Re: TÜDRUKUD VASTAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tampoonid vs sidemed

Seleen kirjutas:
31 Aug 2018, 17:04
vastik ei ole tõmmata ob-d nöörist kui see nöör on verest läbi imbunud v :S
Sa parem ära menstruaalanumate poole vaatagi :) Märksõnaks on regulaarselt vahetamine. Isegi kui tampoon on täis saanud ja lekib, siis ots minul küll veel täiesti veriseks saanud ei ole, ikka jääb mingi kuiv osa, kust tömmata. Aga kes teab, äkki olengi mingi eriline. Ja kas verist sidet on meeldivam kokku rullida?
Tundub, et see toimib, nii et ma vist ei hakka midagi muutma

Silverbird kirjutas:
01 Sept 2018, 19:41
Seleen kirjutas:
31 Aug 2018, 17:04
vastik ei ole tõmmata ob-d nöörist kui see nöör on verest läbi imbunud v :S
Sa parem ära menstruaalanumate poole vaatagi :) Märksõnaks on regulaarselt vahetamine. Isegi kui tampoon on täis saanud ja lekib, siis ots minul küll veel täiesti veriseks saanud ei ole, ikka jääb mingi kuiv osa, kust tömmata. Aga kes teab, äkki olengi mingi eriline. Ja kas verist sidet on meeldivam kokku rullida?
oh ei ma neid anumaid ja asju ka proovinud, suht nasty, aga kraanikausiga pelleris okei :D kuigi ma ei “master”-inud seda topsi üldse ära ja kahjuks lekkis igast äärest, siis ikka parem kui oma vere sees istuda sidemega niiet pigem ei vaata nende poole xd ma niisama norin
kõik on sodi

Mdea valin pigem sidemed kui pole eriti liikumist vms.Kuidagi kergem vahetada ja näpud ei saa verega kokku.Aga kui vaja võin ka tampoone kasutada aga minu arust veits ebamugav paigaldada.Ok need mõned tunnid on küll mugav aga ma ei tea kunagi millal see täis kavatseb saada ja lekkima hakkab😂
Sidemetest enamasti Always platinum vahel ka libresse.Tampoonidest OB mini,Kotex ja Tampax pearl
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”