Klassikaaslased

Tere.
Ma käin juba umbes aasta aega koolis toimuvas kunsti ringis ja seal käivad ka mõned mu klassikaaslased. Aga viimased korrad ma olen sealt lihtsalt lahkunud keset tundi kuna koguaeg vingutakse seal klassikaaslaste poolt kle see on kole kuule sa oled ju loll jne. Samuti on lubanud ringi juhendaja võtta ühendust selle klassikaaslase vanematega kuid seda pole ta teinud. Keegi teab mida teha ? Et siuke olukord lõppeks ? Ja peale seda kui ta mu vihaseks ajab siis küsib kas ma tahan temaga kuhugile minna mängida midagi koos jne. Ja ma olen talt küsinud kuule inimene miks sa teed nii et mis sul viga on. Selle peale ta põõrab selja jookseb ära. Jääks ootama teie arvamust mida ma peaks tegema sest nii närvidele käib kui inimene ei saa aru

Re: Klassikaaslased

Jää rahulikuks,kas su klassikaaslased muul ajal ka nii kiusavad vnoh norivad??Järgmine kord kui ta küsib sult välja minna ss ütle okei, peale tunde vm. äkki saad ss temaga rääkida (eiusu vga aga no proovi, vaata mis edasi saab..) ja yks küsimus veel, et kas ss juhendaja teda korrale ei kutsu v ta ei märka, ma arvan et su klassikaaslased lähevad temaga kaasa..p.s. Kui ta nii jätkab sinuga käitumist ss võivad asjad käest ära minna.Kui sul mõni sõber on siis võiksid koos temaga minna v teiste klassikaaslastega(kes kunstiringis käivad) hoopis rohkem suhtlema hakata, siis oleks sinu poolel rohkem poolelhoidu:)

Anna tappa ja kui hakatakse mölisema, ütled, et tema kiusas ning hoolimata sinu palvest lõpeteda kousas ta edasi. Ära lase endale pähe istuda, seisa enda eest, kaitse ennast. Ära kuula seda juttu, et vägivald pole lahendus. Kui jutust aru ei saa, siis tuleb end füüsiliselt selgeks teha. Ja nüüd öeldakse mulle, et ma õhutan vägivalda... Elu pole nii lihtne... Mulle on elu õpetanud, et kui endale pähe lased istuda, on kõik.

Edu, ning tea, et lolle on igalpool!

Kui ta peaks uuesti midagi ütlema, siis küsi, et ''kas veel midagi?''. Jah, lollidega ei ole mõtet vaielda, aga ma soovitan sul natuke teravamalt vastu öelda, aga proovi jääda viisakaks. Ära lange nii madalale nagu su matsid klassikaaslased, kes sulle nii ütlevad.

2Thousand kirjutas:Jää rahulikuks,kas su klassikaaslased muul ajal ka nii kiusavad vnoh norivad??Järgmine kord kui ta küsib sult välja minna ss ütle okei, peale tunde vm. äkki saad ss temaga rääkida (eiusu vga aga no proovi, vaata mis edasi saab..) ja yks küsimus veel, et kas ss juhendaja teda korrale ei kutsu v ta ei märka, ma arvan et su klassikaaslased lähevad temaga kaasa..p.s. Kui ta nii jätkab sinuga käitumist ss võivad asjad käest ära minna.Kui sul mõni sõber on siis võiksid koos temaga minna v teiste klassikaaslastega(kes kunstiringis käivad) hoopis rohkem suhtlema hakata, siis oleks sinu poolel rohkem poolelhoidu:)
Mind kiusatakse ka väljaspool kooli jne ikka selle klassikaaslase poolt et ma olen neeger. (MA EI OLE NEEGER)
Mu õpetaja õelnd et see sellepärast et kunagi olime temaga väga head sõbrad ja nüüd me ei saa läbi et ta on kade et mul on uued sõbrad. Aga kas minul ei või olla sõpru ? (Egah ei ole ka kunagi veati alt ja nüüd ongi nii et igakord lubavad tule näiteks külla ma siis lähen helistan Aaaa sorry ma ple kodus või pole võtmeid ja mina neid enam ei usalda)
Ja ükskord käisime siis kohe nii sõps ja kui küsin kohe vastus aa sa nii loll oled lihtsalt
Viimati muutis CxseiiCat, 29 Mär 2016, 18:52, muudetud 1 kord kokku.

dbdh kirjutas:Anna tappa ja kui hakatakse mölisema, ütled, et tema kiusas ning hoolimata sinu palvest lõpeteda kousas ta edasi. Ära lase endale pähe istuda, seisa enda eest, kaitse ennast. Ära kuula seda juttu, et vägivald pole lahendus. Kui jutust aru ei saa, siis tuleb end füüsiliselt selgeks teha. Ja nüüd öeldakse mulle, et ma õhutan vägivalda... Elu pole nii lihtne... Mulle on elu õpetanud, et kui endale pähe lased istuda, on kõik.

Edu, ning tea, et lolle on igalpool!
Mkm ükskord arvasin et hea mõtte hakkas minu pere süüdistama jne (Ma ei ole väga norm inimene raske iseloomuga jne)
Ja pere on minul üks kõige nõrgemaid kohti

2Thousand kirjutas:Yks variant oleks kui sa oleksid põhilise aja koos enda sõpradega, ss ta vast ei tüki ka niioelda ligi:) ja kui sonelemiseks läheb siis sõbrad sul lähedal ju
Siis hakkab sõpru kiusama ja me läksime sõbradegaka tülli et see on minu süü et see inimene mind vihkab. Ja et ma olen ise nii mõttetu inimene ja mind ei ole vaja. Pmst mitte keegi ei suuda mind enam mu elus aidata
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”