mida teha

Mulle on palju haiged tehtud…

1. Lõõdi pliiats käte *auts*
2. Visati riided prügikasti
3. Lõigadi ( kooli ) asjad katki
4. Panndi igale poole luku taha
5. Peksti kooli pargis
6. Ähvartati mind oma isaga et ta tõmbab mull kõrvad peasd vällja
7. Ähvrtati kooli pargis suure vennaga kes mind jalaga peksis
8. Lubadi mind põlema panna
9. Visti kooli kott 2 koruse aknasd välja
10. Lubadi varastamises süüdistada

Need kõik on asjad mis mulle tejti
Ma olen 12 aastane tüdruk ja käin 6 klassis ning neid asju on mulle tehtud , koju jõutsin aladi sinikatega , soovigs abi sellesd mõõta saada . vanemad on koolis käinud ja värki särki . aga tahagsin teada mida tegema peaksin

Re: mida teha

löödi* kätte* lõigati* pandi* lukutaha* ähvardati* mul* peast* välja* ähvardati* lubati* visati* korruse* aknast* lubati* tehti* jõudsin* alati* sooviks* sellest* mööda* ,* tahaksin*
Vabandust, ma lihtsalt pidin.
Igaljuhul, siiski soovitaksin vamematega veel rääkida, äkki on võimalik kooli vahetada? Koolipsühholoogi poole võid ka pöörduda.

Re: mida teha

Ma lihtsalt vihastaksin ja põhimõtteliselt hakkaksin vastu, lööksin pliiatsi kätte neile ja peksaksin neid. Muidugi ma oskan palju valuvõtteid, millega saab tõsisieid vigastusi tekitamata teha kohutavat valu ja neid kohti on lihtne tabada, hoitakse sind kasvõi pea alaspidi. Loo mõte on, et hakka vastu. Seisa enda eest. Ma olen sama vana poiss. Kehtestasin ennast samamoodi ja mul on sõbrad, kes mind ei karda, sest ma olen loomult hea ja ma ei suudaks neile haiget teha. Ehk sa ei tohi muutuda kurjaks kõigi vastu ja ära lükka teisi oma elust minema või eemale.

Edu sulle! Anna aga vastu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”