unenägu

Mul oli unenägu.. täna öösel , või see öö mis oli just, võiboolla keegi oskab üelda mis see võiks tähendada.. ?
Ma jooksin ruttu kuskile kalda juurde , nagu oleks olnud mingi rõdu äär v apaadi äär..
siis nägin ,et poiss mu kõrval püüdis kala kinni kätega ja ma võtsin ka ruttu kala sabast kinni ,et koos seda välja saaks, ja siis me saime selle tänu sellele kinni ainult ,et ta uim läks mulle käe sisse kinni nagu konks , et nagu terav uim oli, ja siis ma tõin selle emale ütlesin ,et näe püüdsin kala kinni, ja vaata mis käega juhtus ,
ma läksin seda loputama vette , nagu verd tuli , ja siis thatsin näha kas hai tuleb, ja ma nägin ,et midagi tuleb väga ruttu , siukse keskmiselt suure lainega, ja tuli laps, nagu , teda oleks lainega keegi toonud, aga pärast ema oli
kala vette tagasi lasknud.. uni lõppes..

Ma tean ,et kala on tavaliselt unes , siis kui naine jääb rasedaks võimidagi.. see on selline usk...
ja alati on täide läinud, mu emal oli ka kala unes , kui ta rasedaks jäi vms,
kas keegi võibolla teab rohkem nendest asjadest vms..
Juhuslikkus lummab mind kõige enam, mulle meeldib, kui asjad iseenesest juhtuvad, lihtsalt seetõttu, et oled kohal.

Re: unenägu

Mina üldiselt sellesse ei usu, olen päris palju netist ja mujalt lugenud nende unenägude seletuste kohta, et mida üks või teine asi tähendab. Minu puhul pole need vist kunagi täide läinud. Ühe unenäo pärast ei pea sa ju oma elu piirama hakkama :D Parem kasuta reaalses elus tuntud rasestumisvastased vahendeid ja elu oma elu enda, mitte unenägude järgi :D Tundub jah, et Ilmar meil rasedaks ei jää, või ma hakkan seda Swartsenneegri filmi uskumagi, kus tema lapse sai :D
Mitte kunagi pole kõik must-valge.

And I find I kind of funny, I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”