Tibikari

peaaegu kõik meie klassi tüdrukud on hullult tibid, riietuvad kõik täpselt ühtemoodi( ülikitsad teksad, hiiglaslik ruuduline sall ), iga sõna lõpus on pikk ääää ja näo peal on sentimeetri paksune meigikiht, aga mina riietun omapärasemalt ja neile jääb see koguaeg ette, juba täna kohe kui kooli jõudsin hakkas pihta: miks sa seelikut kannad, mingi imelik oled väää? mis ajakirjast sa lugesid, et selliseid kingi kanda tohib? roheline pole ju prääägu moes, neid värve mis moes pole ikka ei kannaks ju äää, pruunide juustega ikka ringi ei tõmbleks ju äää, pole raha blondiks värvida väää?
meie uus klassijuhataja on ajaloo õpetaja ja ta rääkis, et see aasta hakkame keskaega õppima ning küsis mõned küsimused, et vaadata kui palju me teame ja mina teadsin ameerika avastamise aastat ja siis õues enne klassipildi tegemist närisid mu kallal, et mingit ameerika avastamise aastat ikka teaks ju äää
südamesse ei võta ma seda ültse, aga närvidele käib, pool eelmist aastat ja see aasta kah iga vaba hetke, ära kah ei tüdine koguaeg on midagi öelda, ega teie siin neile ju mõistust pähe panna ei saa, tahtsin rääkida lihtsalt

Re: tibikari

See on selline tuttav ja omane teema mulle.
Nad lihtsalt tahavad tähelepanu saada, mida vähem sa neist välja teed, seda kiiremini nad su rahule jätavad. Kui nad sulle midagi ütlevad, siis ära lihtsalt pane neid tähele.
Mitmes klass on muidu?

seitsmes klass on, kõigil on vist pubekas

kui ültse tähele ei pane ja midagi vastu ei ütle, siis on häda, et nää ta ei saa rääkida tal on nutt kurgus ää, enamasti saab neile öeldud, et kasvage suureks või midagi taolist, aga seda ei saa ka lõputult öelda

Cruentus kirjutas:Järgmine kord kysi neilt "kas loll olemine on ilgelt moes prääägu väää?" :D vaata kas jäävad vait.

See võiks hea olla..Tahaks näha,mis sellised idioodid selle peale teeks! :lol: :lol: :lol:

Aga jah..ära teen neist välja..pole ju mõtet rääkida inimestega,kellel puudub võime oma aju kasutada..peaasi,et jääd alati iseendaks! :D :D

Altkitsad teksad ja sall on moes sellepärrast kõik neid kannavadki . Mina kannan ka altkitsaid ja salli ja mida veel , aga ma ei ole selline tibi :D naq nt : ää ja äää ja whatever veel :D ,. Aga ütle neile , et mis see sinu asi on mis värvi pea mul on , ise olete mingid lollid blondiinid ei tea isegi millal Ameerkia avastati :D ,. Kas Sul klassis mõni sõbranna ka on ? Kui ei ole siis on väga kaahju :( ,. Ja siis sa võiksid neile mingi sellise tünga teha , et vaatad mida nad hetkel kannavad ja siis loed mingist moe aiakirjast nt : Joy , Stiina , Anne ja Stiil jms . mis hetkel moes on mida neil ei ole ja siis paned midagi selga ( mis niiöelda moes on ( mida neil pole )) ja lähed nende juurde ja ütled naq kamoon mismõttes naq te olete ajast maas vä ? Präägu pole´nt . lillad teksad üldse moes , Roosadest oled midagi kuulnud :D:D või midagi sarnast . :lol: ( PS ! Mul on ka pruun pea ! )

Golluu- kirjutas:Altkitsad teksad ja sall on moes sellepärrast kõik neid kannavadki . Mina kannan ka altkitsaid ja salli ja mida veel , aga ma ei ole selline tibi :D naq nt : ää ja äää ja whatever veel :D ,. Aga ütle neile , et mis see sinu asi on mis värvi pea mul on , ise olete mingid lollid blondiinid ei tea isegi millal Ameerkia avastati :D ,. Kas Sul klassis mõni sõbranna ka on ? Kui ei ole siis on väga kaahju :( ,. Ja siis sa võiksid neile mingi sellise tünga teha , et vaatad mida nad hetkel kannavad ja siis loed mingist moe aiakirjast nt : Joy , Stiina , Anne ja Stiil jms . mis hetkel moes on mida neil ei ole ja siis paned midagi selga ( mis niiöelda moes on ( mida neil pole )) ja lähed nende juurde ja ütled naq kamoon mismõttes naq te olete ajast maas vä ? Präägu pole´nt . lillad teksad üldse moes , Roosadest oled midagi kuulnud :D:D või midagi sarnast . :lol: ( PS ! Mul on ka pruun pea ! )
a muideks on praegu lilla moes küll

minu klassis on 3 kampa:
Tibid-neid on 5 ja nad on ,,popid'' kellest üks on emo
Kahtlased-neid on 3 ja nad on Üliimelikud ja kujutavad ennast selgeltnägiate või nõidadega:D
Parimate sõprade kamp- Mina ja Minu süpersõbrannad (Kellest üks oli kunagi ,,poppide'' kambas ja on suht nendega sarnane ikka veel.....
Lahedad kutid- Poisid kes suhtlevad tibidega :roll: u 7 poissi
Vaiksed- 1poiss kahtlaselt vaikne ja nagu oleks keele alla neelanud
Peded (poiste hüüe) Otseses mõttes eneserahuldajad Rõvedad :?
Üksik- Poiss kes ei ole kellegi sõber kuna ta ei taha olla

Kui nad su juuksevärvi koha pealt inisevad (kui nad juhuslikult ka Videvikku fännavad) võid öelda, et sa ei tahagi blond olla, Edward eelistab brünette.

Ja tegelikult moes ei ole ju need sallid ja alt kitsad teksad. (Kuigi ma ise tõmblen ka kitsaste teksade ja bandanaga ringi :D Ma lihtsalt jumaldan neid.) Moes on ju ikkagi see milles kõnnivad moelavadel ringi YSL'i, Diori, Chaneli jne. modellid.

Näiteks kui nad tulevadki vihjama et su riietus pole üldse moes siis sa võid ju näiteks testida nende teadmisi moe koha pealt. Nt küsi mida tähendal lühend YSL (Yves Saint Laurent, rõivabränd)
My world was black and white until you walked through my door and into my heart. <3

mlu on hea lahendus, mis lahendaks kõik probleemid, aga et sellele langeda siis:
1) sul peab sela ülakorrusle midagi väga korrast ära olema
2)sa pead olema suhteliselt eraklik inimene(suhtled vähe, oled "nähtamatu")
3)peab olema motiiv
4) ja peab olema põhjus miks oled selle peale tulnud.

Mul on 3/4 olemas ja ma olen sellele mõelnud, aga ma ei hakka seda siin seda üksika asjalikult kirjeldama.

Ja kui nüüd mõtlema hakata mix ma selle siia ultse kirjutasin kui ma sed anagunii välaj ei utle XD.

"Kõik ühtemoodi ikka ju ei riietuks, äää"
"Ameerika avastamise aega ikka ju teaks, äää"
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Heheheheeeh.
Ma tean, mul suht sama mure.
Blondiinid on rõvedad juuuu...
Kusjuures mulle isiklikult väga meeldix kui ma olex blondiin :shock:
Wannabe naised sul seal klassis ju.
NEVER GIVE UP, ITS SUCH A WONDERFUL LIFE!

Alati proovin aidata, iseasi kas ma seda suuudan :)
Uusi tutvusi 24/7 :).
PM uute tutvuste jaoks :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid klassikaaslastega”