Re: kiusamine/norimine

Mul endal on nii olnud, et ajaloo tunnis, ma ei mäleta täpselt, aga ma vist ei osanud jutustada ja ma teadsin, et emps hakkab kodus kohe sõimama, et miks sa jälle kahe said, paranda kohe ära jne. Noh sellele mõeldes ma hakkasin nutma, ma tean mu pinginaabril oli arvatavasti väga ebamugav ja ta ei osanud midagi teha ka, ta kysis mulle tagumistelt taskurätiku. Ma proovisin ikka tagasi hoida, aga ei suutnud ja ma lihtsalt nutsin. Kui poisid märkasid, siis hakkasid kohe naerma ja karjusid yle klassi ja siis yks loll, kes teeb koguaeg poppi ytles, et näe võta eeskuju, (yks teine poiss, kes ei oska jutustada ja on niisama ka loll) ei hakkanud nutma. Ja ss nad lihtsalt naersid ja kadakas* see loll ajaloo õps ei teinud sittagi, ta lihtslt ytles, et olge tasem -.- Nojh selline loll ma ss olen

Ma pärast põhikooli olen hakanud asju ajama lihtsalt. Kolm hoiatust,see ei aita, siis lukustus ja hoiatus. Tavaliselt kolmanda etapini pole jõudnud.(milleks oli siis nii räige solvang või siis nina veriseks löömine, et pandi suu kinni. ) kõik see eeldab muidugi eeltööd, sealhulgas käitumise jälgimist.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Kas sul kutsekooli võimalik vahetada ei ole? Kahjuks olen arvamusel, et miski muu peale koolivahetuse väga ei aitagi või äärmisel juhul võib norimine lõppeda, aga häid suhteid sa oma klassikaaslastega enam omama ei hakka, eriti mitte nii vanalt.

Kellelgi nina nüüd küll veriseks lüüa ei soovita, pole mõtet ise samale tasemele laskuda.

Tunnen kaasa.Mina sain sõbraks oma klassivenna Joonasega. Siis me käisime üksteisel külas ja pärast mu ühed klassivennad hakkasid meid norima ja ütlesid aina:Keitlyn ja Joonas! ja pärast nad hakkasid mind isegi munadega loopima! Ma lihtsalt ei kannatanud seda enam välja ja lõpetasin Joonasega sõprussuhte, aga ma kavatsen selle SALAJA TAAS ALUSTADA

keitlynmustikas kirjutas:Tunnen kaasa.Mina sain sõbraks oma klassivenna Joonasega. Siis me käisime üksteisel külas ja pärast mu ühed klassivennad hakkasid meid norima ja ütlesid aina:Keitlyn ja Joonas! ja pärast nad hakkasid mind isegi munadega loopima! Ma lihtsalt ei kannatanud seda enam välja ja lõpetasin Joonasega sõprussuhte, aga ma kavatsen selle SALAJA TAAS ALUSTADA
Kellegi teise kiusamise pärast ei tasu küll sõprust katkestada ja seda salaja teha,nii annad kiusajale jätele.

keitlynmustikas kirjutas:Tunnen kaasa.Mina sain sõbraks oma klassivenna Joonasega. Siis me käisime üksteisel külas ja pärast mu ühed klassivennad hakkasid meid norima ja ütlesid aina:Keitlyn ja Joonas! ja pärast nad hakkasid mind isegi munadega loopima! Ma lihtsalt ei kannatanud seda enam välja ja lõpetasin Joonasega sõprussuhte, aga ma kavatsen selle SALAJA TAAS ALUSTADA

Tere!

Kindlasti alusta temaga uuesti suhtlust! Ja mitte salaja! Kiusajad saavad sellest jõudu kui näevad, et kiusatav alla annab ja käitub nende taktikepi järgi. Ära kunagi endale sellist mõtteviisi sisenda. Ole see kes sa olla tahad! Suhtle, ja suhtle avalikult! Kui oled enesekindel ja endasse usud, siis nad näevad, et sa oled tugev ja iseloomuga.

Võimalusel, saad ka ähvardada, et sul isa või keegi tuttav annab neile peksa. Suhteliselt barbaarne, aga mõjus ähvardus. Kiusajatele viisakusest ei piisa, tihti nad mõistavad ainult vägivalda. Mind kiusati ka kooliajal, aga minu kasuisa oli tugev ja hea kakleja. Kui ma mainisin, et te saate peksa siis mind enam ei kiusatud. See olgu siis kõikidele väikseks nipiks, ka teemaalgataja sulle. Kindlasti aitab ka vastu ütlemine, vait olemine teeb asja ainult hullemaks.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”