ega see on elu normaalne ja tavaline osa, tal endal on ka ju. Aga kui kohe üldse ei saa öeldud siis otsi kus kodus ema oma tampoone/sidemeid hoiab ja võta sealt. Ega ema siis mingiaeg võibolla märkab ja võtab ise teemaks.
Kas päevad esimest korda? sa võid sünnale proovida panna tampoon omale, kuigi see võib alguses ebamugav olla.

Jah. Mina tegin ka nii omal ajal. Võtsin lihtsalt ema omi. Ta sai aru :)
Kui ta liiga pikalt hakkas rääkima sellest, siis ütlesin, et ei taha nii pikalt rääkida ning ta jättis rahule.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Mis moodi paha olla? Kui a.la. kõht valutanud vms siis jah.

Peavalu kõlab veidi kahtlaselt. Mul vähemalt ei valuta pea sel puhul. Võib täitsa olla, et Sul lihtsalt väike harilik haigus kõrval.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

See on kahjuks normaalne, kui kõht päevade ajal valutab.
Aitab üldiselt soojus - ehk siis kas sooja vee pudel või soe dušš vms. Kui valu väga tugev, võid proovda ka apteegist saadavat "No-spa" 'd või kui tõesti hull, siis valuvaigisti.

See, kui tihti sidemeid vahetad - oleneb, millal täis saab. Tavaliselt alguses ja lõpus tuleb vähem ja peab ka vähem vahetama. Sidemed on ka ernieva suuruse ja imavusega. Vali endale sobiva suurusega. Millal täis, näed visuaalselt. Korra päevas, ehk siis iga 24 tunni tagant on liiga vähe juba hügieeni pärast. Bakterid jms. Libresse koduleht soovitab päevasel ajal iga 3-4 tunni tagant vahetada.
― R.J. Palacio, Wonder

tere,kui palju verd oleks sidemel normaalne?ma kasutan päeva jooksul kahte sidemet kuna verd tuleb lihtsalt nii palju aga kui ma viimast sidet ära hakkasin võtma siis seda verd oli lihtsalt nii palju et ma ehmatasin ära seda oli nii palju et seda lausa tilkus kas see on kah normaalne??
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”