Re: Tampoon

Mis te arvate , kas peaksin oma emaga soovist tampoone kasutama hakkata ? Ma tglt arvan , et peaks , aga ma pole üldse kindel selles kas mulle need sobivad jms ...Milliseid tampoone soovitaksite ? Kas ma peaks enne günekoloogi juures kontsulteerima ? Aitäh !
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

võid rääkida, kui sa ise ei osta ja tema neid ostma peaks. ja kui ta ise kasutab, siis võid kindlasti öelda, aga kui ta ei kasuta, siis võib ta ka selle vastu olla, et sina neid kasutad. ja soovitan alguses katsetada o.b. mini tampoonidega. loe pakist õpetust ja küll paigaldamisega hakkama saad.

you kirjutas:igastahes ärge Maggyt uskuge, tampooni võib enne süütust kasutada, see lihtsalt oleneb inimesest

Lihtsalt oleneb inimesest.. Kas inimesed on ennustajad, et teavad, millise tüdrukuga nüüd igasuguseid jamasid juhtuda, kui ta enne süütuse kaotamist tampooni kasutab? Ma usun pigem Maggyt, kui mingit suvalist ossi, kellel pole isegi korralike vastuargumente :D.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Nõustun termomeetriga :) Mina ükskord unustasin tampoonil nööri sealt nö kägarast lahti tõmmata, siis pidin selle välja pressima. Sain hakkama küll :3 Siiani olen elus.
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Mul on tükk aega päevad olnud, ja olen vaid wc paberit kasutanud ja jalad ristis käinud, nüüd leidsin ema ühe tampooni kapist ja panin sisse. Algul kartsin ja valus oli ka aga panin kaugemale, ja pärast oli nii hea, sest ma ei tundnud midagi! Käies ja istudes algul oli nats valus ja torkis, aga hiljem harjusin ja kõik hästi. Soovitan k6igile! Jama vaid, kui pissile minna, läheb tampoon märjaks.. :ups:

Ma pean minema perekonnaga spaase. ja ma taha sellest osa võtta kuna selle peregonna poolega (isa poolsed sugulased) kohtun nii harva. ühesõnaga mul hakkasid täna päevad ja ma ei kujuta ette mida ma teen nüüd? ma olen süütu, 15 aastane. palun aidake. mida ma peaks tegema. sest ma tõesti tahan sellest osavõtta.

Külaline kirjutas:Kas keegi teab kus müüakse Tampax Pearl Lite? Ma olen näinud Pearl Regulari ja Superit aga Lite?
ma tean et uuemõisa selveris peaks olema aga olen ka näind rimi riiulitel. Üleüldiselt ise ei julge eriti selles kandis liikuda äkki mõni kahtlustab ,et kas ma tean mis need ültse on olen ju ainult 11. :oops: :oops: :oops: :!: Aga edu otsimisel :!: :!: :!: :!: :!:

Heavenly kirjutas:Mis te arvate , kas peaksin oma emaga soovist tampoone kasutama hakkata ? Ma tglt arvan , et peaks , aga ma pole üldse kindel selles kas mulle need sobivad jms ...Milliseid tampoone soovitaksite ? Kas ma peaks enne günekoloogi juures kontsulteerima ? Aitäh !
Kui oled algaja ning pole veel proovinud soovitatakse tavaliselt OB MINISID :!: :!: :D :D Ise olen ka kimppus sellega milliseid sidemeid osta sest näiteks alwaysid on minu jaoks nagu mähkmed lihtsalt nii suured :!: :!: :!:

Külaline kirjutas:
Heavenly kirjutas:Mis te arvate , kas peaksin oma emaga soovist tampoone kasutama hakkata ? Ma tglt arvan , et peaks , aga ma pole üldse kindel selles kas mulle need sobivad jms ...Milliseid tampoone soovitaksite ? Kas ma peaks enne günekoloogi juures kontsulteerima ? Aitäh !
Kui oled algaja ning pole veel proovinud soovitatakse tavaliselt OB MINISID :!: :!: :D :D Ise olen ka kimppus sellega milliseid sidemeid osta sest näiteks alwaysid on minu jaoks nagu mähkmed lihtsalt nii suured :!: :!: :!:
Proovi libresse, roosa 10-nene pakk, väga mugav ja hea
http://heldistrash.tumblr.com

Kui ise kuidagi kätte ei saa siis kas günekoloogi juurde (elavasse järjekorda ja kindlasti öelda, mis põhjusel) või kasvõi EMOsse. Aga üldiselt saab ise kätte. Variant on ka sõrmedega natuke neitsinahka venitada, kükitada ja siis punnitada. Kui tampoon on täis, siis libiseb ise välja või vähemalt nii palju, et saaksid näpud ümber ja välja tõmmata.

Mingil põhjusel ei julgenud mina kasutata tampoone sel ajal kui olin süütu, ei tea isegi miks. Teadsin küll et võib, aga siiski. Esimestel kordadel sisse ei saanud tampooni, proovisin ja proovisin ja lõpuks andsin alla. Ja siis enam proovida ei tahtnud. Olin ostnud tampaxi tampoonid aplikaatoriga, aga neid ei julgenud ma siiski üldse proovida, kui proovisin siis proovisin OB'd. Lõpuks siiski sain viimasega hakkama.
Siiani kasutan viimast ja tampaxi pakk seisab siiamaani kapis.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”