Re: Nõiad

#20
See, mida inimene tajub/näeb ja mida iganes, seda peaks olema võimalik ka tehnoloogiliste vahenditega mõõta või salvestada. Tehnoloogiaga saab oi kui palju asju mõõta, mida inimkeha võimaline pole. Kuidas krt siis vaime ja mida iganes pole suudetud "purki panna"?
Aju genereerib sulle midagi ja siis arvadki, et see mingi üleloomulik asi.

Re: Nõiad

#21
Jootekol kirjutas:See, mida inimene tajub/näeb ja mida iganes, seda peaks olema võimalik ka tehnoloogiliste vahenditega mõõta või salvestada. Tehnoloogiaga saab oi kui palju asju mõõta, mida inimkeha võimaline pole. Kuidas krt siis vaime ja mida iganes pole suudetud "purki panna"?
Aju genereerib sulle midagi ja siis arvadki, et see mingi üleloomulik asi.
Sellepärst, et vaime ei ole võimalik purgis hoida.
>:)

Re: Nõiad

#24
Aga kas sa oled mõnda vaimu näinud? 100% kindlalt, oma silmaga, selgelt ja puhtalt, mitte mingi vilksatus pimedas toas või midagi liikus paar millimeetrit jne, seal lihtsalt silmad mängivad või midagi libises. Käsi südamel vannud. Oled?

Re: Nõiad

#26
Külaline kirjutas:Aga kas sa oled mõnda vaimu näinud? 100% kindlalt, oma silmaga, selgelt ja puhtalt, mitte mingi vilksatus pimedas toas või midagi liikus paar millimeetrit jne, seal lihtsalt silmad mängivad või midagi libises. Käsi südamel vannud. Oled?

Mitte nüüd nii puhtalt. Ei vannu.
>:)
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”