Re: Ebanormaalsed Klassiõed...

Ilmar kirjutas:Huvitav. Alles teises teemas jäisid neljandas klassis. Ühes teemas pärisid seksielu üle, teises pärisid poiste kohta kolmandas pärisid tüdrukute kohta. Ah võõras mure.
Aga ok vastan - 3.kl ongi õige aeg ponidega mängiseks. Laps on laps, naudi lapsepōlve ja ponisid ning oma seksielu.
Esiteks 3.klass ei tohiks olla mingi sõime rühm et "Hakkame nüüd ponide, barbide ja kaisukarudega mängima!!!" ja teiseks mul läks 4.klass valesti (polnud veel nii Hea kirjutaja oma minil telfal) :roll:

Ma olen 19 ning vaatan cartoon networksilt multikaid ja maša ja karu või MLP vaatan ka ning teisi multifilme. Igaühele oma. Kui sulle tunduvad su klassiõed ebanormaalselt lapsikud, siis alati on võimalus suhelda vanematega (4.klass või 5.klassi tüdrukutega). Mina küll sinu asemel klassiõdesid sellepärast ebanormaalseks ei kutsuks. Arvan, et ilmselt on ka sinul mõni omadus, mille tõttu võiksid teised hoopis sind ennast ebanormaalseks nimetada. Seega ei tasu teisi niimoodi sildistada, sest niimoodi sa elus kaugele ei jõua.
Kui arvad, et kuskil teises koolis käituvad sinu vanused tüdrukud rohkem sulle sarnasemalt, siis võid muidugi vanematega rääkida koolivahetusest, aga kaalu ikka enne pikalt, sest äkki uues klassis on tüdrukud veel lapsikumad või samasugused. :)
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Kui üheksa-aastastel on ebanormaalne mänguasjadega mängida, siis mis oleks parem tegevus mõnele üheksa-aastasele?Joonistamine? Lugemine? Sport? Miks täpselt ei tohi kolmanda klassi lapsed ponidega mängida?
Kui see sind nii väga häirib, eks siis pead endale lihtsalt mõne teise tegevuse leidma, et neid mängivaid klassiõdesid vältida. Praegusel hetkel ei tule mulle lihtsalt ühtegi teist kolmanda klassi lapsele sobivat tegevust pähe kui mängimine. Aga teie klassi poisid, kas nendega ei või suhelda või midagi koos teha?

Mkay? Ise sa oled imelik? Ma ka vaatan YouTubes laste videosi ja vahel, kui igav on, ss mängin LPSidega? Mis selles halba? Ma saadaks p*rse sõbrad, kui nad niimoodi halvustama hakkaksid, aga ega mai räägi ka kellelegi. Ikkagi, sa tahad mingite ponide pärast klassi vahetada? Sult kysitakse ka arvatavasti miks, mis vastad ss? Et klassiõed käituvad imelikult ja neile meeldivad ponid?
Donuts <3

Mul veel haigemad mul see et vaata ma 7 klassis 14 noh meil üks klassiõde tuli varem kooli seega ta peaks olema 6 .kl aga ei kuna ta pea jagab ja ta sotsiàalne käitumise on nagu nii ******* eks ole ja ta lihtsalt hakkab iga asja Peale nutma poisid ütlevad midagi talle kohe pill Lahti ja teine see on tibi ja ma ei viitsi eriti pikalt kirjutad mul palju klassiõde ja ma lihtsalt nagu ei jaksa enam
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”