Tampaxi tampoonid

hei!
mul on paar küsimust tampaxi tampoonide kohta.
1)kas tampaxi tampoone toodetaksegi ainult aplikaatoritega? (see tähendab, et ilma aplikaatorita pole neid müügil)
2)olen kuulnud, et tampaxil on müügil ka selliseid tampoonipakke, kus on täpselt päevade verehulga järgi erinevaid tampoone. küsimus siis, et kas selliseid pakke ka müüakse, kus kõik tampoonid on sama suured (sama imavusega)?
need võib-olla tunduvad tobedad küsimused, aga oleks hea kui keegi oskaks vastata :)
tänud juba ette

Re: Tampaxi tampoonid

Nipitiri ? kirjutas:hei!
1)kas tampaxi tampoone toodetaksegi ainult aplikaatoritega? (see tähendab, et ilma aplikaatorita pole neid müügil)
2)olen kuulnud, et tampaxil on müügil ka selliseid tampoonipakke, kus on täpselt päevade verehulga järgi erinevaid tampoone. küsimus siis, et kas selliseid pakke ka müüakse, kus kõik tampoonid on sama suured (sama imavusega)?
need võib-olla tunduvad tobedad küsimused, aga oleks hea kui keegi oskaks vastata :)
tänud juba ette
1)Pole tähele küll pannud..tean,et kunagi olid,aga enam pole näinud.Kuskil ma arvan on..vist :P .

2)Minu arust ongi niimoodi,et ühes pakis on ikka kõik ühe imavusega..Pole küll mingist mix pakist kuulnud..:D

Re: Tampaxi tampoonid

Nipitiri ? kirjutas:hei!
tänud juba ette
Kunagi stiina vahel oli mingi proovipakk, sealt sain sellist infot:
1. Ei, toodetakse ka ilma aplikaatoriteta (vähematl siis toodeti)
2. Sealt lugesin, et tehakse vahel ka mingi selline segapakk, et on nagu selline vähese imavusega, keskmise ja suurega, kuid ma pole ise küll näinud. Aga muidu pead ostma ise siis nii mitu erinevat pakki, kui mitu erineva imavusega tampooni vaja on.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”