Päevad!

Olen 12 ja eile hakkasid päevad...Kas peaksin kasutama tampoone või sidemeid...Praegu olen kasutanud sidemeid kuna ei ole kindel kas oskan tampoone õigesti kasutada...
Paar küsimust:

Need kes tampoone kasutavad. Milline oli teie esimene kasutus kord??
KAs on normaalne et tuleb palju verd??
ette tänades Tinky-Winky

Re: Päevad!

Tinky-Winky kirjutas:Olen 12 ja eile hakkasid päevad...Kas peaksin kasutama tampoone või sidemeid...Praegu olen kasutanud sidemeid kuna ei ole kindel kas oskan tampoone õigesti kasutada...
Paar küsimust:

Need kes tampoone kasutavad. Milline oli teie esimene kasutus kord??
KAs on normaalne et tuleb palju verd??
ette tänades Tinky-Winky
kasutada võid mõlemaid, nii tampoone kui ka sidemeid. vaata siin foorumis ringi, siin on kirjas üht-teist tampoonide kohta.
esimene kasutuskord läks minul isiklikult halvasti.. kasutasin öösel, ob comfort mini, aga kuna mul oli liiga suur vereeritus, lasi tampoon täiega läbi.. aga see ei tähenda, et sinul läheb see halvasti- vali lihtsalt suurema imavusega tampoonid, võinoh, vastavalt sinu vereeritusele see suuurus.. see, et verd tuleb palju, on v2ga normaalne..
edu sulle :):)

Re: Päevad!

Tere.

Kui kasutad sidemeid, siis võib veri läbi tulla küll. Kas sa tampooni ei taha proovida kasutada? Kui treener on naine, siis on lihtsam öelda - ütledki, et naisteasjad, suur verejooks ja on tõesti halb olla (arvan, et seda ei peaks hakkama arutama, et kas peaks kasutama sidemeid või tampoone). Kui on meessoost, siis tegelikult võid samamoodi öelda, et naisteasjad ja kehv olla.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”