Re: KOOL

Keegi pole veel mu kotist ÕNNEKS sidet avastanud ja loodan, et ei avasta ka.
2 korda on peaaegu avastatud. Ja see oli jube! Süda kripeldas ja naeratasin kuidagi pingutatult ja tirisin koti käest. Pärast hoidsin kotti kogu päeva oma turvalises ligiduses, :lol: .
Küsitud on vist seda sadu ja sadu kordi.
Mõned korrad olen vastanud, et ma käisin juukseid kammimas/klambreid sättimas/breketi vahesid kontrollimas. Ühe korra vastasin, et ma jõin hommikul palju. Ja mõned korrad olen lihtsalt imelikult vaadanud, :lol: . Meil koolis ainult mina ja üks superhea sõbranna, kellega arutame omavahel ka selliseid asju, et päevad ja valgevoolus (tal ei ole veel päevi, kohe-kohe peaksid hakkama), käimegi WC-s. :lol:
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Sidemeid kotist päris avastatud pole, aga samamoodi nagu LittlePrincess'il on mul väga napikalt läinud. :D
Üks kord vahetunnis oli nii, et ma viisin oma koti järgmiseks tunniks klassi (ise tulin tagasi koridori). Poisid hakkasid aga siis kuidagi lollitama, et võtsid klassivõtme ja panid end sinna luku taha. Mul süda peksis: "Pagan, nüüd nad kindlasti sorivad kottides ja mul on sidemed just seal!" Olin enda peale vihane, et neid päevade lõppedes kotist ära ei võtnud.
Siis aga tegid poisid ukse lahti ja ma sain kuidagi klassi sisse. Läksin ruttu ja istusin oma pinki ja hoidsin kotil silma peal. Õnneks ei olnud vist keegi koolikottides sorinudki, aga väike hirm oli ikka sees. :P Suhteliselt nõme on, kui poisid päevade-teemat uurima/sellega seoses mõnitama hakkavad.

yx kord kui mul olid sidemed kaasas, siis poisid just sellel päeval leidsid sõbranna (ja ka pinginaabri) laua alt tühja tampooni paki. Hakkasid siis tema kotis sorima värki, noh, et niisama naerda.. sõbranna läx vihasex ja virutas neile. mõtlesin, et nyd hakkavad veel minu kotis sorima. Ja hakkasidgi. tõmbasin koti ära ja läxin klassist välja. poisid tulid järel ja mõnitasid. vastik oli, aga wc-kohta pole küsitud.

Kuna keegi mu kotis niisama ei sori siis pole tal ka midagi leida sealt, ja kui ka leiaks, no mis siis :D Häbi peaks siis hoopis temal olema et teise inimese asjades tuulab.Aga vetsu kohta pole keegi küsinud, kuid ise olen vahel mõelnud (ütelnud välja loomulikult ei ole) kui üks klassiõde absoluutselt iga vahetund wc-s käib ja igas tunnis kah korra...

mm, no hiljuti oli nii et mu klassiõde avastas et mul kotis on sidemed(see oli tunni ajal, ja ta sosistas seda mulle kõrva), aga ma jäin ykskõikseks ja ei reageerinud kuidagi häbelikult või nii.et minujaoks pole siin midagi vaja vaja niiväga varjata ja häbeneda et päevad on.
hea asi on, eks tydrukud? :D :D
okkok nali , pole ta midagi hea

Sugarbit kirjutas:Sidemeid kotist päris avastatud pole, aga samamoodi nagu LittlePrincess'il on mul väga napikalt läinud. :D
Üks kord vahetunnis oli nii, et ma viisin oma koti järgmiseks tunniks klassi (ise tulin tagasi koridori). Poisid hakkasid aga siis kuidagi lollitama, et võtsid klassivõtme ja panid end sinna luku taha. Mul süda peksis: "Pagan, nüüd nad kindlasti sorivad kottides ja mul on sidemed just seal!" Olin enda peale vihane, et neid päevade lõppedes kotist ära ei võtnud.
Siis aga tegid poisid ukse lahti ja ma sain kuidagi klassi sisse. Läksin ruttu ja istusin oma pinki ja hoidsin kotil silma peal. Õnneks ei olnud vist keegi koolikottides sorinudki, aga väike hirm oli ikka sees. :P Suhteliselt nõme on, kui poisid päevade-teemat uurima/sellega seoses mõnitama hakkavad.
Jah endal veel pole päevi , kasutan pesukaitsmeid valgevooluse jaoks suht vahetan kodus , koolis kaasas ei kaanna . Aga jah on küll nõme niimoodi . Meil ka mitu korda on nii et nagu kellegil kukkub kotist kogematta side välja või siis keegi märgab võinii . Lihtsalt räigelt vihkan seda , seepärast natuke kardangi hakata seda kaasas kandma . Nagu niimoodi et pärast hakatakse räigelt klatsima kah janii . aga nagu kas inimesed ise ei saa aru et see juhtub igal tüdrukul ja nagu et ise ei saa aru kui loll on niimoodi klatsima hakkata : /

Õnneks pole veel keegi tulnud kordagi koti kallale :D Aga,ma arvan kiskal on õigus selles osas küll,et häbi peaks tundma see,kes teise asjades niimoodi sobrab. :) Õnneks vetsus ma väha tihti ei käi,aga mõnikord käin suht tihti,kuna ma joon äärmiselt palju vett :D Aga jah õnneks ei tunta eriti huvi selle vastu,palju keegi vetsus käib-Vähemalt seni pole olnud :D

Mäletan ka eelmisest aastast kui piinlik mul koguaeg oli, et issand jumal, kui keegi nüüd sidemed avastab siis... Ja noh ebakindlana käisin koguaeg klassist välja, kuna kõik lollid poisid istuvad klassis... JA eelmisel aastal oli kusjuures nii, et mõned klassi tüdrukudki irvitasid selle üle, et mõned sidemeid kaasas kannavad... Kellegi kotist leiti ja siis tüdrukud narrisid teda. No appi tõesti. Tüdrukud peaksid ometigi aru saada, aga ei, nii titad ja irvitasid selle tüdruku üle. Siis polnud küll üldse tahtmist koti juurest ära minna. Aga vetsus käimise kohta pole keegi kobisenud, kuna mu klassiõde (ja klassi parim sõbranna) käib suht tihti wc-s, nsm seal sättimas ja peegli ees ja wc-s. Siis koos käimegi, mõni vahetund saab niisama ennast "imetletud" ja mõnikord ka wc-s käidud :D
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Jätke meelde - tunneli lõpus paistab alati valgus! Ka mured pole ületamatud :)

mul pole midagi karta , meil poisid ei sori kotides ( veel ) ja mu parimad sõpsid on need kellel on juba ja nad on mind mitu korda hädast välja aidanud ^^

Keegi ei käi ju sabas uurimas kui palju sa vetsus käid , ise käin kah päris tihti ja keegi ei küsi ;)

Meil poisid pole sellised õnneks.
Aga noh, ma nägin ükskord kui klassiõde võttis kotist alwaysi ja tuli mulle vastu, ma lihtsalt naeratasin talle otsa :wink: (seal koridoris polnud kedagi peale meie ja taga olid mõned noobid)

Eelmisele postitajale: kui sind narrima hakatakse teeks seda vaid täielikud titad...
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Jätke meelde - tunneli lõpus paistab alati valgus! Ka mured pole ületamatud :)

Olen ka ise kord sellisesse olukorda sattunud, kus klassivend küsis, et lähed nüüd tampooni vahetama vms ja siis ütlesin et jah, mis siis. Klassivend oli ise näost punane, tundus et tal oli vist häbi :D Ma ei põdenud üldse sellepärast. Aga inimesi on igasuguseid. Poisid jäävad enamasti poisteks ikkagi :| Ei tohiks lasta kõigutada ennast sellest, sest tegelikult on päevad ja muu selline ju igati normaalne nähtus. :)

ajuvaba-kasutaja-siin kirjutas:ma olen poiss ja mul küsitakse miks mul tromboon kottis on ma ütlen kuna tromboon on mu lemmik muusika riist
ma mängin juba 132päeva ja käin vetsus sit tal ka mängides
Naiss, mul on näiteks ööseks suupill suu külge teibitud, muidu magama ei suuda jääda. Teisi küll segab aga suva see, vähemalt saan korralikult magada.

Olen poiss.
Meil tuli III või IV klassis arst kooli meie klassile rääkima igausgu tervisega seotud asju, ja siis rääkis tüdrukutega eraldi ja poisid pidid välja minema. Tüdrukutale anti ka igasugu asjadest igalühele ka mõni näidis ja kuigi arst vist eeldas et tüdrukud endale saadud asjad ära peidavad (erinevaid sidemeid, pesukaitsmeid ja tampoone, igast mõni eksemplar), tulid tüdrukud oma asjadega uhkelt klassist välja ja näitasid poistele omale saadud asju, ja siis poisid uurisid neid ja värki... kellegi jaoks ei olnud see mingi häbiasi...
Põhikooli ajal juhtus ka ikka et mõnel tüdrukul oli kott laual lahti ja pakike paistis välja, aga meie klass oli nii normaalne vist et mitte kellegile ei olnud see naljakas või midagi... imelik mõelda et kellegile pakub see nalja vms, eriti veel kui tüdrukud teisi tüdrukuid sellega mõnitavad (varematest postitusetst)

INIMESTE ARENGUTASE ON ERINEV. :D :D :D :D

Ma nii kardan et ka koolis päevad hakkavad, sest poisid tõesti naeravad selliste asjade üle.
kannan tampooni kotis, riidetüki sees ja ükskord soriti mu meigikotis (kus tampoon on) ja küsiti mis see riide
asi on ja noh ei tahtnud öelda et tampoon on...ja ütlesin et tatilapp on...muidugi visati kohe see käest ära :)

Mul ei ole avastatud , aga kelle asi see on . Jjjaa kui avastatakse , siis teeeks ükskõikse näo , nagu neeed hakkavad igal tüdrukul ja ple vaja midagi põdeda . :D
WC kohta ple küsinud , aga üks mu sõrbranna käib ka põhiliselt igas tunnis vetsus , ja paljud poisid on hakkanud pärast ta lahkumist rääkima , et ta käib igaTund vetsus , siis olen selle peale öelnud . " souu, las käib , ega se sinu perset ei torgi jjuu . " siis on nad teinud imeiku näo pähe ja ple midagi enam rääkinud . selliseid asju EI PEAKS HÄBENEMA TÜDRUKUD . :d

Mul pole nagu päevi ega valgevoolsust veel ja siis kui ma sõbranna juures käin(nime jätax mainimata) siis ma käin suht tihti vetsukas,siis ta küsibki mingi koguaeg : Nii tihti käid vetsus? Kuule sul on mingid päevad et nii tihti vetsus käid? :? . Mai tia see veits nõme minuarust.Mõnikord ma isegi vaevu hoian seda häda kinni et ta jälle seal oma : jälle lähed vetsu? Ütlema ei hakkaks. Mai tia.. suht nõme. :|

Mul ükskord vahetunni ajal klassivend soris kotis(mina seda muidugi ei märkanud :? ) ja leidis tampoonid, karjus üle klassi ka veel, et mul on päevad :shock: . Mul oli suht piinlik, sest kõik naersid ja ma arvasin, et niikuinii hakatakse narrima, aga ma ütlesin, et kõikidel naistel on päevad ja meie klassist kindlasti enamusel tüdrukutest ka. siis ütlesin veel veidi hiljem( tüüp jäi kohe vait mu jutu peale) , et kui saa suureks! Kui sa oleksid veidi täiskasvanum, siis sa saaksid aru, et päevad on kõigil ja, et nende üle pole midagi naerda ja ainult tõsised ajukääbikud naeravad, sest nad ei teagi mis on päevad ja mida need tähendavad.

Haha, mul oli paar nädalat tagasi suht napikas olukord. Ma olin just uue koti saand ja siis klassiõde uuris niisama mu kotti ning tegi mu sisetasku lahti ( ehk siis sisetasku sees oli väike kotike, kus mul sidemed, tampoonid jne asjad on ) ja siis võttis selle koti ja küsis, et oh mis kott see on ja hakkas seda suht juba lahti tegema. Ma siis tõmbasin koti käest ära temalt ja ütlesin, et ah mingi suvakas kott, ma isegi ei tea miks see mul siin on ja toppisin selle sinna tagasi ja panin luku kinni. :D
16/Tüdruk/Tallinn.
Uusi tutvusi?

Päris vanale teemale vastasite, aga no ma võtan ka siis sõna. xD

Et ja, koolikotist mul keegi leidnud pole (miks peaks keegi mu koolikotti vahtima?), v.a ükskord kui klassiõde ütles et tal hakkasid päevad ja küsis mult sidet, siis andsin. Aga no tüdrukute vahel ongi meil seal sellistel teemadel suhtlemine täiesti vaba. Pigem on probleeme noorematega või siis poistega.

Muidu teemaks on küll päevad tulnud aga enamasti me naljadele naerame ise kaasa vms. Mingit mõnitamist pole kunagi olnud.

Mul on suht tihti juhtunud, et sidemed kukuvad kotist välja jne, ma panen need lihtsalt kiiresti tagasi. Tavaliselt ma ei kanna neid kotis, vaid püksitaskus, keegi sinna sorima ei tule.
aga mul on üks sõbranna koolis, kellega üldse ei saa sellistest teemadest rääkida, tema arust see väga kahtlane (kuigi tal ise ka päevad, aga ta ei vaheta vist koolis, kuna ma pole teda kunagi näinud vetsu minemas) muidu teiste sõbrannadega koguaeg räägime neil teemadel, ma ei häbene midagi. ja koolis ta tuleb alati minuga vetsu kaasa, siis on vastik kui päevad on, pean mõtlema vabanduse, et ta ei tuleks kaasa, nt enne söögivahetundi, et mine sööma, ma tulen pärast järgi. muidu teiste koolikaaslaste ees pole midagi, aga just mulle ei meeldi see tema reaktsioon äkki..
Muidu meil klassis keegi väga nalja ei tee, kunagi tegid poisid küsitlusi, et kas sul on päevad jne. Praegu vahel kooliarsti juures, kui poisid on ka seal, ja mul kõht valutab siis ütlen arstile, et mul hakkavad päevad, muidugi kõik on nii vait, aga naerma ka ei hakata :)

Meil klassiõel avastasid, tüdrukud. Tal kotist paistsid välja ja siis me ilusti ütlesime, et sul paistab see välja. Ei teki probleemi. Vetsu külastamiste kohta ja ei küsi. Aga vahel üks tüdruk küsib suvakatelt, et "Sul on päevad v?" See on suht imelik. Meil kõik imelikud tegelt.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Kuna naguinii see juba üles võeti, pidin ka ikka kirjutama, kuna paar kuud tagasi oli mul selline juhus, et klassivennad võtsid mu koti ära ja läksid kuhugi nurga taha sellega, ma mõtlesin, et suva, aga väga imelik oli, kui koti sisu kontrollides leidsin laiali olevad sidemed ja tampoonid. Imelik oli küll, kuna need on väga lapsikud klassivennad kaa veel, aga ma ei öelnud midagi ja nagu otsest häbi ka polnud. Tundub, et neil poistel oli endal häbi hoopis, kuna üks neist on väga eemale hoidma hakanud, tõesti ei tea miks, aga ma pean seda pigem naljakaks

Ei ole õnneks mul endal niimoodi olnud, aga mu klassiõel on olnud. Posid nahaalselt sorisid klassiõe kotis ja siis keegi tuli vahele ( ma ise seda ei näinud, klassiõde rääkis) Ja nüüd vahepeal poisid mõnitavad vn... Ükskord sai mul mõõt täis ja ma ütlesin ühele ' Tahad, ma räägin päevadest sulle pikemalt ja näitan sidemeid' ütlesin seda vihase häälega. Poiss ainult vahtis punase näoga otsa ja läks minema ja pärast seda pole ühtegi mõnitust kuulnud.
Ükskord kui läksin arsti juurde, sest allergia tuli välja, siis poisid hiilisid kaasa ja hakkasid hõikama, et sul päevad v? siis ma ütlesin, aga, et mis see sinu asi on.

Minu arust on see väga lapsik käitumine poiste poolt! Poisid... ma arvan, et te teate miks tüdrukutel päevi vaja on? Kui ei tea, siis selleks, et tulevikus teile laps sünnitada!!!!!!! :)

Mul sõbrants avastas, aga ta saab aru, sest tal endal on need kaa kaasas. Kui keegi mõnitab või mis iganes, siis ütle, et mingi tatt oled v? Ja kui mõni tüdruk mõnitab, siis küsi kas tal endal siis pole ja ui pole siis ütle talle kaa tatt?
Srry kui mu jutt ei meeldind, ma lihtsalt ütlen enda seisukoha :D

Päris avastatud pole , kuid paar napikat olukorda on küll olnud . Kui käisin oma sõbranna juures väikese kotiga , oli see teine kott , kus sidemed sees on selles väikeses õlakotis ja ta koguaeg tahtis teada , et mis mul seal on .
Siis teine kord oli klassis : Võtsin kotist oma asju välja , ja siis kukkus see väike kotike (kus sidemed sees on ) kotist välja ja mu klassiõde nägi seda ja võttis maast üles ja tahtis vaadata , et mis seal on. Siis krabasin selle talt käest ja ütlesin punastades , et see on mingi pudi-padi kott :D
Noja Vembu-tembumaal käisin vetsus ja sidemete kott jäi toolidele . Pidin siis tagasi jooksma , et see kott ka võtta ja side ära vahetada . Mu sõbranna pidi mind ootama ja ma ütlesin talle , et mul jäi üks asi toaletti . Hiljem , kui ootasime kartide järjekorras , ja (teised tüdrukud jäid meie eest järjekorda) pidin oma dressika tooma, tuli mu sõbranna minuga kaasa ja küsis otse : "Kas sul on päevad ?" . Mis mul muud üle jäi , kui talle asi ära rääkida . Tema ütles ,et tal hakkasid täna ja , et tal pole midagi kaasas jms. ja seega päästsin ta piinlikust olukorrast ;)
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”