Re: PALUN VASTAKE KÕIK !

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12.
2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? ei.
3. oli raske emale õelda? veidi piinlik kuidagi,
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? kohe, ruttu ütlesin välja: "emme, mul hakkasid päevad" :D
5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? kasutan. esimene kord oli.
Naerata!

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12. aastaselt.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Ainult vahetevahel üksikutel kordadel kõht valutab.

3. oli raske emale õelda? Häbenesin küll.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Ema ise tuli mingiaeg uurima, et kas mul on päevad hakkanud. Ja siis mainis, et on näinud, et 1-2 sidet vms on kadunud ja siis sai räägitud. (:

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ei ole kasutanud, aga igaksjuhuks on olemas.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? Ma ei või täiesti kindel olla aga ma arvan, et ma olin 13.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Minul küll, täpsemalt valu alakõhus. Olen mitmeid ja mitmeid kordi valus, voodis lebades, piinelnud. Kuid nüüd võtan päevade aeg valuvaigisteid(järje-pidevalt) ning see hoiab valud ära nüüd :) .

3. oli raske emale õelda? Ma ise ei öelnudki emale.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Ma küsisin õelt sidet, kui ml päevad hakkasid ning hiljem õhtul ütles ta emale, et ml hakkasid päevad x) (ma olin kõrval ja isegi kui ma ise midagi ei öelnud oli se siiski väga kõhe vn.)

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Jah, kasutan. Ei ole valulik. Vb esimesed korrad, kui asi pole veel päris selge, kuid selle õpib kiirelt ära ning siis pole edasi enam mingit probleemi. Ma ise leian, et palju! kergem ja mugavam on kasutada aplikaatoriga tampoone. Ei määri käsi nii palju ning pikad küüned ei tee nii haiget(sõrme tuppe pannes, mida teed tavalise tampooniga).

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? üheksa aastaselt .. olin just kümme saamas.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? kõhuvalu oli, vahepeal viskas silmeeest mustaks ja kõndida oli raske. enam sellist värkki ei ole õnneks :)

3. oli raske emale õelda? esimese korra ajal ei öelnudki, võtsin salaja sidemeid. ei julgenudki öelda talle, aga teist korda olid siis ütlesin..

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Emme kuule.. seda, et mul hakkasid päevad.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Mingi üheteist aastaselt kasutasin ühe korra, aga nüüd pole neid kasutanud, sest ema ostab tavaliselt sidemeid ja ise ma neid ostma ei lähe ja mul tegelikult täiesti suva kas tampoonid või sidemed ;)
Come with me friday, dont say maybe

Sonnu kirjutas:1. kui vanalt hakkasid teil päevad?

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms?

3. oli raske emale õelda?

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?
1. 14-aastaselt
2. esimene kord mitte, aga viimasel ajal on tugev kõhuvalu
3. ei olnud, siiski loomulik asi ju
4. läksin ta töötuppa ja ütlesin: "Kuule emps, ma mõtlesin, et ütlen siis sulle, et mul hakkasid nüüd päevad..."
5. pole proovinud

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? Ma arvan, et ma olin 12, aga ma ei ole kindel.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Ei mäleta, vist ei.

3. oli raske emale õelda? Ei

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? mul olid alukad määritud veits, ja ma küsisin, etk as need on päevad v. ja sis oligi.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? kasutan. ei ole valulik.

küsin nii lollakaid asju selle pärast et tahad teada kas ma olen teistest 100% erinev :ss , mul hakkasid päevad ja olen väga segaduses :oops:
ja mul hakkasid jube vara 11 aastaselt :oops:
1. 17 a.
2. Alakõht valutas ja süda oli paha.
3. Milleks ma ütlema pean? Ei ütle mitte kunagi!
4. "Ema..ah ei midagi :D "
5. Jah kasutan,natuke valulik jah aga pole viga.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 10 olin

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? alakõht ja vahel ka alaselg valutasid

3. oli raske emale õelda? ei olnud, kuna olen kogu aeg kursis olnud nii menstruatsiooni kui ka seksiga :)

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? ema oli tööl, helistasin talle ja küsisin kus on hügeenivahendid.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? jah, valulik on ainult siis kui valesti paigaldada ja tampoone ei soovitata enne seksuaalelu alustamist kasutada

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? ma ei teagi, mul oli eelmine kuu esimene kord päevad ja see kuu pole veel tulnud. aga siis küll mingit valu polnud.

3. oli raske emale õelda? ei olnud. tol hetkel ainult tundus veidi raske võibolla.
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? "kuule...mul hakkasid....noh need....päevad.....mis ma teen nüüd?" tegelt ma tean mida teha aga noh :D ja siis ta ütlesgi ja ostis mulle sidemeid :D

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei kasuta.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? kui olin just 2 nädalat tagasi saanud 12

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? üldse midagi ei muutunud, polnud kõhuvalu egamuud valu, tujumuutusi ka mitte.

3. oli raske emale õelda? ikka jah, piinlik oli.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? küsisin millal temal ja mu vanemal õel päead hakkasid, siis ta küsis kas sul on ka juba.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei kasuta, aga tahaks proovida.

1. Olin 13
2. Valusid ei olnud... Ainult ebameeldivus alakõhus ja ropult närviline tuju.
3. Ema sai samal päeval teada, üldse polnud piinlik
4. Lihtsalt tulin ema juurde ja ütlesin et "Kuule. Mul hakkasid päevad". Emad ainult rõõmustavad, kui tütrel päevad hakkavad ;) .
5. Veel ei kasuta. Ei ole julgust kokku võtnud -.- . Ainult sidemed. Millalgi võtan ka tampoonid käsile ikka.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 11 vist.
2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? mul hakkas juba mingi 2. korral välja kannatamattu kõhuvalu.
3. oli raske emale õelda? ta sai ise aru
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? ükspäev ta lihtsalt küsis
5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? mai tea, pole proovinud.

Mul on küsimus, kas see kõhuvalu kunagi üle ka läheb, et see on ainult mingitel aastatel, või pean ma terve elu iga kuu 1-2 päeva piinlema ja valuvagisteid sisse sööma?

küsin nii lollakaid asju selle pärast et tahad teada kas ma olen teistest 100% erinev :ss , mul hakkasid päevad ja olen väga segaduses :oops:
ja mul hakkasid jube vara 11 aastaselt :oops:

1. Mul hakkasid 10 aastaselt.
2. Ei mäleta et oleks olnud mingid pea või kõhuvalud . Hetkel küll pole .
3. Ma ei rääkinud oma emale aasta aega . Sell ajal oli veel Piinlik...
4. Mu ema sai Vist ise aru . .
5. Jah . EI ole.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? mingi 10-11

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? esimesed 3 korda oli piinav kõhuvalu, nüüd ei ole üldse nii hull, natuke valutab. Ma arvan, et see läheb üle.

3. oli raske emale õelda? Sai ka ise aru.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Seda teemat pole olndki.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Esimene kord oli sitaks ebamugav ja natuke valus kõndida, aga nüüd ei ole isegi tunda mitte. Kusjuures, see ei ole üldse jube, ma ka 2 esimest korde täiega feilisin, pool aastat ei julgend puutuda, nüüd jumala suva.

11 ei ole üldse varajane aeg.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 aastaselt

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? vahest kaasneb ikka jah

3. oli raske emale õelda? ei.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? emme, mul hakkasid päevad, palun osta mulle...blabla

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? muidugi kasutan. ei ole valus. meeldivad rohkem kui sidemed
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Jah, pea käis ringi, alakõht/selg valutasid.

3. oli raske emale õelda? Natuke ikka.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? No, mul oli süda nii paha, et hakkasin sõnumit emale saatma aga teadsin ise et ei saada seda eladeski ära, ja siis tuli sõbranna kel on mingi loll komme telefoni nuppe vajutada (suvalisi) ja siis ma olin just sõnumi kirjutanud lõpuni ja siis kogemata saatis ära x) Tavaliselt oleks ma lõuanud et "Kle mis teeeeeed? :@" Aga seekord olin ma väga tänulik :lol:

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Olen proovinud, kas just seda valulikuks võib nimetada aga minul kaasnes sellega selline rõve tunne kui välja tõmbasin et nagu selline kuiiiiiiv vatt hõõrub x) Pärast seda oleks äärepealt potti kukkunud ja ära minestanud, süda oli ilgelt paha.
All in all it's just another brick in the walll.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?14 aastaselt

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms?kõht valutaas

3. oli raske emale õelda?eipps

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?,ema oli juba enne küsinud ,et kas mul on ja siis ütlesin ei . ja kui nüüd hakkasid siis lihtsalt ütlesin välja ,et mul hakkasid päevad.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?ei kasuta , sest valus on ja mul pole kannatust seda sinna toppida :D

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13. aastaselt

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? ja, selline ebamugav tunne, nagu oleks natuke paha olla.

3. oli raske emale õelda?Alguses kartsin küll, aga sai öeldud. a

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Mu ema hakkas just poodi minema ja ütles lihtsalt, et mul on pesukaitsmeid vaja, ta sai aru :).

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?Ei kasuta, tunduvad ebamugavad :D.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12

Kohutavad kõhuvalud olid enne, nüüd kasutan pille ja kõhuvaludest olen vaba ;)
Ma olin tookord vanaema juures koos enda vanuste sugulastega, ma neile ütlesin ja nemad ütlesid vanaemale, seepeale vanaema viskas mulle suure vatiläraka kätte ja ütles, et ma seda kasutaks. Nemad omal ajal vatti ainult kasutasidki, suht rõvedad oli esimesed päevad, me olime eelmine päev tooreid tikreid just söönud ja siis kõht valutas topelt kohe.
Tema alustas: no, kas oled neiu nüüd? :D * andis alwaysid mulle *
alles aasta hiljem peale päevasid hakkasin kasutama, olin siis veel süütu ka, ja ei olnud midagi hullu. ;) palju mugavam, ei ole mähkmeid püksis :D

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? ei mäleta täpselt, kuskil 12 aastaselt.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? kõht valutas

3. oli raske emale õelda? oli, aga ütlesin

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? "Ema, mul hakkasid vist päevad"

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ujuma minnes kasutan. Ei ole valus.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? Natuke enne 13. saamist
2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Kõht valutas, natuke paha oli ka.
3. oli raske emale õelda? Oli aga ütlesin
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Saatsin SMS'i sisuga: Käi poest läbi ja osta mulle sidemeid ja tampoone, sidemeid öö ja päeva omasid, tampoone minisid.
5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Kasutan ujuma minnes ja sportides. Ei ole valus :)
*Hetkel Piretiga jalutamas*
Pulmakellad helisegu! 30ndal pulmad!!!!
*Ootan lapsi nimega Dora ja Daisy!*
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 aastaselt.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Ei, ainult lühikesed kõhuvaluhood, aga mitte midagi tõsist õnneks.

3. oli raske emale õelda? Ei.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Emaga on mul head usalduslkud suhted, olime sellest juba varem rääkinud, sujuvalt läks kuidagi.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ei kasuta.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13 , eelmine nädal laupäeval :D

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? ei , vahepeal lõi alakõhtu valu .

3. oli raske emale õelda? no suht , mingi ma saatsin talle sõnumi ja siis kui ma olin saada vajutanud , siis mul täiega käed värisesid jne :D

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Mul hakkasid päevad ! :(

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ei kasuta , kuid ma olen proovinud ning ei ole valulikud :)
16/Tüdruk/Tallinn.
Uusi tutvusi?

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? Kuu aega peale 13-seks saamist.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Tavaliselt valutab kõht ja rinnad on tundlikud.

3. oli raske emale õelda? Jaa. Ma hakkasin nutma.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Ma rääkisin talle msnis, sest ta oli tööl. Ma ütlesin lihtsalt, et mul hakkasid vist päevad.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Jah. Vahest välja tõmmates on valus, sest olen süütu. Muidu on ok. Eelistan tampoone sidemetele, sest siis ei tunne kuidas veri voolab.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 vist olin.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Kõhus on lihtsalt imelik tunne

3. oli raske emale õelda? Ei olnud, ta ise hakkas sellest rääkima.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? -

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Jah, ei ole. :)
Ma olen nagu kõik teisedki. Näen maailma sellisena, nagu ma tahan seda näha, mitte sellisena, nagu see on.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12.
2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? hm, vist mitte.
3. oli raske emale õelda? ei olnud, kuigi veits pabistasin ikka ennem seda.
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Oli jaanipäev, ta magas kodus. Ajasin ta üles, sosistasin et emme, mul hakkasid vist päevad.
5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Jah, kasutan. Esimesed paar korda oli väga ebamugav ja natuke valus.
Sinine on ilus värv.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 14

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Ei, täitsa tavaline päev, aga õhtul veits kõht valutas

3. oli raske emale õelda?Ei

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Mul hakkasid päevad!

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Oleneb, tavaliselt ei ole, tuleb valida õige suurus, ise ühel korral kui oli pildistamine koolis, lippasin poest läbi ja ostsin nii suured endale! :lol:
Kui sinu puudumist ei märgata, siis pole vahet, on sind siin või mitte.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?13 aastaselt
2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms?Mitte kui midagi
3. oli raske emale õelda?Jap
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?Vot seda küll ei mäleta.
5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?Ei kasuta.Aga neid ei ole tundagi teiste jutu järgi.
On ju meeles mul see kui kohtusime ja silma mulle jäid,kõik see veedetud aeg mis tookord nii lõputuna näis.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 11 :D

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Minul mitte, aga sõbrannal oli palavik

3. oli raske emale õelda? Ei

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Olime Värskas ujumas ja siis ütlesin "Mul hakkasid vist päevad,"

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Jah kasutan. Ei ole valulik. Mugavam, kui side.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 aastaselt tuli paar päeva verd, aga pole juba aasta aega tulnud. No ei tea, mis see võis olla, aga ma üldse ei muretse, eks see oli midagi muud. Ehk kunagi algavad siis. Kuna need meenutasid päevi, siis vastan...

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Alakõhus tugev valu, ei olnud midagi erilist.

3. oli raske emale õelda? Tormasin uksest sisse ja küsisin pesukaitsmeid. Mul pole kunagi probleeme millegi küsimisega.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Hüüdsin : Ema! Mul algasid päevad... jne, muud midagi.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Olen proovinud neid kasutada, aga ei oska vms. : D Ma pole kunagi kuulnud, et see valus oleks, ei ole ju üldse.

Murikene kirjutas:Olen ka 11 3 kuu pärast 12 .. Kardan ka päevi ja emale öelda isegi rinnahoidjatega oli markk ... :( Mai oska emaga juttu alustada kuidas öelda ? ja seda ka et kas ujuma minnes peab olema tampoon v side ?? ei tahaks nagu tampooni eriti kasutada ...:( Kas sidemeid peaks enne ka varuma .. ??
Tegelikult ma ei saagi eriti aru, miks enamus lastel on raske sellistel teemadel rääkida oma emaga, mis puudutavad naiseks saamist. Su ema on ju kõike seda ka ise läbi elanud ( !!! ) ning tema just teabki kõige paremini, mida teha, kui sa ütled talle nt. et sul päevad hakkasid. Eks ta on ju väga rõõmus su üle ning kindlasti on ta valmis ka selleks, et sa kohe-kohe neiuks saad.
Ujuma minnes peab olema tampoon, sest side läheb läbimärjaks ning siis ei aita see enam. Tampooni kasutamine võib tunduda vastik, soovitatakse ka enne harjutada. Lihtne see ei ole, nagu isegi pidin veenduma. Tegelikult on ju see sama igapäevane asi, nagu hommikusöök (nojah, mitte meeste puhul :D). Kuna mul pole veel päevi, aga igal hetkel võivad tulla, siis on mul igale poole minnes pesukaitse kaasas ning kindlam ongi. Kuigi wc paber sama hea ning vanasti võeti appi üldse sokid jms!

Kõike head & päikest , ärge muretsege sellepärast, kõik naised on selle läbi elanud ! :)

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? - 13

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? - kõhuvalu

3. oli raske emale õelda? - ei olnud . hakkasin ütlema , et " emme , mul hakkasid .. " ja ss ta sai juba aru :)

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? - õhtul enne magamaminekut kutsusin ta enda tuppa ja ss ütlesin nii , nagu eelnevalt kirjutasin . :d

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? - tahaks kasutada , aga valus on , aga ma ei mõista kuidas saab valesti sisse lükata :o

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? esimest korda oli 3.juuli , see aasta , ehk siis 11 aastaselt

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? kõhuvalu ja peavalu , suht vastik oli , mul algasid ilmselt Laulupeo ajal või siis kojusõites , palav päev oli ka

3. oli raske emale õelda? mkm , me olime sellel teemal varem rääkinud

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? mul algasid .. ja siis ta sai juba ise aru

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei kasuta

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?
13
Mõnikord kaasneb , esimesel korral olin õnnelik , et mul päevad hakkasid , sest olin neid niikaua oodanud ja kartsin , et ei hakkagi . Nüüd pigem mõtlen , et tahaks veel ilma nendeta olla :D
Ma ei tea , piinlik ikka natukene oli , ütlesin õnneks msn-i teel seega kui ta koju jõudis ei olnud enam nii piinlik , msn-is saime kõik jutud ära rääkida .
Msn-is lihtsalt Tsau ja edasi , et mul hakkasid päevad . Kõik .
Avastasin hiljuti just , et tampooniga nagu polekski päevi , unustad täiesti ära . Lihtsalt vahest tuleb meelde , et aeg varsti vahetada . Eelistan neid nüüd pigem . Ei ütle , et see valulik on , õigesti paigaldad siis nagu poleksi midagi sees .

PÄEVADE PÄRAST EI OLE MÕTET PIINLIKUST TUNDA , SEE ON NII NORMAALNE ASI ,.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 14.aastaselt

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Suht selline väsimus oli peal ja paha tuju kka :s

3. oli raske emale õelda? Jahh , terve päev mõtlesin kuidas öelda seda talle . :)

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Emmme , mul hakkasid päevad ,

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ühe korra proovisin ,aga ei õnnestunud .

[quote="Sonnu"]1. kui vanalt hakkasid teil päevad?

1. 11
2. süda oli paha , kuna ilm oli ka suht palav kui päevad algasid ja mu joogivesi oli vastikult soojaks läinud .
3. ei olnud
4. käisin pesemas ja siis avastasin , kui olin pesust ära tulnud siis alustasin rääkimist nii : " Emps , mul algasid .. " ja ema lõpetas ise lause ära .
5. ei kasuta

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 (täna)

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? valu ainult alakõhus

3. oli raske emale õelda? mkm, helistasin kohe ja korras (Y) :D

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? kuna ta oli just kadakas* tegemas alustasin juttu kle kas sul raha on kaasas, ja ss ta küsis mis vaja, ja ma mul hkaasid päevad.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei kasuta veel aga tahaks varsti proovida.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”