Saatuse iroonia

Ma pole kindel kas ma selle õige teema alla postitasin.
Igatahes, mulle meeldib üks poiss, keda ma näen ühe korra nädalas näiteringis.
Mõnikord olen ma mõelnud, et võiks teda linna peal juhuslikult kohata.
Ma lasin üpris hiljuti endale kõrvaaugud teha ja peale seda läksin ma koos oma klassiõega poodi(kõrvad valutasid hullult ning sellepärast oli halb enesetunne) ja ennäe keda ma tänaval näen! Teda!
Ma lihtsalt lehvitasin talle, kuna sõnad ei tulnud sel hetkel mitte kuidagi suust välja.
Mis teie arvate, kas see võis olla lihtsalt kokkusattumus või mingisugune "märk"?

PS. Varem ma polnud kunagi teda juhuslikult linnas näinud.
Watch them jump the cliff. The fools.

Re: Saatuse iroonia

Kui sa usud saatusesse, Jumalasse, ettemääratud kokkusattumustesse või muusse sellisesse jurasse, siis see oli märk... Kui ei usu, siis see oli täiesti tavaline kokkusattumus. Vali milline meelepärasem on, kuula enda südant ja mõistust mitte teiste omi, aga ära unusta: SA POLNUD SELLES SÜÜDI!

vertigo kirjutas:Kui sa usud saatusesse, Jumalasse, ettemääratud kokkusattumustesse või muusse sellisesse jurasse, siis see oli märk... Kui ei usu, siis see oli täiesti tavaline kokkusattumus. Vali milline meelepärasem on, kuula enda südant ja mõistust mitte teiste omi, aga ära unusta: SA POLNUD SELLES SÜÜDI!
Haha, vertigo. Sa ikka oskad.. :D
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Tõenäosusteooria ja mina ytleme, et sa näed teda kunagi veel, kuna Eesti linnad pole just kõige suuremad. Aga ei tasu lootma jääda igasugustele Jumala poolt saadetavatele "märkidele" - tuleb minna ise temaga "juhuslikult" rääkima. Kyll siis näed, kas suhtest saab asja või mitte.
eraldatus
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”