Kas tel on kaa nii w???

...Mul on siis sihuke olukord et kui ma õhtuti magama lähen ja ma ütlen endale mõttes et ma tahan ennustada, siis ma näen öösel unes mis nagu järgmisel või ülejärgmisel päeval juhtub....kas see on normaalne???
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Re: Kas tel on kaa nii w???

kata1999 kirjutas:...Mul on siis sihuke olukord et kui ma õhtuti magama lähen ja ma ütlen endale mõttes et ma tahan ennustada, siis ma näen öösel unes mis nagu järgmisel või ülejärgmisel päeval juhtub....kas see on normaalne???
See ju väga hea kui unes tulevikku näed. Suudad seeläbi ehk ka õigemaid otsuseid enda elus langetada :) .

Mõistagi ei ole kõigil sellist võimet unes tulevikku ette näha ning need, kes ei näe, võivad seda võimatuks pidada. Tegelikkuses ikka leidub neid, kes unenägude abil küsimustele vastuseid saavad, erinevaid olukordi, sündmusi ette näevad. Kui peaksid huvi tundma oma eelneva kehastuse kohta, võid nt sarnaselt paluda enne uinumist, et sulle näidataks sinu eelnevat elu, millest teadlik olemine sinu kõrgema mina seisukohalt oluline on.

Juhul kui sind unenägude teema peaks lähemalt huvitama, siis tean soovitada ühte raamatut, mida väga kõrgelt hindan: "Teadlik unenägemine," Robert Moss. (Raamatu aotor oleks pidanud erinevate arstide väitel väiksena surema, kuid just unenäod olid need, mis ta päästsid.)
Vasta

Mine “Uskumused, müüdid, ebausk...”