Re: PALUN VASTAKE KÕIK !

Sonnu kirjutas:1. kui vanalt hakkasid teil päevad?

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms?

3. oli raske emale õelda?

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?

Missiis et vana teema, vastan ikka.

Päevad hakkasid mul 12 aastaselt, neli kuud peale 12aastaseks saamisel. Ma ei mäleta enam, kas valud ja asjad kaasnesid.. Aga praegu on küll nii ( kusjuures TÄNA :-D ), et tervepäev on kõht nimodi valutand, et oioioi.. absoluutselt terve päev :-( , paha olla ka , ja selline tunne et kõht lahti v midagi :-( Emale öelda mul raske ei olnud, hüüdisn lihtsalt wcst et oumaigaad, mul hakkasid päevad. Ja heameelega ma kasutaksin tampoone, aga mul stiinast saadud tampoonid kuskile ära kadund. :-D , ma arvan et mul valus poleks.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13,5

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? peavalu

3. oli raske emale õelda? ei, kui ma nägin siiskohe ütlesin talle

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? ütlesin et mingid punased täpid on alukate peal

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei kasuta veel
Ma olen foorumi lugeja, kirjutan üldiselt vähe (;

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? ei, alguses , kui hakkavad , sisi sel päeval võib olla valus kõndida. vms. mul on alaseljal siis valus.

Ei olnud. tulin vetsust välja, ütlesin ja siis ta andis mulle lihtsalt vahendi.
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? lihtsalt ütlesin, et : kule, mul hakkasid vist päevad. ( polnud kindel, selline tume on ju algul )

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ei kasuta, kunagi kasutasin, aga enam millei päerast ei saa sisse ...

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 1 kuu jäi 11 aastaseks saamiseks.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? eelmine õhtu oli tappev valu.

3. oli raske emale õelda? ei.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? ta tuli ise küsima kuna nägi mu tampoone.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?ja kasutan, pole ÜLDSE valus. :D
pläraläraleenu
uued tutvused on ALATI oodatud.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Kõht valutas kohutavalt. Oli ka selliseid kordi, kus valude käes päev otsa voodis lamasin ja nutsin jne. Kuid nüüd enam mitte.

3. oli raske emale õelda? Mitte väga. Kui hakkasid, siis ema magas. Ootasin kuni ülesse ärkas ja siis kuidagi. Kuid väike pabin oli ikka sees.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? " Emme, mul hakkasid päevad ".

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ei.
Tired of trying, Sick of crying, yeah i'm smiling but inside i'm dieng!

Neiu000 kirjutas:1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Kõht valutas kohutavalt. Oli ka selliseid kordi, kus valude käes päev otsa voodis lamasin ja nutsin jne. Kuid nüüd enam mitte.

3. oli raske emale õelda? Mitte väga. Kui hakkasid, siis ema magas. Ootasin kuni ülesse ärkas ja siis kuidagi. Kuid väike pabin oli ikka sees.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? " Emme, mul hakkasid päevad ".

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ei.
Lisan siia juurde veel niipalju, et mingi kuu aja pärast sain 14.
Tired of trying, Sick of crying, yeah i'm smiling but inside i'm dieng!

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?hetkel olen 18 ja päevad hakkasid 13:D

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms?mul ei ole nii enne päeva hakkamisi tuleb mul vaid palavik:)

3. oli raske emale õelda?ei,ma hakkasin esimest korda nutma:D

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?mul hakkasid päevad,seal ei ole raske midagi öelda..

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?ei kasuta

Külaline kirjutas:MUL POLE PÄEVI!!!! ma poiss

VAHETA PEALKIRI ÄRA !!!! ´´PALUN VASTAKE KÕIK !`´
SEE TÄHENDAB 86 AASTASED VANAMEHED :p
(´´PALUN TÜDRUKUD VASTAKE ´´PEAKS OLEMA )
No ja siis. Äkki panid tähele, et see on teema Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv all ja enamasti käivad seda teemat vaatamas naissoost isikud.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?
v: Olin 10. :)

v: Ei.

v: Mitte eriti aga piinlik oli. :D

v: Ma helistasin: "Emps kuule, mul hakkasid vist päevad et mul on sukad ja kõik jumala verised... Ma ei lähe siis spordiringi ka, eks?" Põhjendan veidi et te ei arvaks et ma olen mõni memmekas kes käib sukkade ja karupükstega koolis. :D Meil on koolis koolivorm, ja ma kandsin toopäev koolivormi seelikut ning lumivalgeid õhukseid sukke.

v: Ei kasuta tampoone. Vihkan neid. Kasutan neid vaid siis kui vaja koolitundidel ujuma minna. Muidu mitte.
Kui sa mõtlesid et kas tampoon on valulik siis sel juhul, oleneb inimesest. Minu jaoks ta pole valus aga ebameeldiv.
Kui sa mõtlesid et kas päevad on valulikud, siis ei, vist mitte. - Samuti, oleneb inimesest.
Elu on lill! - Unista suurelt.

feelings kirjutas:1. kui vanalt hakkasid teil päevad?
v: Olin 10. :)

v: Ei.

v: Mitte eriti aga piinlik oli. :D

v: Ma helistasin: "Emps kuule, mul hakkasid vist päevad et mul on sukad ja kõik jumala verised... Ma ei lähe siis spordiringi ka, eks?" Põhjendan veidi et te ei arvaks et ma olen mõni memmekas kes käib sukkade ja karupükstega koolis. :D Meil on koolis koolivorm, ja ma kandsin toopäev koolivormi seelikut ning lumivalgeid õhukseid sukke.

v: Ei kasuta tampoone. Vihkan neid. Kasutan neid vaid siis kui vaja koolitundidel ujuma minna. Muidu mitte.
Kui sa mõtlesid et kas tampoon on valulik siis sel juhul, oleneb inimesest. Minu jaoks ta pole valus aga ebameeldiv.
Kui sa mõtlesid et kas päevad on valulikud, siis ei, vist mitte. - Samuti, oleneb inimesest.
Lisan : Olin just 2 nädalat tagasi saanud 10. :D
Elu on lill! - Unista suurelt.

12 aastaselt.
jaa . ööläbi ei saand magada. higistasin , ja pea valutas.
ma olin nii šokis . oli küll raske :D
emme mul tuli mingit....
mkm . ei kasuta küll aga proovind olen . imelik oli kuidagi.

13,4
Jeaps
Ei olnud eriti küll
Msnis ütlesin , ta küsis , et miks ma koolist varem ära tulin ja siis ma ütlesin et hakkasid päevad.
Kasutan :) Ei ole mingeid probleeme olnud siiamaani :D

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 11 :oops: :D , tean et vist pole vara , :lol: .

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Ennem (palju ennem) valutas alakõht kohutavalt ! :(
3. oli raske emale õelda? Pole enam ammu ema , aga õele ja vanaemale polnud raske öelda ;) .
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Kuna ema ei ole siis vanaemale : ''Mamma (me kutsume teda nii), mul hakkas. Tead küll mis :D .
5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ei kasuta , kuna pole veel korralikult käima hakanud :D .
Olen alati abivalmis ! ;)

küsin nii lollakaid asju selle pärast et tahad teada kas ma olen teistest 100% erinev :ss , mul hakkasid päevad ja olen väga segaduses :oops:
ja mul hakkasid jube vara 11 aastaselt :oops:

1. 13 aastane olin
2. Esialgu polnud midagi, tulid kerge üllatusena.
3. Ema sai kuidagi ise teada. Olin suvel maal ja siis hakkasid. Ema oli igaks juhuks mõned sidemed kaasa andnud.
4. Ei rääkinudki, sai ise teada kuidagi.
5. Kasutan tampoone, sest need on minu jaoks palju mugavamad. Ei ole valulik.
I may be getting older, but I refuse to grow up!

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 olin just saanud

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? mkm , kunagi ple valutanud midagi sellepärast :)

3. oli raske emale õelda? ei olnud , eks ta ise sai aru

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? ta tuli ise minuga rääkima

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? vahel harva , ma ei paigalda õigesti vist , ma ei tea , ebamugav suht :)
keep your head up gorgeous , people would kill to see you fall .

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? sain 14 ja peale seda 2 nädalat.
2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Jaa .
3. oli raske emale õelda? Saatsin messi sest ma olin laagris siis .
4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? pärast messi saatsmist õhtul helistas küsis et kuidas on ega mulle tundus et ta oli rohkem närvis kui mina :D:D :D
5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei kasuta , ei julge .

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? - 15

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? - mul ei olnud mitte kui midagi.

3. oli raske emale õelda? -natuke ikka jah.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? - emme, mul hakkasid päevad :)

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? - jah , algul oli natuke ebamugav küll.

13.aastaselt.
Paha oli olla ja kõht valutas kuidagi imelikult.
Öelda ei olnud raske, pigem muretsesin pärast.
No, imetore. Mul hakkasid päevad. (Ma olin vihane, sest mu emal oli toidumürgitus samal päeval ja oli tema eest vaja hoolitseda. Need oskavad ikka õigel ajal tulla.)
Ei.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? mul hakkasid päevad 12 aastaselt ,

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? ma ei tundnud mittemidagi , lihtsalt tulin koolist koju , läksin vetsu ja vaatasingi , et mul on päevad hakanud : d

3. oli raske emale õelda? oli küll , kuna mul on üpriski selline kuri ema : d mul oli üks päev juba päevad kestnud , ja terve selle aja jooksul ma mõtlesin kuidas emale seda rääkida .

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? lihtsalt ootasin hetke , millal ema on üksi , läksin tema juurde ja ütlesin otse välja. ja siis ütlesin veel emale, et ära isale räägi , ema ütles, et ei räägi ei räägi , see on naiste värk :)

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei kasuta : d

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?13

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms?kõht natuke valutas ennem seda.Iiveldus ka

3. oli raske emale õelda?ei olnud,olime ennem ka nendel teemadel rääkinud

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?Ütlesin,et läksin vetsu ja vaatasin aluspesu ja see oli verine (ema arvas juba ära,et verine :lol: ) ja siis küsisin talt sidemeid

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?pole veel aga ostan endale ja siis vaatab

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 11 aastaselt .

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Kõht valutas , mitte tugevasti , aga noh , jah :D .

3. oli raske emale õelda? Kartsin , aga ei olnud eriti .

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? ( Mul vedas täiiega , et mul öösel hakkasid , oli kergem rääkida ) , noh umbes nii "Kle , mul on nagu püksid natuke verised " ,

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Jah , ei ole , äästi mugavad on , .
Vampiirid (L) , Twilight (L)

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?12

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? midagi ei olnud . alt nata kipitas ainult .

3. oli raske emale õelda?Ei , võtsin julguse kokku , kiiremini sai öeldud kui kartsin , 2 minta kogusin end .

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Lihtsalt läksin juurde (ema magas ) ja ütlesin suht nutuse häälega et mul hakkasid vist päevad , ema suhtus sõbralikult sellesse .

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?ei ole kasutanud .

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13 aastaselt

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Vahel valutas veidi kõht,kuid mitte alati,ega täpselt ei mäletagi.Aga päevade ajal vist ükskord valutas kõht,muidu ei tunne mingit haigust või ülemäära suurt valu.

3. oli raske emale õelda? Ei olnud

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Ema,mul on aluspüksid verised.Mul hakkasid päevad.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ei kasuta,kuigi tahaks.Ühekorra tahtsin proovida,aga nii imelik oli seda paigaldada,et jätsin asja katki.Kunagi kindlasti hakkan kasutama,hetkel pole selleks veel valmis,ema ka veel ei soovita.
Päevi ei tasu karta nagu maailmalõppu,edu sulle,ole tubli. :)

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12-aastaselt.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Jah, tegelikult jäin täitsa haigeks ja puudusin selle tõttu isegi koolist (palavik, oksendasin ka vist). Kuigi ma ei tea, oli see päevade tõttu või lihtsalt kokkusattumus. Järgmiste päevade ajal mul valusid ei olnud, aga nüüd viimastel kordadel on ikka kerge kõhuvalu olnud.

3. oli raske emale õelda? Ei ela emaga, aga isale oli küll imelik öelda.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?Läksin isa juurde ja ütlesingi, et tead mis, mul hakkasid päevad.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Ma olen proovinud paar korda, valus ei ole, aga lihtsalt kuidagi ebamugav.

13 aastaselt

Mõnikord esimesel päeval valutab kõht,aga siis võtan valuvaigistit ja on täiesti hea olla :) .

Noh..Kartsin,aga ikka ütlesin,kuna ma pidin ju endale kuidagi sideme saama :P .
Kohe peale seda,kui nägin siis ütlesin,et hakkasid vms.

Kasutan ja ei ole valulik.

m.. sellel hetkel tundus suht naljakas see- mingi laulan seal vannitoas ja hakkan just duzzi alla minema. vesi läheb veits punasemaks ja siis sain aru kui nägin enda aluspükse. siis mingi keerasin rätiku omale ümber ja jooksin elutuppa ( emaga koos elan ) ja siis karjusin mingi täiest kõrist et nüüd olen naine xd ta sai aru ofc.
maei saa aru kuidas peaks emale olema seda raske öelda?
amn, muidu hakkasid siis kui olin 14.
vahest ikka kõht valutab.. ja pea. aga polehullu, suht nõrk valu.
tampoone kasutan siis kui on kool. need on väga mugavad, aga kuna neid ei tohi koguaeg kasutada siis pool päeva kasutan sidemeid.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 13

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? kõht valutas tohutult.

3. oli raske emale õelda? jaa. Ma pabistasin täiega.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? "Kui sa täna poodi lähed... Et mul oleks sidemeid vaja."

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei kasuta. Pole julgust veel piisavalt :)

1. 13

2.Iga kord päevade ajal on selline kõhuvalu, et anna otsad.

3. Ei

4. Ema sai ise aru sellest, et mul päevad hakkasid.

5. Ei kasuta, olen proovinud aga valulik on.

13 aastaselt XD
mitte üldse kohe, kõik oli täiesti tavaline
pole veel öelnud
-
olen proovinud küll ja peaks mainima et tampooniga on mugavam kui sidemega minu arust. võib-olla natuke oli valus võib-olla oli see harjumatusest.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?-11

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms?-ei

3. oli raske emale õelda?-imelik oli ei midagi erilist

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?-ma lhtsalt nutsin diivani peal sest ei teadnud mida nüüd teha ja ema tuli minu juurde ja küsis mis lahti ja ma ütlesin et ma suren ära ja ta ütles et miks ja ma ütlesin et lihtsalt ja ta naeris ja küsis et ega mul juhuslikult päevad ei hakanus ja ma noogutasin ja.......

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? -jah ei ole valulik

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 aastaselt.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunne vms? ei, midagi ei olnudki nagu aga nüüd enne päevade algust päev valutab alakõht ikka nii, et võtan valuvaigistit.

3. oli raske emale õelda? ei olnud, ema julgustas koguaeg, et kui peaksid hakkama siis tule ütle kohe.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? ütlesin, et mul hakkasid päevad ja kõik, ema vastas et oiii kui toree ;D

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? olen kasutanud, aga eriti ei meeldi, ebamugav on kuidagi olla.

Kui ma õigesti mäletan, siis 13.
2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunne vms?
Õrn kõhuvalu.
Ei olnud :wink:
"Emme... mul algasid täna vist päevad.."
Tavaliselt kasutan sidemeid, sest minu arvates on need mugavamad, kuid kui ees on ujumine jms üritused, kuhu mestruatsiooni tõttu muidu lihtsalt minna ei saa, siis kasutan tampoone.

11-teist aastaselt ja ma olengi praegu 11 mul suvel algasid
2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunne vms?
Ei olnud ainult söögi isu eriti ei olnud
3. oli raske emale öelda?
ei
läksin õhtul tema juurde ja sosistasin kõrva
ei kasuta

1. kui vanalt hakkasid teil päevad?13

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms?kõhuvalu oli,natsa häiriv

3. oli raske emale õelda?ei,

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?kutsusin poes ta sinna riiuli juurde ja küsisin millides on sobivad :D

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik?kuidas kunagi,muidu eriti ei meeldi,ebamugav on.ei ole valulik

Külaline kirjutas:Mai saa aru miks mõndadel nii vara päevad hakkavad! 11 aastaselt. :?
ma olen 10 ja mul ei ole valgevoolust,karvu ega midagi. :(
Inimesed on ju erinevad, pealegist sinuga on ka kõik täiesti korras ja kõik tuleb omal ajal, sest tegelikult hakkavad (selle lehe küsitluse järgi) päevad keskmiselt 13-aastaselt.

Külaline kirjutas:Mai saa aru miks mõndadel nii vara päevad hakkavad! 11 aastaselt. :?
ma olen 10 ja mul ei ole valgevoolust,karvu ega midagi. :(
Ära muretse , mul polnud ka sinuvanuselt midagi , valgevoolsu hakkas enne 11 saamist . Parem on kui nii vara ei hakka . Minul hakkas 12 aastasetl, sul kah võivad vabalt niiet , jah , aga eriti ei usu .

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 aastaselt,

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? mm. mul enne esimesi päevi oli palavik väike, 37,1 vnii. aga muidu kõht ikka valutab.

3. oli raske emale õelda? ei, me päris lähedased emaga.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? lihtsalt, et "Tead mis, mul hakkasid päevad" vms.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? vahel jah, kui ujuma minek. alguses ma üldse ei kasutanud, ei saanud, kuid siis harjutasin veidi ja ei ole valulik enam.
I did it again, I got it all wrong, but it felt so right!

13 aastaselt :D
Paar päeva varem oli kõhuvalu...
Eem... usun, et piinlik.
Kutsun enda tuppa ja siis ütlen :D
Kuna alles täna hakkasid päevad, siis ei oska öelda mida tulevikus eelistama hakkan... Kuid kui enne proovisin tampooni ei olnud valus. Seda ma tean, et mu ema eelistab sidemeid.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 14

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? Ei mäleta, kuid võin öelda, et päevade ajal paar esimest päeva on jube kõhuvalu. See on samas individuaalne ja midagi taolist ei pruugi Sinuga toimuda.

3. oli raske emale õelda? Ei, see on niivõrd loomulik asi ju. Ega ta Sinuga riidlema hakka :D

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? Mina: "Kuule, mul hakkasid päevad". Nii lihtne see ongi

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? Kasutan ja ei ole.
Beep like a jeep!

13 ja pool.
Kõhuvalu oli varem... Ja päevade ajal oli veits uimane tunne.
Ei olnud. Ütlesin lihtsalt :D
Kui ema koju tuli siis ütlesingi.
Kasutan. Ei ole valulik.
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Jätke meelde - tunneli lõpus paistab alati valgus! Ka mured pole ületamatud :)

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 12 : )

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? ei , mul ei olnud midagi :D

3. oli raske emale õelda? oli küll jah , pikalt mõtlesin selle üle kuidas ma juttu alustan janiii , aga ära tegin :D

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?lihtsalt ootasin kuni ema oli üksi ja ütlesin nii nagu asi oli . Ema küsis lihtsalt kas ma ostan sulle midagi vms ja sellega asi piirduski :D

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? ei , aga tahaksin proovida

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? 15 olin vist

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunna vms? jh, mul on siiamaani kõhuvalud ja need on vahel ikka väga tugevad.

3. oli raske emale õelda? ei

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega?ei alusatanud ise, vaid õde sai aru(elan õega) ja siis küsis mu käest kas valud on jne, ja siis soovitas mul tampoone kasutada ja siis õpetuse kaa(see mis on ikka tampoonipakiga kaasa :D), et esimene kord oleks lihtsam

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? vahel küll, aga ei ole, isegi mitte esimene kord ei olnud.

1. kui vanalt hakkasid teil päevad? - 13 aastaselt.

2. kas päevadega kaasnes peavalu/haige tunne vms? - kõhuvaludes piinlesin paar päeva.

3. oli raske emale öelda? - ei ole emale öelnud, ta sai ise aru kui koguaeg tema pakist võtsin sidemeid.

4. kuidas alustasid juttu emale rääkimisega? - vt. eelmise küsimuse vastust.

5. kas kasutad tampoone? kas on valulik? - kasutan ainult sidemeid.

omg, ma olen 14 (saan 3 kuu pärast 15) ja ikka veel pole päevad hakanud. :oops: :cry: :roll: mu ema on isegi küsinud, et ega sul pole veel hakanud ja et see on imelik. siin on kõigil nii vara hakanud jne. aga kas on päevad annavad endast mingit märku ka kui on tulemas?? :?: ma kardan, et hakkavad koolis või mingil muul hetkel, mis võib väga piinlikuks osutuda.
aga ma olen peaaegu stressis juba selle pärast ja ma ei jõua ära oodata, millal päevad tulevad.
:oops: :oops: :oops:
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”