kas need on päevad?

ma olen 13 kohe 14 ja mul on niimoodi et tuleb sellist pruuni(vahel lausa tumepruuni-mustakat) lima-vedelikku välja aga seda ei ole üldse palju ja peale pesukaitse ei ole nagu vaja midagi.ja see on kah niimoodi et 2-3 päeva ja siis pikk paus..ma olen mures et äkki on mingi põletik et seda nii väha on ja et nii tume...aidake..

Ega mina ka täpselt ei oska öelda. Kindlasti on kõige targem minna arsti juurde, siis saad kõige targema ja õigema vastuse! Kuid arvan, et sul hakkavad lihtsalt päevad tulema, ega ma ka enam täpselt ei mäleta, mis siis tuli või oli aga ega ta kohe alguses ikka selline old nagu praegu...ok segane jutt tuli!

Aga edu igatahes :)
Ära muretse tühiasjade pärast.
Galaktikate seas on kõik asjad tühiasjad.

Wouldn't it be nice
if there was an Escape key
for all of our problems?

Rakendus-psühholoogia õpilane :)

Re: kas need on päevad?

mures tüdruk kirjutas:ma olen 13 kohe 14 ja mul on niimoodi et tuleb sellist pruuni(vahel lausa tumepruuni-mustakat) lima-vedelikku välja aga seda ei ole üldse palju ja peale pesukaitse ei ole nagu vaja midagi.ja see on kah niimoodi et 2-3 päeva ja siis pikk paus..ma olen mures et äkki on mingi põletik et seda nii väha on ja et nii tume...aidake..
See tume pruun voolus võib olla menstruatsiooni asemel. Kuna hormoonide kooskõla ja menstruatsioonitsükkel alles arenevad, siis niisugused häired võivad alguses olla.
Kui niisugused voolused korduvad mittu korda, ja vererohket menstruatsiooni ei tule, siis on kindlasti vaja arsti poole pöörduda.

tervist!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”