Rinnnnnnnnnnnad ! )))):

Noh, see mure et rinnad on väiksed. Need ei kasva ! ma olen 11 , ja kõigil klassis juba suured aga mul kõige väiksemad kuigi ma suht vanemate seas kasvult olen normaalne, umbes 139-142 valgevoolus on, karvu pole, rindu pole ! Mida teha et need hakkaksid kasvama? iluvõimlemisega ega muu trenniga ei tegele, järgmisest aastast lähen ait trenni aga mite iluvõimlemisse . Kõigil, AABSSSSLL kõigil on minust suuremad, ja nibud arenenud. Minu nibud nii väiksed, ja noh, rinnad üldse väiksed.. Aga kui ma näiteks söön saia või krõpsu ja siukest rasv asja, kas siis tekivad ka rasva voldid nagu mõndadel nendel paksudel lastel ? muidu olen peenike tüdruk, noh keskime. sale, .. kõht juba jääb rindadele veits ette , õel on mega suured. kUIDas tal küll kasvasid need nii suureks, igatahes ma ei hakka talt küsima vms.. aitäh aitajatele.

Re: Rinnnnnnnnnnnad ! )))):

Rindu ei saagi kasvama panna. Keegi midagi rääkis, et rinnad lähevad väiksemaks, kui sa langetad kaalu, aga ma ei tea, kas ka vastupidi on ehk kui kaal tõuseb, suurenevad ka rinnad.

Pigem topi siis mingeid sokke vms rinnahoidjasse, et rinnad suuremad paistaksid.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Hihi15 kirjutas:
someoneh kirjutas:Krt ma naeran.. juba 11 aastaselt hakatakse ajama et teistel on suured rinnad, naljakas :D

kle endal sul hakkasid 10 aastaselt päevad ja igal pool uhkustad sellega . mine per* e ausalt .
Mis sul kade meel või kotid sügelevad? Kui küsitakse teemades, et millal normaalne millal päevad hakkavad, millal teil hakkasid päevad, kas siis pean valetama hakkama või :D?

Osta push-upid, lindexist näiteks ;).
ah, sa teemaalgataja :D.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

someoneh kirjutas:
Hihi15 kirjutas:
someoneh kirjutas:Krt ma naeran.. juba 11 aastaselt hakatakse ajama et teistel on suured rinnad, naljakas :D

kle endal sul hakkasid 10 aastaselt päevad ja igal pool uhkustad sellega . mine per* e ausalt .
Mis sul kade meel või kotid sügelevad? Kui küsitakse teemades, et millal normaalne millal päevad hakkavad, millal teil hakkasid päevad, kas siis pean valetama hakkama või :D?

Osta push-upid, lindexist näiteks ;).
ah, sa teemaalgataja :D.
Tegelikult see ongi naljakas, et 11 aastaselt juba rindu võrreldakse. Ja räägitakse, et "Oi, tal on suuremad, tahan ka! Miks mul pole?" Loogiliselt võttes aega on ju kasvamiseks, ja see ongi naljakas kui 11 aastaselt sellepärast muretsetakse. Ja no teemast välja natuke nüüd siis, et nagu mis siis on kui 10 aastaselt tal päevad hakkasid, ja kui näiteks on teema, kus põhiküsimuseks on, et kui vanalt sul päevad hakkasid. Siis loogiline, et ta vastabki nii nagu oli, ehk siis kümne aastaselt. Mis ta peaks valetama siis? Ja see pole uhkustamine, kui küsimustele vastatakse. Pealegi see teada tuntud asi, et siin ei oska osad otsingut kasutada, ja tehakse tuhat teemat, et kui vanalt päevad hakkasid. Ja ta vastab lihtsalt nendesse teemadesse. Milles on probleem seega? :)
Sorri, kui solvasin, aga see on kõigest minu arvamus! ;)
Kohtusid armastus ja sõprus. Armastus küsis sõpruselt:" Kui mina olen maailmas olemas, siis miks sind vaja on?"
Sõprus vastas:"Et jätta naeratus sinna, kuhu sina jätad pisarad"

Tegelt on ju nii kui sinu klassis ei oleks keegi nii suurte rindadega siis sa ise ka ei tahaks neid vb nii palju , kui ei oleks nii tibilikke ja uuemaid riideid klassiõdedel sa ise ka ei vaataks eriti et sul vaja on neid ja eriti kui pere on näljas ja sina ikka nurud emalt osta,osta,osta !Sest tahad ka välja näha nii äge.Ära tõesti muretse selle kohapealt , Mõtle ise kui sa oled armas pisike nummi tüdruk ja siis on sul äkki suurimad rinnad see on imelik küll sa kasvad ja siis ka rinnad mul endal pole suurt midagi olen 14 ja ei muretse sellepärast:P

Hele kirjutas:11.aastane..? ja selline probleem? ma sellises vanuses ei vaadanud ega võrrelnud üldse. sellel ajal ma isegi ei mõelnud selle peale!
vahet pole kui suured on sellises vanuses, keegi ei vaata ka sul neid.

kasva suuremaks. ja oota.
Aeg on ikka räigelt muutnud. Ma ka mõtlesin alles siis rindade peale, kui need kasvama olid hakanud. :D
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

Haha, tahtsin just eraldi teemat teha, aga avastasin just enne seda, et selline tore teema üles pushitud ning trügin siis siia vahele.
Mitu kuud on minulgi rinnad vahelduva eduga valutanud, sada asja olen muidugi ette kujutanud, aga siis kuskil poolteist-kaks kuud tagasi käisin arstil, saatis edasi, tehti analüüsid, mitte midagi nagu ei leitud, valutasid siis edasi. Siis jäi üle ning nüüd on taas mitu päeva valutanud, suuremaks nagu ei paista minevat, kahanemas nad ka ei tundu olevat, millest ometi see valu.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Kuule, mu parim sõber on 11 aastane. Ta on rohkem selline pontsakam ja tal on rinnad(ei ma ple lesbian et ta rindu vahin jne o.o me lic parimad sõpsid) . Nii. Ja osad ta klassiõed on temast peenemad, neil pole rindu. So - kui sa oled peenem, ei olegi kohe rindu loota, kui aga rohkem nata laiema kondiga, on norm et rinnad on.
Niiet laps, rahune maha.

SA OLED 11! Küll sul jõuavad areneda. Kõik arenevad erinevatel aegadel. Sul on palju aega arenemiseks. Sa oled nii väike ju. Sii oleks suurem probleem, kui 17 ja ei arene kuidagi, aga s aoled 11! Fakking 11! Ma olen 13, mul hakkasid rinnad arenema vist mingi 9-aastaselt, 10-aastaselt hakkasid päevad ja hetkel C korv. Aga näiteks mu vanal klassiõel pole mitte midagi ees. Kõik arenevad erinal ajal.

Mul on mure!
Olen 13. 2 kuu pärast saan 14
Päeavad hiljuti algasid karvad kah ammu jubaaa
Aga rinnad väikesed nagu poisid ütlevad pesulaud :oops:
Nibud on haigelt sissepoole
Nagu whats häppening
Ma lic ei saa aru et nh päeavad on aga rindu pm pole ollagi väga väiksed on
Teistel minu klassi tüdrukutel on suured rinnad :oops:
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”