Mõned küsimused :D

Mitut sorti neid sidemeid jne teil on ? (:
Mul on hetkel ühed, always mingid 5 tilgaga vist, lõhnavad , xdd .

Kas te ostate enda raha eest neid sidemeid, tampoone vms, või antakse eraldi raha selleks ?
Mina , ei osta taskurahast , saan eraldi raha .

Lihtsalt huvitab :D

Re: Mõned küsimused :D

Mitut sorti neid sidemeid jne teil on ? (:
Kodus on hästi palju erinevaid, aga mulle meeldivad Always Fresh, ;) .

Kas te ostate enda raha eest neid sidemeid, tampoone vms, või antakse eraldi raha selleks ?
Tegelikult ostan enda raha eest . Need ei ole üldse kallid, ja taskuraha ma ei saa. Küsin siis, kui vaja on ja erilist vahet pole, kui nagunii vajalikkudeks asjadeks raha saan ja need on ju ka vajalikud ?! Üldse ostan hügieeniasjad enda raha eest, :mrgreen: .
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Külaline kirjutas:Mitut sorti neid sidemeid jne teil on ? (:
Mul on hetkel ühed, always mingid 5 tilgaga vist, lõhnavad , xdd .

Mina , ei osta taskurahast , saan eraldi raha .

Lihtsalt huvitab :D
Sidemeid on mul majapidamises vist kokku endaomi 3-5 sorti -
* 2 Naturellapakki, 1 koolis, teine kodus.
* üle 3e Alwaysi paki, peaaegu kõik erinevad sordid, ja mul ka always 5 tilgaga, super plus, dry plus :) väga head
* migni sinine Vuokkoset. Neid veel pole kasutanud.

Mul nendega nii, et ema alati ütleb et kas ma valmistun sõja ajaks vms. Mul on alati üks pakk sidemeid (hetkel always) siis OB mini tampoonid, Tampaxi regular ja igaks juhuks Tampaxi superid ka...ja muidugi pesukaitsmed nii tavalised kui stringidele ühesõnaga mu kapp lausa ajab üle neist...kudi olen selline isiksus lihtsalt.peab kõik olemas olema.
Ja ostan neid oma igakuisest taskurahast 8)

Kasutan ainult ühtesid (minu jaoks kõige sobivamad, ei leia põhjust, et peaks palju erinevaid sorte olema) ehk siis Always Ultra Sensitive (4ja tilgaga). Pesikaitsmetest on descreet multiform. Sidemed ja pesukaitsmed on mõlemad lõhnastatud. Tampoonidest Ob-d (normal ja mini kergema vooluse puhul). :)
Kõik isiklikud hügieenitarbed ostan ise oma raha eest.
I may be getting older, but I refuse to grow up!

Mitut sorti neid sidemeid jne teil on ?

hetkel 2-e . mõlemad alwaysid. üks on siis kui tuleb verd rohkem, teised kui tuleb vähem. rohkem : always ultra 4FIW tiivakestega, muudab vedeliku geeliks ;d . 4 tilka. vähm, siis : always ultra sensitive plus ka 4 tilka, aga nende teistega on lihtsalt rohke vereerituse puhul kindlam millegipärast olla.

iganädal saan 75.- automatselt raha, selle eest ostan.

Mitut sorti neid sidemeid jne teil on ? pole päevi , aga on igaks juhuks ostetud , muidu on Always Sensitive ja Always SecureFit : )

Nagu aru said pole päevi , kuid ma ostan pesukaitsmeid , saan eraldi raha :)
16/Tüdruk/Tallinn.
Uusi tutvusi?

mul on kodus hetkel , alwaysid mingid öö omad :D siis on veel alwaysid normalid ja siis veel Libressid ja naturellad ja ob mini tampoonid ,ma ei tea ise ka miks mul neid nii palju on :lol: :lol: hetkel tükkidest mingi ~ 70-80 sidet :D , aa, + pesukaitsmed kaa libressi omad :P
ja enamuselt ostab ema, kuid ise olen ka ostnud ikka ;)

Hetkel on üks terve pakk Always tiivakestega normal sidemeid, üks peaaegu terve pakk Always night sidemeid ja siis ühes pakis on mul poolikud kokku kogutud (seal on erinevaid Always sidemeid täpsemalt viite erinevat sorti)'
Aa ja ostmise kohta - saan iga kuu nvn raha siis selle eest ostan ka sidemeid kui vaja.
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Jätke meelde - tunneli lõpus paistab alati valgus! Ka mured pole ületamatud :)

Peale tänast poeskäiku on mul on üks terve pakk Alwaysi rohelises pakis sidemeid. Noh need tavalised normal, ilma tiivakesteta. Mulle meeldivad need. Samuti on terve pakk Tampax lõhnastatuid normal tampoone ning terve pakk o.b tampoone.
Aga muidu on mu sellises pakis, kuhu poolikud pakid nagu panen üks Alwaysi side, mis on sinises ümbrises. Pole poes sellist enam näinud, ülimalt kahju, kuna too oli ülimugav... Sellises helesinises pakikeses.
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Jätke meelde - tunneli lõpus paistab alati valgus! Ka mured pole ületamatud :)

Waterbird kirjutas:Heh..Ma ei saa sidemeid kasutada(olen absoluutselt igale sordile allergiline),seega kasutan tampoone(ühte sorti ainult) :mrgreen:

Ei ole selleks eraldatud raha.Lihtsalt,kui vaja siis ostan,kuna ilma ei saa ju :D .

Wow,juhtusin lugema,et keegi teist saab siin 200 krooni kuus.Veab hullult ju :) :) Ma ise saan 50.-
HAHAHA! Kui kroonid veel olid, siis said 50krooni kuus? Mul kulub ühe päevaga juba rohkem raha.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”