mis vanuses hakkasid teil päevad...

6 või varem
Hääli kokku: 9 (2%)
7
8
9
Hääli kokku: 4 (1%)
10
Hääli kokku: 32 (5%)
11
Hääli kokku: 92 (16%)
12
Hääli kokku: 179 (30%)
13
Hääli kokku: 165 (28%)
14
Hääli kokku: 67 (11%)
15
Hääli kokku: 24 (4%)
16
Hääli kokku: 7 (1%)
17 ja hiljem...
Hääli kokku: 9 (2%)
Hääli kokku: 590

Re: mis vanuses hakkasid teil päevad...

Külaline kirjutas:Jajah, arvuta vastanute keskmine välja, siis saad teada, kuna sul hakkavad.
See on kõigil erinev ju -.- Sa ei saa keskimise järgi teada, millal sul hakkavad. Keskmine on 10-12 aga paljudel juhtudel on päevad alanud 13 või vanemalt.

Mul endal algasid päevad täpselt 01.01.2012 :D
Päev enne olin suuuurtes valudes. Ma ei saanud pms üldse liigutada, selline tunne oli nagu keegi oleks õhupalli või liiva kõhtu pannud :D Igaljuhul, väga ebameeldiv on see asi :D

Re:

vihmavesi kirjutas:Päevad häirivad metsikult, eriti suvel. Ja eriti siis kui ei taha tampoone kasutada. :roll: Suht närvi ajavad kui juhtuvad täpselt mingi reisi vms plaanitud asja peale.

Täpselt... :S Mul just hakkasid ja jaanipäev tulekul :/ Lähme maale...

Olin 12 + suveevaheaja 1nädalal niiet parim aeg :)

Ma üli hirmusin ära sest veri ei olnud punane vaid pruun . Poiss oli mulle ennem mingi paar nädalat enne näppu pannud ja kartsin et midagi viga aga noh lõpuks julgesin vanaemale ära rääkida (mul on paremad suhted temaga kui oma emaga) ja ta ütles et see on norm ja et kuupuhastuse värvid võivadki sellised olla . Peale seda pole enam pruuni verega probleeme :)

Ei noo mul algasid 13 aastaselt ja üsna hiljuti esimene kord oli see aasta veebruari algul.
Aga vedas sest esimene kord aint määris ja hea oli et väikse sidemegi alla panin.
Teine kord mis oli nädal tagasi olin justkui paanikas sest ss justkui uputas ei teadnud kah et side nii palju võib liikuda ja kui wc läksin oli alt pool justkui vampiiri ohver :lol: Aga jhm olen enam vähem kursis kõigege :)

Bucerus kirjutas:Võta rahulikult. Küll tuleb. Kas Sul rinnad muidu on arenema hakanud?

16 on alles see vanus, millal võiks arstiga konsulteerida, kui päevad alanud pole.
Jaa. On ammu juba . Kõik murdeea tunnused on olemas. Kuigi jh need rinnad on väikesed võrreldes teiste eakaaslastega -mul 70A korv .
Rinnad hakkasid arenema umbes 11,5-12aastaselt. Valgevoolus algas 11-11,5aastaselt ehk ss peaaegy juba 3aastat olnud . Karvakasv hakkas ka 11aastaselt . Kaalun 47kg ja olen 157cm
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”