Mm mu sõbra narritakse

Tere

Minu klassivend narritakse paksus
(Tegelt ta on aga natuke)
Ta käib trennis aga sellest pole kasu tal on haigus millest ta lahti ei saa :+ sooviks teda nii väga aitada kardan seda et mind hakkatakse ka narrima nende poistega on räägitud ikka aru ei saa.mdea mida teha.iga päev kui kooli tulen kuulen kuidas teda narritakse see lic jube sooviks abi :)

Re: Mm mu sõbra narritakse

:arrow: Kui tunned ennast piisavalt kindlalt võid minna ise kiusamisele vahele ja öelda kiusajatele, et kiusamine peab lõppema (selline teguviis nõuab suurt julgust!)

:arrow: Anna oma sõbrale märku (nt väike julgustav lause või sõbralik noogutus), et sa ei kiida tema kiusamist heaks ja tahad teda aidata.
Kiusataval on kõige raskem taluda seda kui kõik vaatavad pealt, et teda kiusatakse, aga keegi ei sekku, selline passimine tekitab temas sellise tunde, et temast ei hoolita, sina anna talle märku, et hoolid temast.

:arrow: Kui sa ei julge üksi sekkuda, otsi keegi kellega koos saaksid kiusaja peatamiseks midagi ette võtta.

:!: Kiusaja vajab pealtvaatajaid ja nende heakskiitu. Kui tal ei ole enam publikut, ei ole tal ka põhjust kiusamist jätkata.

https://youtu.be/Hh1ReLlnBng
💚💜💚💜

Kiusajatel on üldjuhul väga madal enesehinnang ning see,et su sõber on natuke ülekaaluline ei ole mitte põhjus miks teda kiusatakse,vaid lihtsalt ettekääne kiusamiseks.Kui inimene teistest on natuke erinev või tagasihoidlikum,siis seda parem on kiusajatel teda kiusata.Mina soovitan veel rääkida õpetajatega ning kõikide osapoolte vanematega.Las su sõber käib edasi trennis, liigutamine ei tee kunagi halba ning ta võiks proovida oma enesehinnangut tõsta.

Edu!

Seleen kirjutas:
11 Juul 2018, 19:04
kakkybabenasa kirjutas:
11 Juul 2018, 18:18
Sellele kõige troppimale tuleb kümpi sõita ilma hoiatamata.
aiaiai, bad move
kohe tuleb Vulkaanipurse ja kütab molli sulle selle eest et sa soovitad alaealisel vastata vägivallaga
pärast teebki nii, koolis tekivad probleemid tegelasel, laps ütleb et siit soovitati ja siis pannakse sinu pärast lapsemure üldse kinni, vot
Päris nii ka ikka asjad ei käi. Inimestel on erinevad arusaamad asjade lahendamisest ja selle mis otsuse tema teeb on juba inimese vastutada. Kui ta midagi teeb siis peab ka vastutama. Laps või mitte.
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”