kas teie klassikaaslased kommenteerivad teie riideid?

jah
Hääli kokku: 58 (26%)
ei
Hääli kokku: 63 (29%)
mõnikord
Hääli kokku: 98 (45%)
Hääli kokku: 219

see on nii vastik...

tere.......tahtsin teilt kysida...et kas teile ei käix närvidele kui teie klassiõde pööritax alati silmi kui te midagi uut selga paneksite???see käib täiega närvidele :x kuid ega ta ei vaata mind kahtlase pilguga ainult siis kui ma tulen mingite uute riietega kooli vaid ka siis kui mul on mingi teine soeng........ja siis ma pian alati taluma kuidas ta räägib mind oma pinginaabrile taga ......yxkord ,kui ma veel viiendas klassis käisin olid mu parimal sõbrannal yhed hästi lahedad,laiad teksad :P nh ja siis ma mõtlesin kh endale sellised teksad osta,sõps lubas kh...ja eelmisel päeval ostsin ma juhuslikult koos oma parima sõbranna emaga meile mu parima sõbraga yhesugused pluusid...ja kuna me sõpsiga elame yxteisest nii kaugel mõtlesin panna ka kooli need riided.....käsin ka juuksuris ja lasin juukseid lyhemax lõigata....järgmisel päeval oli koolis lihtsalt kohutav :roll: mu klassiõde(kes un endast ilgelt hial arvamusel)pööritas silmi ja tegi mida iganes :? aga ma arvan et see mida ma kannan ei ole tema otsustada...inimestel on nagu erinevad maitsed kh :? ja yldse ta ei ole ju mu ema...ja ma olen piisavalt suur et omale riideid ise valida..... :evil: ja pärast reekisin oma parimale sõbrannale kh kuidas mu tobe klassiõde käitus ja ka tema ytles et see pole normaalne :x

5.-7. klass on tõesti üks kooli raskemaid perioode, üritatakse kuulujuttu teha kõigist, sest siis inimesel pole konkreetset stiiliInimeselt võib oodata viimsetki moeröögatust. Minu riideid pole viimasel ajal keegi tähele pannud, sest mu riietusstiil on siuke hallikas-must ja ise ma eelistan teistest eemal olla. Vahepeal juhtub isegi nii, et mind kogemata pannakse puudujaks :P .
Veni, vidi, vici!

Ma vist paistan teiste kõrval välja oma räpparliku stiiliga :roll: Kunagi poisid ütlesid ,et vaata räppar tuleb jne a tüdrukud pole kunagi midagi õelnud ja enam ei ütle keegi midagi :wink:
Kasutagem kondoomi!

Kui riideid kommenteeritakse, siis tavaliselt ikka hästi. Mulle meeldib enda riietusstiil ja teiste pärast end muutma ei hakka, üritan igal juhul vältida teiste tuttavatega samu riideid, täpselt samu, lõige vms värv võib sama olla aga TÄPSELT sama, see on nõme natuke, nagu endal fantaasia puuduks.. See mis värvi või mis lõikega riided on või mis firmaga tegemist on, ei loe tegelikult kottigi. Loeb see, kas riided on puhtad või ei ole, sest tõsiselt ajab närvidele kui kellegil on mustad või higised riided seljas..

Minuarust on erineva stiiliga inimesed just lahedad...:) Riietu omamoodi Ära karda panna midagi ebaharilikku selga...:P
EDU!!;)
Kui sa mõtled, et ma mõtlen, et ma ei mõtlegi su peale, siis mõtle pealegi, et ei mõtle, mõtlen ikkagi su peale! ;)

Neil, kes pidevalt ühtmoodi riides käivad, võib lihtsalt kade kibestumus tulla seetõttu. Kui ta ainult oma pinginaabriga kahekesi susiseb, siis ega see ju maailmalõpp pole. Kuigi ega ju ei tapa, kui midagi tabavat vastu öelda.

Peaasi, et ei hakka vihastuma ja karjuma - tuleks olla soliidne - kaardid on sinu käes!

Ma vahel ei julge lihtsalt midagi silmatorkavat selga panna, et kõik hakkavad vahtima, isegi siis on see nõme, kui neile see riideese meeldib. Kuid tihti ütlevad klassikaaslased/sõbrad, et uued püksid jah(või pluus jne), ilusad,ägedad jne...Ja pealegi kannan seda mida tahan/saan/on mugav.

Ise pole sellise asjaga kokku puutunud, et klassikaaslased üksteise riideid ebameeldivalt kommenteerivad rohkem on nii, et öeldakse et lahe pluus jne, kuid meie naerame pigem õpetajate riietust, sest tõepoolest on nad vahel täiesti koomiliselt riides :lol:

Kuid mina räägiks nende klassiõdede riietust ka taga, kes sinu oma räägivad... või ütleks midagi tabavat.
Kõnnin sihitult mööda eluteed sihtide poole...

Üks asi on kindel. Ta on KADE. Sul on uued riided ja tema arvab, et need on lahedad, kuigi näitab välja
vastupidist, sest ta soovib, et sinu enesehinnang langeks. Ta tahab, et sa ei paneks neid riideid enam selga, sest ta tahab
sinust parem välja näha.
Käi ikka nii riides, nagu ise tahad, kanna seda, milles sa ennast mugavalt tunned, mitte ära käi riides nagu teised tahavad :)

Jõudu ja jaksu sulle. ;)
Viimati muutis Shokolaadikohuke, 15 Apr 2008, 00:59, muudetud 1 kord kokku.

Wicjam kirjutas:Riietu omamoodi Ära karda panna midagi ebaharilikku selga...:P
Miniseelik ja tossud? :D :D

Igatahes, inimesed peavad varem või hiljem uued riided ostma (jäävad väikseks,lähevad katki vms.)Samas peab ka soengut vahetama.
Ei ole eriti teiste asi sulle midagi halvasti ütelda selliste lihtsate asjade üle. :wink:
Mul klassis sama lugu enam-vähem.

Chill Out!
Pilt
Vans ,Off The Wall.

mul kah nii, et nagu käin üsna ühesuguste riietega iga päev koolis ja siis kui mõni päev midagi uut panen, siis kohe mõned jõllavad hullult ja mitte just meeldiva pilguga, see on nii nõme. võtab isu ära midagi uut panna... :? :(

Mis puutub riietesse ja soengutesse, siis on enamjaolt kõik ikka ühtemoodi.

Need, kellele meeldib, ütlevad seda sulle.

Need kellele ei meeldi ütlevad tavaliselt samuti.

Ja kõige levinum on järgmine variant:

Need kellele meeldib küll, kuid kadeduseuss on no nii tugev, et ega siis midagi positiivset ei saa ju öelda. Sosistatakse pinginaabriga või oma grupiga isekeskis ning tehakse sinu riietuse kohta märkusi.

Simple :D

Kui keegi mõnitab sind riiete pärast, siis ei tuleks sellest välja teha. Need, kes mõnitavad riiete pärast, need tahavad ainult tähelepanu saada. Inimestel on seega tähelepanu puudus, kui teisi inimesi kiusatakse.
Armastan oma sõpru väga:)

Re: see on nii vastik...

minujaoks on see juba nii tavaline :roll: mul on suht igapäev uued riided ja alati ilus meik ja korralikud sirgendatud juuksed jne. aga klassis pole mul ühtegi sõpra ja kõik ( no enamus ) pööritavad mu peale klassis silmi ja mulle on isegi öeldud,et´´ma teeks enesetapu,kui ma sina oleks´´ mis oli muidu väga lahe ja viisakas ( NOT! ) eks ma olen ise ka ülbe olnud ja olen siiamaani ja pole inimesi eriti endale ligi lasknud ja ülbelt käitunud jne. aga jah,vaimne vägivald on minujaoks juba koolis igapäevane asi,mis muidugi langetab tihtipeale ensekindlust ka jne :roll: aga noh,kuidagi tuleb hakkama saada :shock: .

Täiesti nõus sinuga, Vihmavesi. Kohutav, kui on sõbrannaga samasugused riided... :shock:
Mind küll ei narrita, kuna olen stiilne ja käin igapäev erinevalt riides ja kallilt ka. Mõndasid, kellel absoluutselt stiil puudub, neid küll kommenteeritakse. Aga vaikselt, omaette sõbrannale... ;)
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

umm... ma olen aru saanud et scened on omaette, gootidel on oma gäng a mis inimestel üksikute metallistide vastu on? koguaeg on mingi : "oo, emme on uue vöö jaoks raha andnud"
jumala närvi ajab kui sind oma stiili pärast mõnitatakse ja märkusi tehakse

aga jah, be original, no matter what other people think
female

Minu klassis eriti ei kommenteerita teiste riideid, ainult heas mõttes.. Sul soovitan säilitada rahu, ära tee tast välja võisiis ütle talle, et sind ei huvita, mida tema arvab, sest tema on sinujaoks ümmargune 0. ;) Ma usun, et tal võib päris mark olla, kui sa talle nii ütleks. Loodame, et ta varsti parandab ennast ja talle ei jää enam teised ette niimoodi.

METAL-GIRL kirjutas:umm... ma olen aru saanud et scened on omaette, gootidel on oma gäng a mis inimestel üksikute metallistide vastu on? koguaeg on mingi : "oo, emme on uue vöö jaoks raha andnud"

Eh...Mul täpselt sama asi enam vähem...v.a see scene ja gooti teema...Minu klassis on enamus selle halli massi riietuses...kõik on sellised nagu võib kogu aeg näha...Ja siis on yks ylepingutav wannabe metallist kes on no kohe nii vinge mees enda arust et vähe pole...ja olen mina kes kannab "normaalset" metali stiili...no ja siis on et need igavad inimesed ajavad oma joru kogu aeg et "kuule hakka normaalseks" või siis "sosistavad" (mul on väga hea kuulmine :D) omavahel et "Vaata mis ta selga pani...Kas ta arvab et ta on lahe nyyd vä?" ei arva kusjuures...Mulle endale meeldib :D
"Blue! Blue! Blue!" - Master Elodin, Name of The Wind.

Re:

TB kirjutas:Ma vist paistan teiste kõrval välja oma räpparliku stiiliga :roll: Kunagi poisid ütlesid ,et vaata räppar tuleb jne a tüdrukud pole kunagi midagi õelnud ja enam ei ütle keegi midagi :wink:
sama siin :D:D

Cruentus kirjutas:
METAL-GIRL kirjutas:umm... ma olen aru saanud et scened on omaette, gootidel on oma gäng a mis inimestel üksikute metallistide vastu on? koguaeg on mingi : "oo, emme on uue vöö jaoks raha andnud"

Eh...Mul täpselt sama asi enam vähem...v.a see scene ja gooti teema...Minu klassis on enamus selle halli massi riietuses...kõik on sellised nagu võib kogu aeg näha...Ja siis on yks ylepingutav wannabe metallist kes on no kohe nii vinge mees enda arust et vähe pole...ja olen mina kes kannab "normaalset" metali stiili...no ja siis on et need igavad inimesed ajavad oma joru kogu aeg et "kuule hakka normaalseks" või siis "sosistavad" (mul on väga hea kuulmine :D) omavahel et "Vaata mis ta selga pani...Kas ta arvab et ta on lahe nyyd vä?" ei arva kusjuures...Mulle endale meeldib :D

õige suhtumine (Y) :D
female

Cruentus kirjutas: Eh...Mul täpselt sama asi enam vähem...v.a see scene ja gooti teema...Minu klassis on enamus selle halli massi riietuses...kõik on sellised nagu võib kogu aeg näha...Ja siis on yks ylepingutav wannabe metallist kes on no kohe nii vinge mees enda arust et vähe pole...ja olen mina kes kannab "normaalset" metali stiili...no ja siis on et need igavad inimesed ajavad oma joru kogu aeg et "kuule hakka normaalseks" või siis "sosistavad" (mul on väga hea kuulmine :D) omavahel et "Vaata mis ta selga pani...Kas ta arvab et ta on lahe nyyd vä?" ei arva kusjuures...Mulle endale meeldib :D
ei meil ei ole goote ja "emosi" (ma ei tea kuidas scene mitmuses kirjutada x) ) meil on ka mingid tränakad jms iganes nad kuulavad, lihtsalt teistes koolides on nii
female

Mu riietus on läinud natukene naiselikumaks, aga ikka püksid on suhteliselt madalal ja särgid on alati siuksed suht suured aga mitte enam nii hull kui enne.
Ja noh me pole eriti rikas pere, aga kuir iideid ostame, sis mu isal on ükskõik kust ta ostab (tal on igalt poolt riideid ostetud, kaltsukatest cropp townini välja) aga minu riided on põhiliselt kõik ostetud kuskilt hullult kirvestest poodidest ja firmakad (tegelikult kallid nad ei ole, mu ellistatuimad firmad on DC, cropp, fishbone, amisu, nike, puma ja link) aga koolikaaslastega võrreldes on minu riided ühed kallimad, ning lisaks veel see et nemad käivad peaaegu iga aasta samade riietega ning neil on terve kooliaasta peale 1-2 paari pükse, ning koolikott ja jope on iga aasta samad.
Ning alati kui ma midagi uut ostan siis nad alati kommenteerivad, vohh, rämedalt ilusad teksad või nummi jope, kena koolikott, kust ostsid jne. Ning siis räägivad taga minust et issand mul koguaeg mingid uued riided või fuhh talle ei sobi need üldse, kuigi nende nägudest ja käitumisest on aru saada et nad on kadedad.

Ja see kadedus ajab mind suht närvi, sest nad alati üritavad mul marki täis teha (ntx meil on koolis üks hull kena poiss, ning nad igapäev hõõruvad seda talle nina alla, et ta meeldib mulle ja kui ma kuskile ta nime kirjutan nad võtavad selle mult ära ja näitavad talle ning lükkavad mind koguaeg talle otsa, noh et mul mark oleks)

Muidu nad on kõik mul hull sõbrad ja on minuga koos koguaeg aga kui laiali läheme kooli lõpus siis nad ikka räägivad minust taga
Niiet mulle tundub et nad on rohkem mu riiete sõbrad kui minu.

Postitasin selle siia, sest plaanis oli palju lühem txt aga mis teha kui keset kirjutamist mõte jooksma hakkab :D

Mida teha?

Re:

Shokolaadikohuke kirjutas:Üks asi on kindel. Ta on KADE. Sul on uued riided ja tema arvab, et need on lahedad, kuigi näitab välja
vastupidist, sest ta soovib, et sinu enesehinnang langeks. Ta tahab, et sa ei paneks neid riideid enam selga, sest ta tahab
sinust parem välja näha.
Käi ikka nii riides, nagu ise tahad, kanna seda, milles sa ennast mugavalt tunned, mitte ära käi riides nagu teised tahavad :)

Jõudu ja jaksu sulle. ;)

täiesti minu sõnad oleksid olnud. ;)
isegi lisada on raske midagi..
vot nii võiksidki teha..:)
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

Mul on umbes sarnane klassiõde, kes kommenteerib just nimelt halvasti (mitte kunagi hästi) teiste riideid ja lisab nt et see pluus teeb su paksuks, öak kui koledad püksid, mingi imelik oled v, issand jumal... ja räägib taga ka. Ta rääkis oma pinginaabrile, kellega me hästi läbi saame, nt sellist asja, et mul on mingi rõve vöö, lilla, mida mul ei ole! Ma ei saa aru, kust ta neid asju võtab & ta on tõesti haige..

Kõigile käib see juba närvidele, aga täna käitus peale suurt tüli klassiõdedega normaalselt. Ja tore oleks, kui nii jääkski.

Tjah, eks nii ongi, et üritatakse kõiki maha suruda :(
Ma ei tea kas ma ise just midagi sellist tunda olen saanud. Riietun tavaliselt nagu goot või metal chick.. ja neete on mul 11 praegu. Kommentaare saan aga keegi ei julge enam midagi halba öelda, ma olen sõbralik siiski ning keegi ei tahagi midagi halba öelda, ainult head (y)

PinkSneakers kirjutas:(ntx meil on koolis üks hull kena poiss, ning nad igapäev hõõruvad seda talle nina alla, et ta meeldib mulle ja kui ma kuskile ta nime kirjutan nad võtavad selle mult ära ja näitavad talle ning lükkavad mind koguaeg talle otsa, noh et mul mark oleks)

Mida teha?
Ära kirjuta poisi nime paberile - Solution.

meie klassis ei kommenteerita üldse teiste riideid halvasti, vb taga räägitakse, aga see on tavaline. Kõigil suht suva, mis kellegil seljas on, aga kui nt, midagi teistmoodi selga panna, siis imestatakse küll, aga ainult imestuseks see jääbgi. Meie klassis ongi ainult suht pks tüdruk, kes järgib moodi jne, aga muidu kool pole moelava :).

Meil on koolis koolivorm kohustuslik.
Mu klassist peaaegu keegi ei kandnud kooli viimasel nädalal koolivormi. Meil oli kehalisekasvatuse tunni vahetund ja tüdrukud rääkisid riietest.
Mul oli koolivorm seljas ja ss lampi hakkas mu klassiõde rääkima:"Sa mingi kannad koguaeg ühte ja sama särki. Mis sul viga on?" See oli temast väga inetu. Koolivorm on koolivorm ja sina rikkusid koolireeglit, kui seda ei kandnud! Ma ütlesin välja ainult, et see on koolivorm, aga tahtsin öelda, et mul on pesumasin olemas. Miks kunagi sellest aru ei saada??
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”