Re: Illuminati

Eks uuri ise ja loo oma arvamus. Kindlat ei saa midagi väita, aga avatud mõistuse võib säilitada. Tuleb lihtsalt uute teadmiste valguses silmad lahti hoida ja jälgida mis maailmas toimub, siis oskad ka juba ise mõned punktid ühendada. Uuri ka mis meetodeid (keskajal, uusajal) kasutati rahvakontrolliks ja võimu säilitamiseks. Ja siis mõtle kas neid enam ei kasutata või on neid lihtsalt veidi muudetud?

Viskan sulle osad dokumentaalid, mis on suhteliselt meeltlahutavad kui sind huvitavad sellised asjad. Aga ma ei ütle, et sa pead kõike uskuma, mida seal räägitakse.
Zeitgeisti triloogia, The Obama Deception... piisab vast sellest.

Sellistele teooriatele räägivad paljud asjad ka vastu muidugi. Vandenõuteooriad on tihti ülepingutatud, mis muudab nad paljude silmis ebausaldusväärseks või lausa naeruväärseks, kuigi nad võivad sisaldada ka tõtt. Niimoodi võid sa sattuda konflikti kus sa ei tea, mida enam uskuda. Eks sa pead lihtsalt faktidest kinni haarama ja siis nendest mingi selge pildi endale joonistama.

Külaline kirjutas:Usutav on see, et nende soperdiste autorid peaxid olema kinnises raviasutuses.
Sekundeerin.

Also, Illuminati on reaalselt eksisteerinud kunagi 18. sajandi paiku salaseltsina. Selliseid seltse oli väga palju, ning Illuminati oli lihtsalt üks neist. Ei olnud mingeid maailmavalitsemise ja ma ei tea mis plaane. Tänapäevase Illuminati kohta ei ole mingeid tõendeid ja niisama oletusi õhku loopida on mõttetu. Oletused kukuvad pähe.

Ja need idioodid, kes arvavad, et mingid püramiidid ja asjad muusikavideotes jne. on mingid "tõendid" (tegelikult on lihtsalt tegu meelega igasuguste vandenõude uskujate lollitamiseks vihjete või osava marketing plaaniga) siis soovitan veidi jalga puhata enne sarnaste asjade kuhugi internetti postitamist. Nimelt mingi SALAselts ei avalikusta oma olemasolu igale ühele ja mingid lambised ahvid YouTubes, kes neid "tõestus" videosid teevad on lihtsalt idioodid. Kamoon, mis te arvate, et mingid suvalised vennad kuskil internetis murraks lahti mingi maailma rikkamatest ja võimsamatest inimestest koosneva seltsi saladused?

Kui korralikult illuminatide ja killuminatide kohta uurida, siis on paar võimalust.. Kas sa hakkad kartma ja seda kõike uskuma ning see sarnaneb kergelt ajupesule või sa taipad, et paljud asjad on täiesti ebaloogilised ning paljud asjad,mida illuminatidega seostatakse on puhas pläust ning asjad pole nii nagu räägitakse.

Ise olin asja kindel uskuja vahepeal, aga enam eriti ei huvitu sellest.Illuminatid ehk vabamüürlased, neil on oma kindel logo ( kolmnurk silmaga).Kes eesti 50 kroonist tähelepanelikult uuris omal ajal, nägi ka seal seda märki :))
If you love something let it go, if it comes back to you it's yours, if it doesn't, it never was.

Gripp kirjutas:Sai just mingil igaval ööl pikemalt selle kohta uuritud ja mingisugused juhtnlõngad panid mind tõesti arvama, et selline asi on olemas, kuigi ma olen skeptiline kõikide asjade suhtes siin maailmas, seega ma ei hakka kinnitama midagi. PS, ma ei näe Illuminatil mingit erilist kasulikku motiivi või olen lihtsalt loll.
motiiv taandub alati ühele - võimule.

Jah, seda küll, tahavad võimu ja maailma valitseda, aga minu mõte peatub sellel, et mida nad sellega siis pihta hakkavad? Kunagi ei ole sellist situatsiooni, et kõik lõpuks alluvadki jne. Peale selle, Illuminati on terve ühing lausa, aga tegelikult ei suuda mitu inimest korraga võimutseda üle maailma, kõik tahavad seda üksi teha, niiet need sisesed tülid kasvaksid neil samuti suureks. Aga see on vaid minu arvamus.
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”