Poiss kiusab tüdrukut !!?

Mm. üks asi siin maailmas on paika pandud. TÜDRUKUID EI LÖÖDA. See on lause, mida ütlevad paljud poisid, aga mis siis juhtub.
Minu klassis on üks poiss, kellele ma olen öelnud, et tal ilusad silmad jne. Pärast seda vaatasime üksteist väga väga kaua.
Mis ta nüüd teeb. See aeg, kui me teineteist igal tunnil lihtsalt vaatma jäime juhtus midagi, millest on mul väike arm ka. Ta viskas mind pastakaga. Pastaka hoog oli suur nii, et mul läkes silma alt katki. Siis ta püüdis ,, NALJA ´´ teha ja lõi mulle kiirdise käega vastu jalga. Vägev arm on sellest. Terve päev ma vaatasin talle otsa nutuste silmadega ega naeratanud enam. Ma ei vaanud talle otsa ega rääkinud temaga msnis. Ta aga istus pea käte vahel, ta vist sai aru. Ta ka vaikis !
Nüüd täna. Ta viskas mind pinaliga. Ma võtsin selle sama pinali ning viskasin talle vastu ning siis võtsin ta koti ning viskasin sellega ka.

MIDA MA TEGEMA PEAKS ? MA TAHAN, ET TA LÕPETAKS. MA SAAKS TALLE MSNIS MIDAGI ÖELDA, AGA MIS SEE SEE OLEKS ?

Re: Poiss kiusab tüdrukut !!?

Tere.

Sinu kirjast järeldan, et poisil puuduvad kogemused tüdrukutega suhtlemisel. Tundub, et poiss soovib ise väga sinuga suhelda aga kuna ta on selles suhtes uues situatsioonis siis ta ei oska midagi mõistlikku teha. Kuna poisi kõnevõime on mingitel põhjustel (tugevatest emotsioonidest) pärsitud siis üritab ta oma tundeid sulle kätega selgeks teha - nii on tema jaoks lihtsam. Tegelikult räägib selline käitumine vähestest sotsiaalsetest oskust, eriti oma tunnete adekvaatsest väljendamise oskusest.
Soovitan sul see poiss korra kõrvale kutsuda ja küsida, miks ta niimoodi teeb. Suur võimalus on, et ta ei oska oma käitumist seletada või lõpetab selle kohtumise ebaselge zestiga - kuid lootma peab. Aga, ära seejuures solvu ta peale - küll tast asja saab, anna ainult aega.

Edu soovides.
Admin

Mm. täna rääkisin temaga MSNis, suht mõtlesin, et küsin seal, kuna kõik on seal julged. Nimelt suht ütlesin ,, tsau ! ´´ . Ta vastas ,, ja head aega ´´ . Ma ütlesin ,, ... sorri, et segan ´´ . ,, suht kiire on emo ´´ vastas ta. ,, Mm, ära sega ma lõigun oma veene prageu ´´ ütlesin mina ,, üks veel vähem ´´ vastas ta. ,, Ah ! Siuke kadakas* oled :D ´´ ,, ma pole naine, kes teisi naisi paneks ..... kuidas sa köögist üldse nii kaugele said ? :D ´´ ,, Kui aus olla siis ma pole seal olnud ... ´´ ja siis ma panin lihtsalt kinni.

koolis on ta teistsugune. pidime täna koos grupitööd tegema. täiesti teine inimene. msnis, nagu egoist. see on kõigiga, nad muutuvad ülebemaks või julgemaks. ei meeldi selline asi, sp ma proovin nii palju kui võimalik inimestega päriselus. aga, kellegile kes oli mulle väga kallis ütlesin ma seda MSNIS , aga ma olen mõnes mõttes õnnelik, et seda üldse ütlesin.

..huumorisoon on sel tüübil päris hea, peaks mainima.

Aga jah, sa võiksid juba aru saada, et selliseid tõusikuid ja ülbikuid on igas klassis. Minu klassis on üks selline - mõnikord on jube normaalne inimene, saab temaga isegi millegist räägitud. Aga enamusaja ahistab tüdrukuid ehk lihtsalt tuleb ja näpib sind igaltpoolt. Ning poisse, kes löövad tüdrukuid, on ka minu klassis.. Aga noh, mis teha, kui mõni ei oska ennast talitseda..
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Mina soovitaks tast sul vb licc eemale hoida või lõuksi anda... Ma andsin KOGEMATA oma ühele klassivennale molli niiet tal oli pragu hambas ( see oli kogemata ) ta lõpetas ära. Teisi klassivandi ma licc solvasin vastu, vahest ignosin ja lõin kaa ( vastu ), nüüd saam suht normaalselt nendega läbi. Ja MSN ei pruugi küll midagi lahendada, vb ta siiski tahab suga suhelda kui ta ple sind ära blokkind.

Mina tean kahte poissi kes on mulle öelnud, et nad ei löö tüdrukuid ja siia maani ple nad seda teinud, minu peal vähemalt mitte... : D Kuigi jahh ma ka meeldisin mõlemale poisile, aga üks poiss kellega ma suhtlen präägu ainult kui sõbraga ple mind löönud kuigi tal on olnud võimalus ja tahtmine seda teha, teise poisiga ma käin niiet ma ei usu, et ta mind lööks üldse.

oot oot oot

Mis ajast on paika pandud et tüdrukuid ei lööda??? See on täielik absurdsus mida saab keegi õelda. Kui mingi tüdruk tuleks mulle kallale ma ikka virutaks vastu kah, ei laseks lihtsalt mingil ''kiusajal'' tüdrukul kiusata (sama ka teist soost kiusajate kohta). Ja kui peaks sõda tulema, ei oleks mehel ega naisel mingit vahet, kõik on üks.

Siin jutus on muidugi see poiss kadakas*, kuna ta lööb teisi põhjusetta. Järgmine kord ütle et poiss lööb põhjuseta, mitte seda et poiss lööb tüdrukut nagu ta oleks kellegi ära tapnud.

Kus ta teda peksab, kas koolis? Ja kas sa tead ka, miks? Kui see toimub koolis, soovitan pöörduda kooli psühholoogi või sotsiaalpedagoogi poole ja neile probleem ära rääkida. Kui ei toimu koolis, kirjuta veebikonstaablile ja küsi nõu. Tubli, et siia kirjutasid ja sellega esimese sammu tegid, loodetavasti saad ka edasi kaasa aidata, et peksmisele lõpp teha. Vägivald ei ole kohe kindlasti midagi, millest mööda vaadata.

soovitan lõuga anda. mitte et see hea tegu oleks, aga mina reaalselt kaklesin oma kunagise klassivennaga. päevast-päeva, iga vahetund. tunni ajal ka rahu ei saanud. ta millegipärast tuli mind näperdama ja no ise noris tüli. kaklesime vahetunnis siis ja mulle avanes võimalus ta vastu klassiust tõugata. ai, ta lendas mõnusalt ja sai haiget. ise ta oli selline mürakas ka, ei tea siiani, kuidas temast jagu sain. ühesõnaga mataõps nägi ka seda pealt, või noh lõppu, sest mulle tõesti käis nii närvidele, kuidas ma naerualune olin, ka ma tõmbasin sellele poisile lihtsalt rusikaga molli. õpetajal oli suu kinni, teistel pealtnägijatel ka. mina olin tol hetkel ainuke süüdlane ja mind vaadati ja nähti kui süüdlane, aga ma toibusin ise sellest, et ma üldse vägivalda suutsin kasutada ja nüüd, kui see poiss mulle kuskil tänaval vastu kõnnib, on ta täitsa viks-voks, ajab asjalikku juttu, naeratab.. kõike, mida 1 normaalne poiss tegema peaks.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”