Kas nad on kadedad??

Mul on selline probleem, et ma olen tark, ma arvan, et kõige targem klassist.....ja see on ebameeldiv,sest kui mul läheb hästi õeldakse mulle "Loll", "Totu", " Lollakas" j.n.e kas nad on lihtsalt kadedad?? See tekitab nii nõmeda tunde, et nagu see oleks minu viga, et ma nii tark olen?? Ma olen ka õelnud, et ega sa ise parem pole vms. Aga see kordub ikka.... Minu klassist on üks teatud inimene kes seda pidevalt ütleb. Muidu hinded on mul klassis kõige paremad. Nii, et mis see põhjus siis on?? Ma ei ole üldse lollakas, õpetajad pidevalt kiidavad mind. See tekitab küll uhke ja hea tunde kui mind kiidetakse..... aga teised lihtsalt nimetavad mind selle peale "Lollakaks". See on vb mõeldud naljaga?? Aga naljakas see ei ole ja seda ma neile ka õelnud olen.

Olen 11 aastane tüdruk.

Re: Kas nad on kadedad??

Reedetu kirjutas:Tundub küll, et on lihtsalt kadedusest. Arusaadav, et see tekitab nõmeda tunde.

Kui sa julged, võid proovida selle ühe peamise inimesega nelja silma all rääkida sellest.
Keda pead silmas "peamise inimesega"? Arvan, et sellest rääkimine teeb asja hullemaks.
Ükski kadekops ei tunnista iialgi oma kadedust mitte isegi iseendale.
Tark inmene kadedate ja rumalamate keskel õpib oma tarkust varjama. Õpi kurtma ja hädaldama rasje elu üle bagu teised. Ohka vahel, et kodus sunnitakse õppima ja õpid öö läbi nii et pea valutab.
Raha on alati kõigil vähe. Kiru mõnele kadedale klassikaaslasele papsi, et see nii vähe taskuraha
annab. Vaata kas läheb sõbralikumaks ja rõõmsamaks.
Teine asi, õpi oma klassikaaslasi kiitma. Kui on vähegi ettekäände leiad kasuta seda kiitmiseks.
Muidugi ei tohi kirumise ja kiitmisega üle soolata, parem optimaalsest hulgast pisut alla jätta kui üle minna.
Mina is alkoholi ei joo ja ei ole kunagi joonud i aga tuttavaid joodikud on mul head sõbrads sest nende seltskonnas kirun oma maksa ja tervist sellise näoga, et keegi ei kahtle, liigsest joomisest kihva läinud.
Kui keegi neist seda kirja siin loeb siis aitan kaasa naerda,et on ikka jutumehi ja valevorste maa peal.
Mina küll selline ei ole.
Tuttaval karsklasest autojuhil on taskus topsik hernekommidega.
Ta nimetab neid imerohuks mis võtab ära igasuguse algholi mõju alkomeetrile.
Loomulikult ei saa ta neid ühelegi teisele proovidaanda aga tönu neile saab ta ttuttavate ees näidelda samasugust normaalset joodikut nagu kõik teised . Politseile ei jää puhudes vahele tänu neile kommidele....
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”