No nii tahaks vastu öelda midagi...

Tere!
Olen 13 aastane plika ja käin 7. klassis. Mure on ss selline et klassikaaslased norivad mind sellepärast et ma oma tulevikust hoolin:alati kodutööd tehtud ja kontrolltöödeks õpitud(tegelikult ju täiesti elementaarne käitumine õpilase poolt). Hiljuti pidime kirjutama mõtiskluse teemal kuidas vaikus inimestele kasulik on. Meil on oma klassil ka messengeris grupp kus arutame igasugu asju, kuna eriti kellelgi ideid ei olnud siis jagasime seal oma mõtteid ja seal kõik olid nagu et"kuulge, kirjutame kõik terve lehekülje täis, et vaikus on mõtetu, vaikus on igav jne". Ja ss ma vastasin et "oleks nagu aeg enda lapsikusest üle saada ja natuke oma tulevikule mõelda" mille peale sain norida et "Juudas sa muretsed selle pärast vä" ja et "küll hiljem jõuab küll mõelda sellele, ela hetkes". Asi on selles et ma tõesti hoolin ka nende edasisest elust seega tahaksin nagu midagi mõjuvat neile öelda et nad kahe jalaga maa peale tagasi tuleks ja hakkaksid kooli õppetööd natuke tõsisemalt võtma.
Tänud kõigile kes viitsisid lõpuni lugeda. Kõik vastused on teretulnud.

Re: No nii tahaks vastu öelda midagi...

Neid ei muuda miski usu mind, nad arvavad, et nad on jube lahedad ja vaimukad oma koolitrikkidega. Hiljem saavad aru ja õpivad the hard way, et oleks pidanud natuke paremini koolis tegema. Lihtsalt keep on going oma tulevikuga ja varsti saad neid rahulikult muiates vaadata, kui aru saavad. KUI saavad, mõned ei saagi.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”