Kuidas lüüa klassikaaslasi sõnadega??

Okei, tegelikult on asi nii et mu klassis käib 11 õpilast koos minuga.
Suhtlen nendest vaid 4-ga kuna üle jäänud on mingid tarkurid õigemine 1 üritab olla lahe kui suhtleb tarkuritega ning 3 on ns alati need kõige targemad olnud. Mu klassis käib ka 2 poissi ma arvaksin et nad on geid kui ühel neist poleks IGA kuu või nädal uut tüdrukut ning teine on üldse mingi 'emme kuku-nunnu pailaps' ka nemad on suht tarkurid.
Alati kui ma kellegiga neis paaris- või rühmatööd teen ss panevad NAD alati grupi nimeks midagi imelikku nt:huulud koos tarkadega.
Alati kui NAD OMA TARKUSEGA hiilgama tulevad ütleme sõpradega mõne mürgise lause vahele jne.
Aga tahaks tekalt saada mõndasid uusi lauseid millega saaks neile äsada. Tänud ette.
13a. Tüdruk

Re: Kuidas lüüa klassikaaslasi sõnadega??

Vägivald pole lahendus. Olgu see verbaalne või füüsiline. Lihtsalt lähed minema, kui nad tulevad või mainid, et nad häirivad sind selline uhkustamisega.
Ausalt ma olin sinu vanusena ka selline. Kõik olid kuidagi nii nunnud kukupaid pailapsed, mis oli tülgastav. Hiljem sain aru, et viga on minus.
Ehk las nad olla nii targad kui tahavad, nende tulevik võib täitsa helge olla. :)
History is a story told by the people who survive.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”