On see normaalne?

Igatahes ma hakkasi rääkima phe klassivennaga, käin 6 klassis. Siis see klassivend Markus (nimi muudetud) ütles facebooki messengeris, et meie klassist kolm klassivenda ei tohi teada, et me räägime omavahel, et siis hakatakse markust narrima. On see normaalne? Kas see on normaale, et ma ei tohiks koolis rääkida markusega. Mis ma tegena peaks. Räägin nendest kolmest klassivennast ka. Tglt ühega saan neist hästi läbi, ülejäänud kahefa ei saa üldse läbi. Nad pmst narrivad kõiki ja siis halvustavad. Õpetajale teatati, tuli eraldi lastevanemate koosolek sellest. Ma olen küllap imelik nende kahe arvates. Markusel on küllap see mure, et kui need kaks näevad, et mina räägin markusega, siis hakatakse markust narrima, et ta räägib imelikudega. Markus eu taha nendega ka tülli minna. Vabandust, et kirjutan siia, suht segane tekst oli. Loodan, et saite aru. Saan ma muuta midagi kuidagi? Aitäh ette ära

Re: On see normaalne?

alan ! kirjutas:Kui Markus sinuga koolis suhelda ei taha, siis pole ta mingi sõber, võid nad kõik kadakas* saata.
Asi pole mitte suhelda tahtmises. Nad on hetkel sellises eas, kus teiste arvamus läheb väga korda. Kui Markus suhelda ei tahaks, ei suhtleks ta internetis ka. Olla kiusatu on väga raske, eriti sellises eas. Ma loodan, et Tammepuu mõistab Markust. Eks keegi meist ei tahaks sellises olukorras olla.

Tammepuu, enda poolt Sa midagi erilist teha ei saa. Väljaspool kooli saate ju ikka Markusega suhelda? Mitte suhelda Messengeris, vaid käia väljas jne?

alan ! kirjutas:6. klass ei ole enam midagi nii selline vanus, kus peaks kahepalgeliste inimestega suhtlema. xd Leia endale inimesed, kes suhtlevad ja väärtustavad sind igal pool.
Ei nõustu. 6. klassis on noored umbes 12- 13aastased ehk siis puberteedi umbkaudne algusaeg, selles eas lähevad teiste arvamused vägagi korda. Kuigi tõsi, pigem tasuks suhelda inimestega, kes ei hooli teiste arvamusest.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
alan ! kirjutas:Kui inimene suhtleb pigem nendega, kes teisi narrivad ja mõnitavad, siis tuleks kindlasti eemale hoida, ükskõik mis vanuses. :)
Vaata õige peeglisse. Naera või herneks, selline jutt sinu suust
Sama xd
Rahu nüüd anonüümsed netigangsterid. xd
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”