mis vanuses hakkasid teil päevad...

6 või varem
Hääli kokku: 9 (2%)
7
8
9
Hääli kokku: 4 (1%)
10
Hääli kokku: 32 (5%)
11
Hääli kokku: 92 (16%)
12
Hääli kokku: 179 (30%)
13
Hääli kokku: 165 (28%)
14
Hääli kokku: 67 (11%)
15
Hääli kokku: 24 (4%)
16
Hääli kokku: 7 (1%)
17 ja hiljem...
Hääli kokku: 9 (2%)
Hääli kokku: 590

Re: mis vanuses hakkasid teil päevad...

ma olin 13, täpselt esimesel jaanuaril, niiet hea meelde jätta :) , aga emale ma ka ei julgenud öelda, ta sai ise aru kui nägi veriseid aluspükse ja siis tuli küsis minult, nii häbi oli. ja see tegi ka asja nõmedamaks, et mu on õde minust 2 aastat vanem ja tal polnud veel päevad hakanud (tean kuna ta rääkist sellest tihti) ja ta sai sellest teada ning ma eitasin seda ja mu ema sai vihaseks, et miks ma teda ei usalda .

Minul hakkasid poolteist kuud pärast 14 sünnat. Õnneks ja kahjuks augustis ujumas ei saanud käia, meil veel tiik aia taga :( :oops: ja siis oli mingi 1kuu vahet ja jälle ja siis oli jälle normaalselt ja nüüd oli üle 2 kuu vahet ja jäin haigeks ja siis öösel üldse aru ei saand, kas haigusest higistan või on päevad :oops:, hommikul oli voodi veits verine :oops: :cry: :| , aga pärast sai kõik tipp topp. :D

Re:

Külaline kirjutas:tavaliselt algab nendel,kes rohkem sporti teevad hiljem..... :?
puhas vale minu teada,mina olin väga sportlik ja 11 aastaselt hakkasid.
ja mingeid piinu mul päevadega ei kaasne, olen vahepeal isegi rõõmsam ja energilisem kui tavaliselt.

Re:

beautygirl kirjutas:mul jäi mõni kuu vahele..ja siis nyyd hakkasid jälle..olin juba ära harjunud et ei ole...nii paha on olla..ei jõua oodata kuna lõppeb..ma ei tea mida teha..et enesetunnet parandada :cry:
võtaspetsiaalseid tablette .
kuu pidigi ju vahet olema . :d

olin 12, õnneks oli vaheaeg. kusjuures mu tolleaegsel parimal sõbrannal hakkasid täpselt 2 nädalat varem. ma ei rääkinud kohe emale, ta küll ise küsis jne aga ma eitasin. lõpuks ma ütlesin talle et jah tegelikult hakkasid. :D
aga mind häirib ema juures see, et eks ta jah saab vabalt sellest rääkida, aga ma ei suuda. ta vahepeal isa kuuldes küsib kas mul sidemeid on jne, siis ma olen mingi jajah ok, siis ta peab alati jõuetuksvõtva moraali et need loomulikud..aga no vabandust, pole seda sorti inimene kes tegelikult räägiks siukestest asjadest :)
uued tutvused oodatud!!! :)
igas vanuses igast soost :)

medicate..here with me..

liiiisukas kirjutas:olin 12, õnneks oli vaheaeg. kusjuures mu tolleaegsel parimal sõbrannal hakkasid täpselt 2 nädalat varem. ma ei rääkinud kohe emale, ta küll ise küsis jne aga ma eitasin. lõpuks ma ütlesin talle et jah tegelikult hakkasid. :D
aga mind häirib ema juures see, et eks ta jah saab vabalt sellest rääkida, aga ma ei suuda. ta vahepeal isa kuuldes küsib kas mul sidemeid on jne, siis ma olen mingi jajah ok, siis ta peab alati jõuetuksvõtva moraali et need loomulikud..aga no vabandust, pole seda sorti inimene kes tegelikult räägiks siukestest asjadest :)
eh, ma ka pole selline inimene kes sellistest asjadest niimoodi räägiks. mulle ka ei meeldi sellistest asjadest rääkida (: ma ei ela küll isaga koos, aga saan aru mida sa mõtlesid.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”