Re: mm vererohkus!! ja paar kyssat kh

youka! Mul sama asi! hullumeelne uputus!

ma kasutan all kõvade kummidega pükse ja peal venuvaid bokseried, kuid pean tihti teksaseid ja linu pesema..
soovitaks tampoone kui need saavad ka kähku täis, parim on lihtsalt ära kannataja ja head sidemed valida.
mina nt kasutan carefree super plusse ja libresse kehajärgi olevad sidemeid..väga head:)

ja muide, mida vererohkem ja valusam menses, seda viljakam naine oled:)

edu!

1. mul pole tumedaid texaseid,nagu varem öeldud ma eisaa osta kh sest rahaga kitsad ajad perel.
2.tampoone ma ei kasuta,ei hakka ka, niiet ainult sidemed (omad põhjused)
3.puududa ma ei saa aint täna jäin koju aga ema ei lubaks rohkem ta ütles et see on normaalne nähtus ja peab sellega elama, aga ma ei tea noh:S:S:S

aGA miks keegi pole rääkinud sellesta neemiast vms,et kas see võib tekkida kui tuleb palju verd päevad ajal???

Mul üldse nii et mul hakkasid esimesed päevad 12 August ja siiiani need , a muide mainiks ära et olen 14
ja Vererohkus on nii suur et sattusin haiglasse ja nüüd olengi praegu haiglas sellega,verekaotus oli päevadest nii suur juba et kui poleks haigla õigel ajal jõudnud vms, oleks võind verest tühjaks joosta,et seline asi meil siin.Niiet kellel ka vererohkuse probleeme siis kohe Arsti juurde ! : ) . muidu jama.

mul on ka väga vererohked päevad.. :/ kas ma peaksin sellepärast muretsema?
olen 14 ja päevad on mingi 2a olnud.. ja siis seda ka veel, et päevade ajal tuleb mul koos hullema koguse verega mingeid klimpe.. need pidid vist mingid emaka limaskesta vms tükid olema. (vabandan kui ma nüüd selle ütlusega väga mööda panin, sest et kunagi ammu lugesin kuskilt ja enam eriti ei mäleta) ja mul sama asi, et need "roosad alwaysid" on mingi tunniga täis juba..

ja koolis on mitu korda olnud niimodi, et tool on peale mind veriseks jäänud ja pükste peal on vereplekid.. :/ :/ mul on siis alati nii piinlik olla..

ja tampoone ma ka kastutada ei saa, kodus saan paigaldada ainult pikali olles, ja mu kooli 1m x 1m vetsus ei tuleks sellest midagi välja.. -.-
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”