Päevade algus

Tere. mul on selline tunne et mul peaksid varsti päevad hakkama. eile valutas alakõht (mis see rindade hellus on) ja valgevoolus on mul juba aasta aega umbes. ise olen päris palju sporti teinud ja olen kõhn(13. aastane). mul on häbemekarvad ka

Re: Päevade algus

Külaline kirjutas:Tere. mul on selline tunne et mul peaksid varsti päevad hakkama. eile valutas alakõht (mis see rindade hellus on) ja valgevoolus on mul juba aasta aega umbes. ise olen päris palju sporti teinud ja olen kõhn(13. aastane). mul on häbemekarvad ka
Tõenäoliselt Sul tõesti algavad varsti päevad (sest kõik tunnused on juba esile tulnud), ja isegi kui ei alga, siis ka on kõik OK, sest kiirustada pole kuhugi, päevad võivad algada ka 14, ja 15 aastaselt. Kui juba 16.aastaselt ei alga, siis tuleks arsti poole pöörduda.
Ma ei te kui palju Sa kaalud, kui kaal on väga väike, see võib olla ka päevade alguse takistuseks.
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Sa nii kõhna:O

Ma 163 pikk ja kaalun 54 kilo;S
Klassis olen 2 kohal oma kaaluga tüdrukutes;D

Aga teemasse täitsa tõeline et lähiaja jooksul hakavad sul päevad, et kanna sidet kaasas(y)
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

IamGirl kirjutas:Sa nii kõhna:O

Ma 163 pikk ja kaalun 54 kilo;S
Klassis olen 2 kohal oma kaaluga tüdrukutes;D

Aga teemasse täitsa tõeline et lähiaja jooksul hakavad sul päevad, et kanna sidet kaasas(y)
54 kilo ? Ma olen 163 pikk, kaalun 44, aga ma ei ole üldse mingi ELUPEENIKE, vaid normaalne. :lol:
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

minu kehamassi indeks (KMI) on 15(,9). Ma lugesin ühte raamatut kus oli öeldud et KMI20 tähendab seda et inimene on alakaaluline ja ta päevad võivad olla ebaregulaarsed või hoopiski ära jääda. Kõigil minu klaasist (ma mõtlen tüdrukutel) on päevad juba alanud.

Muide mina lisasin selle teema

lisaks sellele mul on olnud mitu aastat valgevoolus. Viimasel ajal on hakanud seda aina rohkem tulema ja nüüd kahe viimase päeva jooksul on see ära jäänud. Ma muretsen et äkki olen kaalust alla võtnud ja selle tulemus ongi see et igasugused muidu loomulikud "protsessid" jäävad ära.

Kas ma peaksin muretsema?
Või äkki on see seotud stressiga?

Liisuliisi kirjutas:lisaks sellele mul on olnud mitu aastat valgevoolus. Viimasel ajal on hakanud seda aina rohkem tulema ja nüüd kahe viimase päeva jooksul on see ära jäänud. Ma muretsen et äkki olen kaalust alla võtnud ja selle tulemus ongi see et igasugused muidu loomulikud "protsessid" jäävad ära.

Kas ma peaksin muretsema?
Või äkki on see seotud stressiga?
Valgevoolus on selline asi, mille ära jäämise pärast paanitseda ei tasu absoluutselt. Päevad võivad samuti hilineda nädalaid.

Katherine kirjutas:Oijumal, kui te siin juba kaalustes ja pikkustest räägite
siis ma lisaks omaltpooltm,
et mul on üks vägaväga hea sõbranna,
kes on 175 cm pikk ja umbes 62 kg ainult, ja tan 13a.
aga tal on siiski päevad !
niiet, tulemata nad kaalusest ei pruugi jääda.
Ainult ? päevade jaoks peab enam - vähem 40 kaaluma :)

Noh ma ka siis kirjutan siia..
Olen 13 (3 kuu pärast saan 14) , olen kõhna kehaehitusega, karvakasv juba ammu kaenlall ja bikiinipiirkonnas, valgevoolus ka umbes 1-1,5 aastat, kaalun 42,5 kg ja olen ainult 154 cm pikk . Muretsen ka veidi oma päevade pärast, et miks mul pole veel neid jne... :( ema on ka suht väike, 150 cm ja kaalub 46 kg aga me emaga pole alakaalulised , mu kaaluindeks on 18,6 v midagi sellist. Kõige rohkem ajab mind see närvi, et ma ei tea isegi seda millal mu emal päevad hakkasid, sest ta ei mäleta, õdesi ka pole... kellelt saaks küsida :( loodan et hakkavad enne 14-aastaseks saamist või siis kui olen hiljuti 14 saanud . Kirjutage millal teil päevad hakkasid ja kui mäletate, siis seda ka et kui palju kaalusite v kui pikk olite . :)

Aa..ja rinnad on ka mul suht väikesed, alles 0,5-1 aasta tagasi hakkasid normaalselt kasvama ...õnneks mul on kõik märgid olemas päevade algamiseks: valgevoolus , karvakasv (1 aasta olen juba raseerinud kaenlaaluseid,sest need karvad läksid ikka päris pikaks ära), rindade kasv, puusad on laiemaks läinud.Asi võibki esiteks selles olla, et geenid(ema ka ju väikest kasvu nagu minagi) ja teiseks et ma olengi lühike ja kaalun vähe , kuigi pole alakaalus. :(

Kuhu sul nende päevadega siis nii väga kiiret? Muretsed lihtsalt, et äkki ei tulegi? Ei ole vaja muretseda, tulevad kindlasti. Selles pole küll midagi halba, kui nad sul alles 14-selt või ka 15-selt hakkavad, ongi vähem vaeva ja valudes piinlemist. Kuigi kui valgevoolus juba 1,5 aastat olnud on, siis kaua need päevad ilmselt end oodata siiski ei lase.

Hei! Olen see kes kirjutas 4.mail 2014 (kaal 42,5, pikkus 154cm) Olen nüüd 14 täis ja 17päeva peale veel ning menstruatsioon pole ikkkkaaa veeel hakkanud , nüüd kaalun 45-46kg ja olen 158cm , niiet põhimõtteliselt suvega olen 3-4kg juurde võtnud ja natuke pikemaks ka kasvanud, rinnad on ka veita arenenud aga suht väikesed ikka, aga nüüd on normaalselt ikka näha et midagi on ...valgevoolus on tegelt olnud juba 2-2,5aastat , niiiet kõik tunnused ammu olemas juba ja ma lihtsalt ei mõista , miks mul mensest veel pole kuigi olen 14.AASTANE jubaa !

dadaa kirjutas:Noh ma ka siis kirjutan siia..
Olen 13 (3 kuu pärast saan 14) , olen kõhna kehaehitusega, karvakasv juba ammu kaenlall ja bikiinipiirkonnas, valgevoolus ka umbes 1-1,5 aastat, kaalun 42,5 kg ja olen ainult 154 cm pikk . Muretsen ka veidi oma päevade pärast, et miks mul pole veel neid jne... :( ema on ka suht väike, 150 cm ja kaalub 46 kg aga me emaga pole alakaalulised , mu kaaluindeks on 18,6 v midagi sellist. Kõige rohkem ajab mind see närvi, et ma ei tea isegi seda millal mu emal päevad hakkasid, sest ta ei mäleta, õdesi ka pole... kellelt saaks küsida :( loodan et hakkavad enne 14-aastaseks saamist või siis kui olen hiljuti 14 saanud . Kirjutage millal teil päevad hakkasid ja kui mäletate, siis seda ka et kui palju kaalusite v kui pikk olite . :)
Mina kirjutasin selle.

Seda ei saa täpselt ette teada, kuid eks teil mõlemal need päevad lähiaastatel algavad.
Valmis võite ikka olla.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”