mis vanuses hakkasid teil päevad...

6 või varem
Hääli kokku: 9 (2%)
7
8
9
Hääli kokku: 4 (1%)
10
Hääli kokku: 32 (5%)
11
Hääli kokku: 91 (15%)
12
Hääli kokku: 179 (30%)
13
Hääli kokku: 165 (28%)
14
Hääli kokku: 67 (11%)
15
Hääli kokku: 24 (4%)
16
Hääli kokku: 7 (1%)
17 ja hiljem...
Hääli kokku: 9 (2%)
Hääli kokku: 589

Minul hakkasid kuu enne 12 sünnipäeva ehk olin 11a .

Aga jh , sellest ma ei saa aru , et alati siis kui ma reisile lähen on kohe päevad. Käisin Egiptuses ja nagu kohe see õhu kui ma hakkasin lennujaama minema siis kohe hakkasid . Ma olen kuulnud , et päevadega ei tohi ujumas käia jne. Kui ma reisil olin siis korra käisin ikkagi päevadega ujumas :oops: :lol:

Olin juba vist 1-2 kuud olnud 15 kui mul päevad hakkasid.Kartsin emale õelda(nüüd mõtlen et mis asja et mida kartsin).Aga ta lõpuks ise küsis mul et kas algasid.Siis oli kõik ok.Aga mulle üldse ei meeldi päevad sest tihti tulevad valel ajal.

.

mul hakkasid 12 aastaselt ning keegi ennem ütles, et neil kes teevad sporti hakkavad hiljem-pole tõsi klassiõdedest hakkas mul kõige varem ning ka oma vanustest trennikaaslastest samuti...

kõige tavalisem aeg on 12-13 minuarust...

Algatajale:

räägi emaga või kui ei julge siis vaikselt juhi teda selleni :D minuarust pole midagi häbiväärset et sul päevad on, nüüdsest peaaegu nagu naine või nii

ei vasta tõele...sest ma olen klassiväikseim ja pole alanud võrreldes pooleklassi tüdrukutega(olen 14)klaasi türukutest peaaegu vanem kh
elu on nagu raha,
sa saad seda raisata millele tahes,
aga sa saad seda raisata vaid ükskord.

[quote="jeesh"]14 ja pole veel hakanud :) suht hea . quote]

SA OLED NIIIIII ÕNNNNELIK INIMENE ! ausalt kaaa :S mul on hetkel päevad , ma ei julge mitttemidagi teha , niii raske on end liiigutada kaa , ma vihhhhkan päevi õõõõõudsalt :S:SS KOHUTAVAD ASJAD !!!!
mul on kõik, et õnnelik olla, kuid ma ei oska seda!

Re:

kaitsuu kirjutas:Kuu aega enne 16 sünnipäeva. Hilja hakkasid, õnnelik selle üle ;) sai hästi lapsepõlve nautida :D
jaaa, mul hakkasid päevad 2008 jaanuari alguses kohe esimesel päeval... ja mai alguses tuleb sünna ja saan 16. sain ka lapsepõlve nautidaaaaaaa :) ei pidand jamama sellega jne aga ega sellega harjub ära .. kui seda aksepteerida ja hoida ennast puhtana siis on isegi ok.. see näitab et naine on terve.. AGA kas see et kui hilja hakkab mõjutab kehalist arengut??

Re: mis vanuses hakkasid teil päevad...

päevad hakkasid 11 aastaselt ;s. hommikul ärkasin varjasin ema eest 2päeva jube oli , aga kui ema sai teada kysis , siis oli klimp kurgus ;s. jubedad kõhuvalud on präägu , tapvad , fun on kah miinimummis , jube sitt olla , mind võiks keegi kolmeks,neljaks päevaks magama panna ;dd. präägune soov ^^.
mul polnd ikka yltse lapsepõlve :cry: .

Re:

lizzy100 kirjutas:12 olen ja ple alanud! :wink: veab ikka mul we?? :D
Oleneb, enda seisusest sul veab. Saad ujumas käia, ratsutamas jne, miski ei sega ! : ) Aga kui näiteks keegi klassiõde küsib, ja tal endal on hakanud, siis võibolla tunned piinlikkust. Aga nojah, iga asi omal ajal. Mul näiteks hakkasid samal ajal, kui emal ja vanemal õelgi :P
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”