Ei tea mida teha

Tere!

Mure mul on siis selline et 1veerand tüdrukud väga meie klassis poistega ei suhelnud.2 veerandil hakkasime järjest paremini läbi saama (tüdrukud ja poisid),vb oli ka põhjus ühe klassivenna kiindumine minusse.Igatahes me me tegime nalja, istus meie klass bussis taga kui oli kuhugi väljasõit (2 klassi on) seal ka jagasime üksteise telefone ja tahvelarvuteid.Saime hästi läbi kuni üks poiss tunnistas enda kiindumust minu vastu eks ma olin ka selline natuke flirtiv ja vaatasin talle ja ta pinginaabrile inka tunnis otsa et teha teda armukadedaks teatsin ma hästi et tal on minu vastu on tunded.Pärast seda kui ta oli fb teel käimist küsinud ja ma talle viisakalt korvi andnud läks kõik tüdrukute ja poiste suhtlemises allamäge tean et poleks tohtinud ta tunetega niimoodi mängida aga ei suutnud kiusatusele vastu panna.Nüüd 3 veerandil oli nagu kaks erinevat klassi .poisid ja tüdrukud.Mõnitasime üksteist solvasime ja kui olid sega rühmad hoidis vähemuses olnud sugupool tagasi mida varem polnud.
Minu küsimus on selleine:Mida teha et me jälle hästi läbi saaks???Tõesti ei suuda enam tülis olla.

Re: Ei tea mida teha

Me ei suuda nendega rääkida.Miks? Kui räägiksime ja oleksime sõbralikud oleks kohe teema .Käimine? Ei.Aga miks parandaks ju suhteid?Meie klassi poisid on egoistid..Eputavad,solvavaid meid ja meie kunsti tunni pilte,ja mis on kõige hullem kool kus me õppime on väikeses kohas kus on maantee all tunnelid ja seal on kergliiklus teed, tunneli seinadele on soditud sellised asjad soditud sellised asjad (minu nimi)+(minu sõbranna nimi)=süda ,kuigi me pole lesbid vaid head sõbrannad kui kallistamine on lesbilisus siis ma ei tea.

Re: Ei tea mida teha

Kui rusikaga anda läheksid kohe kittule ja sellest tuleks selline kisa et ise ka ei usu.Keeravad nad meile veel meelega käru .Klassiõed tegid fb SALASTATUD grupi kus olid kõik meie klassi lapsed sees .Postitasime sinna pilte ,vdeosid jne.Ise veel küsisid kuna uued videod ja pildid.Kuid siis kui kõik oli parimas korras läksid memad direle kaebama et oleme postitanud neist pilte ja videosid luba küsimatta .Loomulikult saime siis meie pahandada.
Olen ma poistest 1 aasta noorem ja kui neile midaagi õelda siis kohe :"Mida sa mölised tatt?"
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”