Pruun voolus

Tere! Olen 13 aastane tütarlaps. Mul on olnud umbes pool aastat(võimalik et kauem) valgevoolus, viimasel ajal oli juba kuidagi jube palju. Nüüd siis esmaspäeval koolist koju tulles märkasin, et aluspükstes oli pruunikas vedelik. Mõtlesin, et no tore pàevad algasid. Kasutasin hügieenisidemeid ja mõtlesin, et alguses äkki ongi see selline pruun? Aga nüüd siis täna vaatan, et see ei ole kuidagi üldse vere moodi. See on täielikult tumepruun ja selline mitte tükkis ja mitte ka vedel vaid selline nagu hapukoore paksune. Ja täiesti tumepruun. Olen ise süütu, pole alkoholi tarvitanud ega suitsetanud jne. Kas alguses kui päevad hakkavad võibki tulla pruuni lima? Praegu siis olnud juba 4 päeva. Esimesed 2 päeva oli väga vähe seda, kuid täna juba rohkem. Palun andke nõu, kas see peabki nii olema või mitte. Ning palun ärge hakake mind hirmutama mingite asjadega. Tahan lisada veel ka et laupäev-pühapäev olid alakõhus väiksed valud ja esmaspäeval ka. Nüüd vahepeal nagu viskab valu, kui mitte nii hullusti. Palun aidake! :?

Re: Pruun voolus

See on küll mitu aastat vana teema, aga mul vaja võimalikukt ruttu teada, olen 13 et mul ka just täna hakkasid päevad või noh see tumepruun vedelik, et kas see on siis päevade veri ja kui ma hakkan menstruatsiooni kalendrit pidama siis kui mul pruun voolus tuleb lisan selle sellele päevale, et see on menstruatsiooni päev või midagi? Ma loodan et saite aru mida küsida üritasin, lihtsalt sõnastus pole kõige parem. Ette tänadea kes vastavad :)

Re: Pruun voolus

Lilleke6 kirjutas:
08 Mai 2018, 19:39
See on küll mitu aastat vana teema, aga mul vaja võimalikukt ruttu teada, olen 13 et mul ka just täna hakkasid päevad või noh see tumepruun vedelik, et kas see on siis päevade veri ja kui ma hakkan menstruatsiooni kalendrit pidama siis kui mul pruun voolus tuleb lisan selle sellele päevale, et see on menstruatsiooni päev või midagi? Ma loodan et saite aru mida küsida üritasin, lihtsalt sõnastus pole kõige parem. Ette tänadea kes vastavad :)
Ma soovitan küll menstruatsioonikalendrisse selle üles märkida. Kasvōi mōne teise värviga ja siis saad ka ise sellest ülevaate.
,,Head nõuanded
annan alati teistele
edasi.
Mida nendega muud
ikka teha.
Endal pole neist
kunagi,mingit kasu."
-Oscar Wilde-
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”