mis vanuses hakkasid teil päevad...

6 või varem
Hääli kokku: 9 (2%)
7
8
9
Hääli kokku: 4 (1%)
10
Hääli kokku: 32 (5%)
11
Hääli kokku: 91 (15%)
12
Hääli kokku: 179 (30%)
13
Hääli kokku: 165 (28%)
14
Hääli kokku: 67 (11%)
15
Hääli kokku: 24 (4%)
16
Hääli kokku: 7 (1%)
17 ja hiljem...
Hääli kokku: 9 (2%)
Hääli kokku: 589

Re: mis vanuses hakkasid teil päevad...

girl1992 kirjutas:kuueteistkümneselt..
kodus,õnneks. suvevaheajal. :D
aga teie kõik,kes te pabistate,et järsku hakkavad, siis teadke,et päev-paar enne algust muutub valgevoolus natuke vereseguseks,aga see pole üldse palju. niiet ärge põdege ja jälgige lihtsalt :)

Mul küll ei muutunud. Äkki on see sul ainukesena? :roll:
Viimati muutis LittlePrincess, 30 Aug 2008, 18:20, muudetud 1 kord kokku.
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Re: mis vanuses hakkasid teil päevad...

Külaline kirjutas:Minu teada algavad päevad hiljem siis kui intensiivselt trenni teha. Kõhnematsorti inimestel (nagu mina) võivad ka hilineda . Mina saan kuu aja pärast 13 ja minul pole veel päevad hakand. Mis on päevade alguse tunnusteks?
Tegelikult, on siin selliseid teemasid palju, aga OKEI, ma vastan sulle, enne kui keegi tark siia mölisema tuleb, et otsi ise!
Ntks paljudel on rinnad hellad, valgevoolust tuleb rohkem, valu alakõhus, neid on palju! Pmst sa tunned ise ära, kui hakkavad. :P
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Re:

Külaline kirjutas:tavaliselt algab nendel,kes rohkem sporti teevad hiljem..... :?

minuarvates ei loe selline asi mitte üldse, minul hakkasin siis, kui mul oli 1 kuu 12-nda sünnipäevani :D
NÄITA, ET HOOLID, KASUTA KONDOOMI!

MAKE LOVE, NOT WAR!

Re:

beautygirl kirjutas:mul jäi mõni kuu vahele..ja siis nyyd hakkasid jälle..olin juba ära harjunud et ei ole...nii paha on olla..ei jõua oodata kuna lõppeb..ma ei tea mida teha..et enesetunnet parandada :cry:
Mõtle sellele, et kui kestavad mingi 3-6 päeva, siis on tore xD...Ja kui kauem, siis on vastik!! Mina alti mõtlen :D
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”