kas ma olen hull?

Tere, olen peagi 14 aastaseks saav tüdruk ja mu nimi on Liisa. Nimelt olen hakanud mõningaid asju ette nägema ning ma kardan et see hakkab tavaelu segama toon näite: oli päev ning istusin diivanile ning mu ema vaatas ekooli ning luges sealt nüüd uue direktori kohta kes sel aastal tuleb. Mu ema luges isegi ta nime ette. Ja hiljem kui ma tahtsin tema käest seda nime üle küsida teatas ta et midagi sellist pole olnudki ning vaatas ekoolist ja kooli lehelt üle et äkki ikka oli nii aga et ta lihtsalt ei mäleta seda. kuid mitte kusagilt ta seda infot ei leidnud ning jäigi nii jutt et ma kujutavat asju ette. Kuid ometigi nüüd hiljuti see nägemus v asi kordus ning nüüd juhtus see reaalselt ja ma isegi küsisin nime üle ja kõik oli olemas ja kirjas.
Üle oldse olen ma eluaeg midagi natuke ette näinud või midagi tundnud kuid viimasel ajal on asi tugevamaks läinud. Ja mul on tekkinud huvi vaimude ja nende olemasolu kohta. Vahest käib nendega seonduvas jutus mul automaatselt nõksatus läbi ning ma tunnen kuidas ma tahaks nendest rääkima jäädagi ja nagu ma teaksin nendest palju. Ostsin endale outomaatselt isegi kummituse pildiga päeviku ning telefoni taustaks on kaa kummitus. Vahest tulevad kuskilt lampi mingid sõnad mulle suhu mis täituvad
nüüd jõuan siis oma küsimuse juurde: Mis teie arvate kas ma peaksin hakkama selgeltnägemist arendama ning kui jah siis kuidas. Ja kui te vastate ei siis mida ma tegema peaksin? :oops: :roll:

Re: kas ma olen hull?

Alguses ma soovitan sul seda mitte kellelegi rääkida. See võib rikkuda Sinu sõprussuhted. Juhul, kui see, mida sa räägid on tõsi, siis miks mitte arendada enda võimeid? Eriti veel juhul, kui sa ise huvi tunned.

Lihtsalt mainida, siis on võimalik energiakanalid blokeerida, et sa sellist informatsiooni ei saaks. Aga see on palju keerulisem teema.

Huvi korral soovitan sul heita pilk Valge Maagia foorumisse, vajadusel saad seal ühendust võtta mõne kogenuma nõiaga, kes oskab nii mõndagi selle teema koha pealt rääkida.

Mul endal on samamoodi. Ma oskaks nö tuleviku ette näha, kui ma oskaks märkidest kinni võtta. Tavaliselt ma näen midagi, ja see hiljem juhtub, siis ma olen nagu "Ma ju teatsin seda"

Aga et arendada, käi läbi kõik maagiaga seotud foorumid. Ja ole endas kindel, 100% et tahad sellega tegeleda. Ja et sa seda kurjal eesmärgil ei taha kasutada.

Siis vii ennast kurssi elementaarsete asjadega. Põhiliste sümbolite tähenus. Sabatite ja Esabatitega. Misasi on mediteerimine. Ja nii edasi.

Kuna sind huvitavad vaimolendid. Õpi vahet tegema vaimul ja "kolli"

Hakka mediteerima (See arendab palju)

Õpi selgeks astraalrännak. Selle seisundis võib juhtuda et puutud kokku vaimuega.

Ja noh kui sa neid austad siis nende väljakutsumine pole hea mõte. Kuigi keegi ei keela xd

(Btw need on lihtsalt asjad mida võiksid teha)
>:)

Arendamise üle otsusta ise.

Iseenesest eelnevalt muu öeldud, lisan siinkohal juurde, et tasub ka jälgida, et ei aja asju ja olendeid segamini fantaasiaga. Üldse kõige suurem areng toimub selles vallas kuueteistkümnenda eluaastani, pärast seda peas jätkamiseks paar aastat ise pingutama, et saada lahti blokaadist, mis võib selles eas ette tulla. Ma ise lõpetasin selle ära 18. eluaastal, sest see hakkas mu elu segama. Siiski, vahepeal näen endiselt asju ette ja energeetika vallas on mul taju ka üsna tugev.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”