Valgevoolus...

Tere! Ma olen 11 aastane.

1. Valgevoolust tuleb aina rohkem. Kas pesukaitsmeid ei või kanda igapäev? Mul on muidu suht nõme olla, kui koguaeg püksid on valget värki täis. :twisted:

2. Kas see, et valgevoolust tuleb aina rohkem, tähendab seda, et mul hakkavad varsti päevad? :shock:

Re: Valgevoolus...

Kas pesukaitsmeid ei või kanda igapäev? Põhimõtteliselt võib, aga paljud soovitavad pigem tihedamini pesu vahetada, kui kogu aeg pesukaitsemeid kanda. Umbne tunne võib tekkida muidu.
Kas see, et valgevoolust tuleb aina rohkem, tähendab seda, et mul hakkavad varsti päevad? :shock: Varsti on suhteline mõiste. Mul tuli ikka mitu mitu aastat valgevoolust, enne kui päevad hakkasid. Ei tasu nüüd kohe hakata päevi ootama või arvata, et need täpselt aasta pärast tulevad. Ei pruugi tulla veel niipea.

40 kiloga võivad päevad muidu hakata küll, ehkki see on pigem erand.
Heh

Tere! Ma olen 11 aastane.

1. Valgevoolust tuleb aina rohkem. Kas pesukaitsmeid ei või kanda igapäev? Mul on muidu suht nõme olla, kui koguaeg püksid on valget värki täis.

2. Kas see, et valgevoolust tuleb aina rohkem, tähendab seda, et mul hakkavad varsti päevad?
pesukaitsmeid ei soovitata selle pärast igapäevaselt kanda, et suguelundid vajavad ka õhku, nö hingata, pesukaitsmed aga takistavad õhu ligipääsu ja kui suguelundid õhku ei saa, on niiskes soojas õhuta tsoonis varmad ligi tulema haigused, millest levinuim on tupeseen näiteks. samas kui seda ikka nii häirivalt tuleb, et endal ebameeldiv märg tunne on, siis enesetunde pärast võid ju kasutada neid. aga siis soovitan mina isiklikult ka pigem teha nii, et näiteks hommikul pesukaitse alla ja kui nö liiga märg hakkab, võtad ära ja ülejäänd päeva oled ilma.

see, et valgevoolust mingil perioodil tuleb rohkem, ei pruugi alati tähendada, et hakkaksid varsti päevad, kuid vanus on selline, et varsti võivad hakata küll. endal mul hakkasid 12-aastaselt, aga enne seda vähemalt 3 aastat oli voolus.

Tere

Jah, on. Kui tuleb rohkem, võid pesukaitseid kasutada.

Valgevooluse kohta loe lähemalt näiteks siit: https://www.amor.ee/keha-ja-areng/Muutu ... lgevoolus/

Kui on küsimusi mõne tekstis oleva lause kohta, anna julgelt märku :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kasuta discreet airi☺Ei aja sügelema ning hingab.Mul on päevad juba 1a olnud .Ennem päevade algust oli mul valgevoolus 4aastat.Peaegu igapäev pean ma kasutama pesukaitsmeid kuna ilma nendeta peaksin ma uc3päevas vahetama alukaid,ja selliste märgade aluspükstega on ebamugav olla.Seent mul pole😉)
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”