ostmiseteema jälle :(

järgmine nädal peaksid hakkama pävad, igal viimasel kuul on hakand umbes 24ndal , aga probleem on selles , et ma ei taha siin osta, kus ma elan - väiksed poed, kõik teavad üksteist . müüjate pärast ma ei karda, nemad müüvad neid igapäev ja neil käivad sellised kaubad igapäev käestläbi, aga noh, tuttavad just. kas te oskaks soovitada, kuidas ma saaks järgmiseks nädalaks sidemed/tampoonid endale kuidagi ? vahest teab keegi mingit nippi, mida poes kasutada , või üldse, noh :( ?

Re: ostmiseteema jälle :(

Ma elan ka väikeses kohas ja algul oli sama asi,et ei julgenud jms.Siis aga ostsin ühe korra ja olin pärast uhke enda üle jms. :lol: Ja siis hakkasingi edasipidi ostma(alguses paar korda jälgisin,mida übritsevad teevad,aga nad ei vaadanud üldse imelikult vms.)ise koguaeg.Emal lasen osta siis,kui peaks juhtuma nii,et pole aega poodi minna vms.Soovitan väga sellest hirmust üle saada,kuna siis on edaspidi palju kergem,mitte ei pea paluma kellelgi teisel osta.Ja pealegi ei peaks tõesti sellist asja häbenema! ;)

Loodan,et saad sellest hirmust üle ja varsti juba naerad selle üle,et ei julgenud osta neid! :D :D
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”