Mitme aastaselt hakkas Sul valgevoolus?

7-aastaselt
Hääli kokku: 12 (4%)
8-aastaselt
Hääli kokku: 17 (5%)
9-aastaselt
Hääli kokku: 32 (10%)
10-aastaselt
Hääli kokku: 69 (22%)
11-aastaselt
Hääli kokku: 97 (31%)
12-aastaselt
Hääli kokku: 45 (14%)
13-aastaselt
Hääli kokku: 20 (6%)
14-aastaselt
Hääli kokku: 5 (2%)
15-aastaselt (Pole hääli)
16-aastaselt (Pole hääli)
Pole veel hakanudki...
Hääli kokku: 17 (5%)
Hääli kokku: 314

Re: Kuna hakkas teil valgevoolus?

Riiiinu :) kirjutas:mmm... , milline see välja näebb ?, : ) ett . mul on nagu mingi värkk , . aga mdea kas see on see valgevoolus , . ütelge selle omadussõnad , ss ma vähemalt tean , kas mul oon valgevoolus, või midagi muuud . : ) ; )
Valgevoolus on aluspükste peal seeline valge ja natuke limane vedelik

Ei ole ikka päris nii, et peab ära viskama. Ja ka tampoonid võivad läbi lasta, mitte vaid sidemed.

Esiteks tasub alati vähemalt mõnda pesukaitset kui mitte sidet/tampooni kaasas kanda, kui on oht, et päevad on varsti hakkamas.

Teiseks - kui aluspükstele läheb verd, saab selle ju ära pesta. Lihtsalt seda tuleb teha võimalikult kiiresti ja kasutades külma vett ja seepi. KINDLASTI mitte sooja veega pesta, nii ei tule see veri tõesti enam eriti hästi maha. Aga ka sel juhul on veel igasugu pesuvahendeid olemas, mis abiks olla võivad. Päevade korral tasub kasutada ka pigem tumedaid aluspükse (ja üldse pükse), mitte päris valgeid.

Woodhollygirl kirjutas:Olen 11 ple veel aga küsimus et kas see voib ära ka kuivada?
Mis võib ära kuivada? Valgevoolus? Pükstel küll, jah.
vvvv kirjutas:Ma olen 12 ja valgevoolus on kestnud kaks aastat kas päevad ei peaks juba algama!!!!
No võivad aga ei pea veel algama. Täiesti normaalne ja keskmine on, kui nad Sul järgmise paari aasta jooksul algavad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”