Millal päevad hakkavad?

mul on juba 3 ja pool kuud valgevoolus. Aga sooviks teada millal päevad teil siis hakkasid, et kuidas valmistuda selliseks ajaks.Ise olen alles 11 ja ei tea kas olen liiga noor päevade jaoks. Kui vanad te olite kui päevad hakkasid või ei ole veel alanudki ? :?: :?
Kui ma armastan sind siis sa näed,tunned seda. Kui sa armastad mind, ütle seda mulle! (L)

Re: millal päevad hakkavad?

emmaizabella kirjutas:mul on juba 3 ja pool kuud valgevoolus. Aga sooviks teada millal päevad teil siis hakkasid, et kuidas valmistuda selliseks ajaks.Ise olen alles 11 ja ei tea kas olen liiga noor päevade jaoks. Kui vanad te olite kui päevad hakkasid või ei ole veel alanudki ? :?: :?
Tavaliselt algavad päevad 1-2 aastat pärast valgevooluse algust. Minul oli valgevoolus näiteks 1,5 aastat enne, kui menstruatsioon algas; olin 13. Ning tegelikult on sul ju veel aega ka - mõnel algavad päevad näiteks 15-aastaselt ja kõik on normaalne. Ma usun, et sinul läheb sinnani veel aega, kuid igaks juhuks võid ju ühte sidet näiteks kaasas kanda.

Re: millal päevad hakkavad?

emmaizabella kirjutas:mul on juba 3 ja pool kuud valgevoolus. Aga sooviks teada millal päevad teil siis hakkasid, et kuidas valmistuda selliseks ajaks.Ise olen alles 11 ja ei tea kas olen liiga noor päevade jaoks. Kui vanad te olite kui päevad hakkasid või ei ole veel alanudki ? :?: :?
Minul oli 1 aasta valgevoolus kestnud. Olin 12, kui päevad algasid. Ma arvan, et 3,5 kuud valgevoolust on päevade jaoks liiga vähe. Päevad algavad siis, kui su keha selleks valmis on.
Edu,, :lol: .
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Re: Millal päevad hakkavad?

mul hakkasid 12, a sul ei hakkagi ilmselt mitte kunagi.

Külaline kirjutas:

mingi imelik oled w?

Mul hakkasid 11.aastaselt
Vihka vähem ja armasta rohkem ning kõik head asjad tulevad sinu juurde.

Grales: See millal sul päevad hakkavad , oleneb kaalust, pikkusest,toitumisest ja eelkõige oma arengust, päevade algus on arengus kõige viimane etapp . Mingil määral oleneb päevade algus ka geenidest , nt et millal su emal hakkasid jn.. aga kuna sa oled alles 10-11, siis ma arvan et sul on veita aega nendeni .. eesti tüdrukutel hakkavad tavaliselt päevad 12-13 aastaselt , :) aga võib ka 14-16 .

Külaline kirjutas:

WHAT :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!:

Oleneb vanusest !
14.aastased tüdrukutel on alakaal KMI on alla 16,2, norm on 16,3-23,2 ja ülekaal üle 23,2 .
15.a.tüdrukutel alakaal alla 17,1 , normaalkaal 17,2-23,8 , ülekaal üle 23,8.
16.aastastel tüdrukutel alakaal alla 17,7, normaalkaal 17,8-23,8 , jne.
17.aastastel tüdrukutel alakaal alla 18,2 , normaalkaal 18,3-24,6 , jne ! Inimeseõpetuse õpikustvõetud ja netis on ka sellised asjad ülevad

Liisike kirjutas:Tere!
Ma olen 11 aastane tüdruk mu pikkus on 157cm, kaal 69,9kg, KMI (kehamassiindeks)27,99 ja valgevoolus olnud mingi 1 aasta. Mu emal algasid "päevad" kui ta oli mingi 13 või 14 aastane. Tahaks teada kas mul võivad hakata päevad varsti.
Tänud neile kes viitsivad vastata!
Keegi ei oska sulle seda öelda.
everyone's gonna die and no one's gonna remember you
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”