Re: Kas tampoone võib kasutada kui oled süütu?

Nojah räägitakse küll , et muidugi võib kasutada ,
aga lihtsalt võib purustada neitsinaha ja siis sa pole lihtsalt süütu ena m ( :
Ma küll ei oska öelda kas ülemine väide on tõsi , aga igatahes võid kasutada küll .
Minuarust on see võimalus et neitsinahk puruneb väga väike . Endal veel küll päevi pole aint valgevoolus , aga arvan küll et hakkan tampoone kasutama : D

Külaline kirjutas:Ei vasta tõele, täiesti vale väide. Tampoone võivad kasutada kõik, kes tahavad. Sinu keha tee, mis tahad.
Olen ka süütu, kasutan tampoone, olen veel elus.
Aaa m , ei julgeks täitsa öelda , et see täiesti vale väide . Ükskõik kellelt sa ka ei küsiks , kõik vastavad erinevalt . Alles olid mingid günekoloogid ju väitnud , et neitsinahk võib puruneda & ei soovitata neid kasutada ennem kui oled süütuse kaotanud , Kuigi see on kah ju nõme hakata seksima ainult seepärast , et tahad tampoone kasutada . D:
Ma ei oskagi öelda , kuid jah pole veel kedagi kkuulnud kes seepärast oma süütuse kaotanud , kuid osad väidavad et see täitsa võimalik : D
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Eelmisele - elus oled, aga tulevikus võid kahetseda, kui näiteks rasedaks jääd ja need kehasse kogunenud toksilised ained loote embrüonaalset arengut kahjustama hakkavad. Ei soovita küll mingil juhul neid naftatooteid otse vastu limaskesta kasutada rohkem kui hädapäraselt vaja. Kohe kindlasti ei tohiks tampoone kasutada igapäevaselt.

http://www.hingepeegel.ee/tervis/naiste ... lt-peitub/
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”