Re: Päevade algus

gekumure kirjutas:Mul ka sarnane mure alakõht valutab, valgevoolus on olnud 1-2 aastat, vanus 14, pikkus 175cm ja kaal 52 kg
Ära muretse :) Sul hakkavad need kindlasti üsna varsti. Mul hakkasid päevad 14,5aastaselt ehk siis kuu aega tagasi. Muretsesin kohutavalt nemde pärast et miks mul ei hakka juba,kõikidel on jne. Olin stressis. Aga siis järsku suht ootamatult hakkasid kui olin haige, pea valutas, nohu, köha, palavik, minestasin-ilmselt minestamine ja peavalu oligi mensese algamise pärast. Kaalun 48kg ja olen 159cm.
Niiet tõesti sul hakkavad need kindlasti peagi. :)

Päikest Sulle :)

Mul sama asi. Sain veidi aega tagasi 13. Täna valutas alakõht päris korralikult ja häbemekarvad on ka. Ma olen 158 cm pikk ja kaalun umbes 50 kilo. Valgevoolus on juba üle aasta olnud. Täna pole söögiisu ka olnud. Kas mul võivad ka päevad olla?

Eks Sul päevad millalgi varsti algavad, kuid see praegune kõhuvalu ei pruugi veel tähendada menstruatsiooni algust.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Tere, Olen praegu 10 saan 1 ja poole kuu pärast 11 Valgevoolus on olnud juba aasta aega ja rinnad kasvavad ja karvad tulevad (neid on juba päris palju) Ja kõht valutab juba 2 päeva .. Kas see võib olla tunnus et päevad hakkavad? :?: Oleks vaja teada et kas võivad hakata nii noorelt... :?

By... : Kylaline kes armastab ennast :lol:

Tere

Sul võivad tõesti päevad väga varsti alata, see oleks täiesti normaalne.
Samas täiesti normaalne on ka, kui nad algavad alles järgmise 4-5 aasta jooksul.

Kahjuks seda väga täpselt ei olegi võimalik ette prognoosida.
Seega igaks juhuks on Sul mõistlik olla valmis - vaata, et kodus oleks paar tampooni või hügieenisidet olemas. Kuid ole valmis ka selleks, et siin veel mõned aastad aega võib minna.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kumbki teist ei pea mures olema.
Ülemisel külalisel on veel niiumbes 3-4 aastat veel seda aega, millal on kõige kesmisem päevade algamise vanus :)
Samuti olete ka mõlemad normaalkaalus.

Seega kõik on väga hästi ja õigel ajal.
― R.J. Palacio, Wonder

Ma olen 13 aastane(just äsja saanud :D ) kaalun 46 kilo ja ma olen 166 pikk :D Ja kui ma selle keha massiindeksi kalgulaatoriga arvutasin ütles et olen ohtlikult alakaaluline.Aga ma ei ole mingi elupeenike :D minu peres on põhimõtteliselt kõik sellised kõhnemad.Kas ma peaksin mures olema?
Soovides ja unistustes liigume kõik koos päikese poole lootus kannab meid elus edasi.

Ma olen 11, kohe varsti saan 12, mul on viimased paar päeva olnud rindades selline imelik tunne, ei oska kirjeldada, täna koolis vetsus märkasin, et valgevoolust on tulnud rohkem kui tavaliselt ja mul on valgevoolus olnud juba umbes aasta, võibolla natuke vähem. Küsimus selline: kas mul võivad lähiajal päevad alata, ma olen 163 cm pikk ja 70 kilo raske😐😐😐😕
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”