mis vanuses hakkasid teil päevad...

6 või varem
Hääli kokku: 9 (2%)
7
8
9
Hääli kokku: 4 (1%)
10
Hääli kokku: 32 (5%)
11
Hääli kokku: 92 (16%)
12
Hääli kokku: 179 (30%)
13
Hääli kokku: 165 (28%)
14
Hääli kokku: 67 (11%)
15
Hääli kokku: 24 (4%)
16
Hääli kokku: 7 (1%)
17 ja hiljem...
Hääli kokku: 9 (2%)
Hääli kokku: 590

mul hakkasid päevad siis kui ma just kuu aega tagasi 12 sain .. õe sünnal:D emale ma öelda ei julgenud .. ütlesin alles siis kui mu sidemed otsa said:S nilbe:D aga jah .. väga vastik kui need plaanitud asjade peale satuvad .. siis mul tavaliselt kõht valutab ja üldse .. ennast liigutada eriti ei taga ning tuju ka pole .. :S vähemalt mul on nii .. teistel ei pruugi sedasi olla:D

Re: mis vanuses hakkasid teil päevad...

Anonymous kirjutas:kui vanad te olite kui teil päevad hakkasid???...
olen sellises eas kus võib iga kell hakata...
sellepärast se teema mind huvitabki.... :D :D
KESKLINNA NOORTEKABINET
Hariduse 6. tel.: 6974725
Normis on ajavahemikult 10-14 eluaastad. aga pole põhjust pabistada kui hakkavad 7 või 8 aastasena. 15 ja 16 on samuti OK. Kuid kui 17 aastasel ei hakka veel päevad, siis tasub arsti juurde pöörduda, et üle vaataks.

14 või 15.. kuskil sünnipäevapaiku
just samal päeval kui sõbranna järjekordselt pinnis, et kas juba on või ei.. siis saigi lubadus antud, et kui hakkavad, siis ütlen, aga pole siiamaani öeld :lol: emagi sai alles täna teada :oops:

12selt, 2 kuud enne 13. sünnipäeva...
Try not to get worried
Try not to turn on to
Problems that upset you
Don't you know
Everything's alright
Yes everything's fine
And we want you to sleep well tonight
Let the world turn without you tonight

Minul hakkasid päevad 12-aastaselt :roll: Ja tõesti, megavastik, kui hakkavad reisil või mingil muul planeeritud üritusel. Mul hakkasid poole Saksamaa reisi peal, jube nõme, ei saanud ujuma ega midagi. Ja nüüd kahe-kolme päeva pärast on tulemas isa juubel,sugulased kõik koos. Mul päevad hilinenud, kardan, et äkki hakkavad isa sünnal :cry:
You will believe...

ma 13 olin.. ma päris palju reisimas käinud ja tihtipeale nagu tellitult kohe päevad reisi ajale satuvad.. :x
ja mul ka tavaliselt siis kõht valutab, midagi teha ei taha ja toidulõhna tõesti ei taha tundagi..:S
vastikud asjad sellised..:S

Ma saan kohe kohe 11 ja ma olen juba päris palju arenenud et ml hakkavad varsti päevad

NB:Alguses sa tunned endas mingeid muutusi ja siis hakkavad tavaliselt.
Mina olen sidemed koolikotti pannud.Igaksjuhuks.Soovitaksid sama teha.
Ole see kes sa oled...Ära ole see kes sind sunnitakse olema...

Mul algasid kui ma olin 13.

Ja kõige ebasobivamal hetkel :? ...31.august ja pidin minema kooliriideid ostma...väga ebamugav oli :S. Lisaks sellele oli minu esimene koolipäev täiesti uues koolis, mida ma niigi kartsin, aga päevade tulek muutis asja veelgi hirmu äratavaks :?

eile öösel (nuh täna kell 5 hommikul umb)
veitz mures sest vähe verd tuleb..äkki ei olegi päevad...või lihtsalt ongi nii...okei päevad vast on ikka..sest jubedalt kõht valutas

ehk siis 22.aprill.2006..vanus 13
*-*beautygirl*-*

Anonymous kirjutas:tavaliselt algab nendel,kes rohkem sporti teevad hiljem..... :?
mhmm :P
ma ei olnud elu sees trennis käinud. ja u 13 hakkasin aeroobikas k2ima. ja oioioi-r22kige veel et sportimine lykkab edasi :roll:

Anonymous kirjutas:mina olen 17. a ja mul pole siiani päevi alanud. :?
Sul kindlasti tuleks käia günekoloogi juures ja kontrollida oma tervist.
Menstruatsioonid võivad hilineda erinevatel põhjustel, ja neid põhjusi tuleb arsti juures välja selgitada ja vajadusel ravimisega tegeleda.

Palun ära viivita ja pöördu koheselt, see on tõesti väga tähtis, kui saad ravi õigeaegselt siis saab korda.

Hoolitse enda eest, pöördu arsti poole!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

olin 14 ja üks kuu vana. Ei teagi, kas hakkasid kodus või koolis. Igastahes kodus avastasin ja jube tunne oli küll. Kusjuures alles nüüd, sellel teisipäeval hakkasid :wink:
oeh, tegelt neeed on niii nõmedad asjad !!!! :cry: :x :evil:
mul on kõik, et õnnelik olla, kuid ma ei oska seda!

looloo kirjutas:olin 14 ja üks kuu vana. Ei teagi, kas hakkasid kodus või koolis. Igastahes kodus avastasin ja jube tunne oli küll. Kusjuures alles nüüd, sellel teisipäeval hakkasid :wink:
oeh, tegelt neeed on niii nõmedad asjad !!!! :cry: :x :evil:
kyll ära harjund. yks osa naiseks olemise juures ;)

Minul hakkasid 14-aastaselt. Mingi kuu aega pärast 14ndat sünnipäeva.
Lihtsalt ärkasin hommikul üles ja vaatasin et aluspüksid on verised. Läksin siis ema tuppa ja ütlesin, et mul hakkasid päevad. Ei mingit närveerimist ega midagi ei olnud. õnneks ei tulnud verd ka palju esimene kord. Esimeste päevade ajal vaatasin ise koguaeg pükse ja küsisin ema käest, et kas mul olid püksid puhtad. Aga need vastikud kõhuvalud olid esimeste päevade ajal jubedad :x
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”