Re: ÖÖSEL ...

Sidet.
Päeval kasutan ka sidet.
Kas kellegil on läbi ka lasknud? Mul oli tavaline lühike päevaside all ja vereplekk oli kuidagi sidemest tagapool hästi kõrgel, u. sabakondi peal ja linale oli ka lekkinud. Varem pole seda olnud, kuigi olen alati päevasidemeid kasutanud (kaks ööd kasutasin öösidemeid) ja päevad on juba 7 kuud kestnud. Miks see nii on? :P
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

LittlePrincess kirjutas:Sidet.
Päeval kasutan ka sidet.
Kas kellegil on läbi ka lasknud? Mul oli tavaline lühike päevaside all ja vereplekk oli kuidagi sidemest tagapool hästi kõrgel, u. sabakondi peal ja linale oli ka lekkinud. Varem pole seda olnud, kuigi olen alati päevasidemeid kasutanud (kaks ööd kasutasin öösidemeid) ja päevad on juba 7 kuud kestnud. Miks see nii on? :P
See võib olla su aluspükstest, Sest need on sulle suured. Kui aluspüksid on suured siis on need lötendavad ja hoiavad kehast eemale, nii saab veri mis tuleb tupest mööda keha liikuda alla poole. Kui sa oled selili siissinu sabakondi juurde.

Psühholoog kirjutas:
LittlePrincess kirjutas:Sidet.
Päeval kasutan ka sidet.
See võib olla su aluspükstest, Sest need on sulle suured. Kui aluspüksid on suured siis on need lötendavad ja hoiavad kehast eemale, nii saab veri mis tuleb tupest mööda keha liikuda alla poole. Kui sa oled selili siissinu sabakondi juurde.
Jah, aga need ei ole mulle suured. XS suurus. :P
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Katherine kirjutas:
karupoegpuhhh kirjutas:aga mis firma öösidemeid ?
olen vahepeal avastanud, et sidemega on öösel ka mõnus magada, mitte ainult tampooniga. etsiis
mina kasutan libresse secure fit goodnight & always night .
hehe, pampers sleep & play :P .
xD
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Minu arvates peaks öösel just sidemeid kasutama, sest ei ole eriti kasulik 24/7 tampoone kasutada. Ning üleüldse tean ma, et tampooni peab 4-6 tunni tagant vahetama, aga mina põõnan küll mõnikord 8-10 tundi. Ebameeldiv on ju vahepeal üles ärgata, et wc-s käia. Ent see kõik on ainult minu arvamus. Mina kasutan öösel sidemeid, päeval tavaliselt tampoone.

Kle sidet peab ka vahetama mingi äärmisel juhul 6 tunni tagant ,sest see hakkab haisema ju ,ning kui sa oled pikali siis veri ei voola niimoodi kui püsti või istuli olles .Mina kasutan kogu aeg tampoone ja pole veel märganud ,et öösiti selle tõttu tõusen .Hommikul kui ärkad siis lähed ja vahetad .Ja ob comfort fit tampoone võib kasutada kogu aeg .
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”