oktlik klassivend palun abi

Praegu küll vaheaeg ja asi pole nii hull aga räägin oma mure ära.
Meie klassis käib üks poiss ta on mingi närvihaige vms(meil küll tavaline kool aga siia saatetakse päris tihti mingeid ohmakaid). Ta kiusab meie klassi lapsi (ja nende õdesi ja vendi kes koolis käivad ja neid kes temast nooremad on). Ta narrib ja siis kui ta vihastab siis lööb, solvab jne. Ta on mitmele klassi lapsele viga teinud. Ma tõsiselt kardan kooli minna.
Minu küsimus oleks siis selline et kas tema sugune peaks käima mingis era koolis(minu meelest ta pidi minema aga sellest on paar aastat möödas)kui ta on pm eluohtlik(ta surus klassiõe kaela vastu aknalauda nii nagu püüaks lämmatada). Olen kaalunud ka valjanti ise kooli vahetada.
Palun öelge mida teie sellest arvate.

Re: oktlik klassivend palun abi

MentalWhore kirjutas:Siis ära muretse - küll temaga võetakse midagi ette. Ta ei jõua teil kedagi maha lüüa, enne jõuab ikka keegi õpetaja/turvatöötaja appi. Kui temast oleks tõelist probleemi, oleksid õpetajad asja juba ammu vajalikku kohta ette kandnud ja poiss teie koolist läinud.

Võite raisale kambakesi tappa ka anda, aga mingi omakohus ei oleks sellise inimese puhul võibolla kõige targem. Pealegi - jääte süüdi, mis siis?

Ma olin ükskord kahe sõbra, poisi ja tüdrukuga väljas. Noh, olime kõik samast osakonnast. Nägime kusagil lastekodu lähedal siis ühte poissi meie osakonnast. Ta oli selline lollakas, esitles kõigile oma perset ja veidraid seksuaalfantaasiaid. Tavaliselt talle keegi kolki ei andnud, ei tahtnud käsi sitaga määrida. Aga seekord küsisime temalt suitsu ja ta ei andnud. Ja kus siis see mu sõber-poiss kukkus teda kägistama. Me olime veel ühe lasteaia taga, lapsed mängisid väljas. Poiss tõstis ta, raisa, ühe käega õhku ja hoidis niimoodi vastu lasteaia aeda. Lapsed karjusid, kasvatajad röökisid. Aga ei läinud vahele kah. Ja ega see poiss, keda kägistati, ei julgenud ka hiljem kellegile kaebama minna. Vot niimoodi tuleb hirmutada.
Muide Muide mina oleks selle poisi, kes sseda vaikupuudega poissi kägistas vaeseomaks peksnud, puudega inimesi kägistama, kui ise oled ka rohkem või vähem segi... Damn. Krdi värdjas see poiss, loodan et see sitapea on juba kusagil surma saanud. Tõsiselt loodan

Re: oktlik klassivend palun abi

buck kirjutas:
MentalWhore kirjutas:Siis ära muretse - küll temaga võetakse midagi ette. Ta ei jõua teil kedagi maha lüüa, enne jõuab ikka keegi õpetaja/turvatöötaja appi. Kui temast oleks tõelist probleemi, oleksid õpetajad asja juba ammu vajalikku kohta ette kandnud ja poiss teie koolist läinud.

Võite raisale kambakesi tappa ka anda, aga mingi omakohus ei oleks sellise inimese puhul võibolla kõige targem. Pealegi - jääte süüdi, mis siis?

Ma olin ükskord kahe sõbra, poisi ja tüdrukuga väljas. Noh, olime kõik samast osakonnast. Nägime kusagil lastekodu lähedal siis ühte poissi meie osakonnast. Ta oli selline lollakas, esitles kõigile oma perset ja veidraid seksuaalfantaasiaid. Tavaliselt talle keegi kolki ei andnud, ei tahtnud käsi sitaga määrida. Aga seekord küsisime temalt suitsu ja ta ei andnud. Ja kus siis see mu sõber-poiss kukkus teda kägistama. Me olime veel ühe lasteaia taga, lapsed mängisid väljas. Poiss tõstis ta, raisa, ühe käega õhku ja hoidis niimoodi vastu lasteaia aeda. Lapsed karjusid, kasvatajad röökisid. Aga ei läinud vahele kah. Ja ega see poiss, keda kägistati, ei julgenud ka hiljem kellegile kaebama minna. Vot niimoodi tuleb hirmutada.
Muide Muide mina oleks selle poisi, kes sseda vaikupuudega poissi kägistas vaeseomaks peksnud, puudega inimesi kägistama, kui ise oled ka rohkem või vähem segi... Damn. Krdi värdjas see poiss, loodan et see sitapea on juba kusagil surma saanud. Tõsiselt loodan

Tal ei olnud puuet. Ta oli peas kõik korras, ta lihtsalt ajaski lolli juttu selleks, et kõiki närvi ajada.

Mis ei tee seda juhtumit muidugi kuidagi paremaks. Ma ei tea, mida ma mõtlesin, kui ütlesin, et niimoodi tulebki hirmutada... selle poisiga ei oleks mitte midagi teha saanudki. Ta oligi selline. Reaalset puuet tal nagu ei olnud, aga normaalsusest jäi asi kaugele.
Praegu seda lugedes hakkab mul tast isegi natuke kahju. Ta ei meeldinud mulle, see on tõsi, ja see, kes tema kallal vägivalda kasutas, on mu sõber... aga ikkagi. Mida ma eelmises postituses ei maininud, on see, kui haige see asi tegelikult oli. Võibolla oli ma ise haige, ilmselt olengi, aga hakkan vist aru saama, et selline vägivald ei vii kuhugi. Päriselt ka. Mul on lausa häbi, et ma midagi nii lolli kirjutanud olen. Ma ei tea, kuna ma selle kirjutasin, aga fakt on see, et olin siis ilmselt kogu selle asutuse peale veel väga vihane ja vihkasin seda poissi kogu südamest. See aga ei vabanda seda idiootsust absoluutselt.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”