Gümnaasiumisse

Tere! Kuna uuel õppeaastal lähen teise kooli (gümnaasiumisse), siis ma natukene pabistan sellepärast.Ma kardan, et olen liiga vaikne ega julge teiste juurde minna, sest arvan et nad ei taha mind enda gruppidesse, mis tekivad( tavaliselt on nii olnud või olen arvanud) ja vaadates nimekirja siis tekitab see veel enam hirmu kuna uude klassi tuleb kokku ainult 4 tüdrukut ja 19 poissi! Ma ei tea üldse kedagi sealt ja kui facebookist üle vaatasin neid inimesi siis kõik tüdrukud kandsid loomulikult meiki, kuid ma ei kanna:/ Ma ei teagi kellega ennem tutvust teha kas poistega või tüdrukutega. Kuna lähen ka ühikasse siis oleks tore oma klassi tüdrukutega koos ühes toas olla aga ma ei tea kas nad tahavad jn. Ja kui ma küsiksin neilt seda (mida ma loomulikult teen) ja nad vastavad et nad kellegi teisega siis mida ma teeksin, et nendega ühte tuppa saada ja sõprust nö sõlmida siis? Tüdrukutega saab ju kõigest rääkida jn..
Aga kui ma oleksin poistega siis kõik hoopis vastupidi..heh ühikas poisid ja tüdrukud eraldi ka ju :D
P.s. Ma ei oska väga süüagi teha :S ja kuna kuu lõpus sünna siis kas voiksin uutele klaasikaaslastele midagi head viia vms?
Aitähh kõigile kes viitsisid läbi lugeda ja oskavad mind nüüd aidata:)
T, 15

Re: Gümnaasiumisse

Tere!

Ei ole mõtet endale sisendada, et oled vaikne ja arg, muidu võid ise ka seda uskuma jääda ja nii käituma hakata. Oled, kes oled, küll leidub ka inimesi, kes sulle meeldivad ja kellele sa just sellisena meeldid. Gümnaasiumis on inimesed üldiselt juba üsna mõistlikud või peagi selleks muutumas, seega vaevalt kedagi kõrvale jäetakse. See, et süüa ei oska teha jne - ei ole mõtet pseudoprobleemide pärast stressata. Kui hakkad tegema, siis õpidki. Sa ei pea ju kohe restoraniroogasid valmistama hakkama, alusta lihtsamast. Sünnipäeva puhul võiksid muidugi midagi magusat pakkuda, see on tore žest.

Edu uues keskkonnas!

Re: Gümnaasiumisse

Omg nii vinge, et sul nii palju poisse klassis ja ära pelga nendega tutvust teha. Poiste mõtlemine on hoopis teine kui tüdrukutel ja ma arvan, et nad teeksid hea meelega tutvust kui sa ise julge ja enesekindel oled ;) Tüdrukutega võid ka muidugi suhelda, aga oled sa kindel, et nad kõik omavahel tuttavad? Võid fbkis otsida nende sõbralistist :D Kui leiad kellegi, kellel pole oma tulevasi klassikaaslasi sõbralistis, siis võid ju alustuseks netis tutvuda ;) Oluliselt lihtsam pärast kui midagi üksteise kohta teate ;)
Ma lähen ka uude kooli, aga ma ei pelga üldse uusi inimesi :)
Ole ise ka julgem ja ära sisenda endale, et oled arg ;) Mis puutub meiki, siis ma ise ka ei kasuta peale kulmugeeli midagi. Kui hoolitsed hügieeni eest ja kannad terveid ja puhtaid riideid, siis ma ei näe küll põhjust miks teised sinuga suhtlema ei peaks :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”